ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6129
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי dragonian » 24 יוני 2014, 23:56

אאוט: סליחה על העיכובים!

כמה נקודות לפני ההתחלה:
אני מתחיל בבחירה מוסרית. עכשיו בכל זאת זה אמור להיות יותר בכיוון של משחק ניהול, לכן לאחר שתעשו את הבחירה, (ותגלגלו קוביה במידת הצורך- ק12 כנגד המד שחיתות, אם תרצו להיות מוסריים) תתארו בעצמכם את התוצאה הישירה של הבחירה המוסרית.
למשל, לאחד מכם כנראה יהיה קרב, אז הוא יכול להרגיש חופשי לתאר שניצח בדו קרב.

אני רוצה להשתדל בלי להתפס כאן לקטנות, ומצפה מכולנו להיות בוגרים.
במקרה של התלבטויות תוסיפו/אוסיף הטלות קוביה.

עכשיו לאחר הבחירה המוסרית, תצטרכו להחליט על יוזמה כלשהי, או משהו.
(גם לחזור למשתה ולחגוג ולהתעלם מהכול זה משהו)
* * *מפה: http://jpg.co.il/view/538cf548a9695.jpg ... a9695.jpg/[/img]

הערה נוספת, כדי להקל על העניין של מעקב אחר זמן יש לוח שנה.

שחר אביב, לב אביב, קץ אביב. שחר קיץ, לב קיץ, קץ קיץ.
שחר סתיו, לב סתיו, קץ סתיו. שחר חורף, לב חורף, קץ חורף.
המשחק מתחיל ב13 ללב אביב.
***
מנגינת רקע:
דפ"ד

קווארפילי
ספוילרהצג
קווארפילי
ראש הקלרונלוהה* העליונה (ריבון)-קרגלוגון נטשיהה ג'רלול.
היא גבוהה למדי, עיניה הירוקות כעין האזמרגד מלוכסנות וקטנות ביחס לאלו של בני מינה, היא חובשת על ראשה כתר אצות תמיד, ואוזניה הדקות ארוכות. ביחס לגבוהה היא יחסית מלאה, אך נחשבת לאות ומופת לרזון פלאי בקרב בני מינה. לשונה האדומה ארוכה למדי, ורגליה חזקות וגדולות; עורה בצבע השמיים תמיד, יש ימים שבהם הוא אפור, יש ימים שבהם הוא כחול כמו הנצח והרפש שהוא מפריש צלול ממים ויהפוך עץ מרקיב, מבותר ושרוף לפרח מלבלב ענקי.

היא הייתה החכמה ביותר מבין הקווארפילי, היא ישבה על כסאה שבארמון העלים על הסלע הלבן שליד בריכת המועצה, וכל היום הקשיבה לפניות העם, למידע שהמועצה מסרה לה וניהלה את כל ענייני המדינה בעצמה, לא הרבתה בדיבור כלל וכלל, ושלטה ברחמים והגינות, היא הייתה כבולה לתפקידה ולא הייתה מוכנה לחגוג הרבה או לצאת למחולות פיות רבים, היא ראתה את עצמה כבעלת האמון של העם והאמינה שאסור לה לאבד אותו.
לאחר ההרעלה היא נתטה לכעוס, להתנהג בחוסר סבלנות ולגרש מעליה את כל המידע שהיא לא רצתה לשמוע, היא דרשה מהמועצה דברים בלתי אפשריים והחלה לנהוג בנהנתנות יתר, דרשה לפאר את ארמון העלים ביצירות אומנות ואת רוב זמנה בילתה במחולות ובחגיגות יקרות. היא נטשה את תחביבייה שהיו ריפוי מקרים חמורים ואריגת שטיחי קיר מעלים לזכר האבות הקדמונים.

בכירים בשבט:

רג'צחו נוטיר קילא-ראש קלרנולוהת קילא, נבחר לאחרונה. הוא צעיר ושאפתן, ומתנגד לריכוז הסמכויות בידי ג'רלול ובאופן כללי הוא מתנגד לסמכויות נטשיהה. הוא מונע עקב הרצון שלו לשלטון ולכוח, וזוכה לתמיכת מיעוט קיצוני ומשמעותי בקרב קילא. הוא נמוך, גוץ ורחב ועורו בצבע ירוק חום כהה למדי, ועיניו גדולות ובולטות ביחס לבני מינו. הוא מנהיג אספה סודית של תומכיו מבני קילא, והסיעה שלו דורשת את החלפת השיטה הישנה של ראש קלנולוהת ג'רלול בשיטה חדשה-מועצה של ראשי הקלרנולוההות כולם שתהיה היא הסמכות העליונה. הוא מתנגד לשימוש באלימות, אך השחיתות יכולה לשנות זאת...

נטריקז קורבה ג'רלול-אמנית עשירה ויפה מאוד מקרב ג'רלול, עורה בצבע הנדיר סגול, היא לא דקיקה מאוד ביחס לבני מינה אך גבוהה למדי, ונחשבת לאחת הקווארפילי היפות ביותר. היא עוסק בשזירת עשבים כאומנות, וגם מגלפת בעץ באיכות ששומעה יצא למרחקים. כשרונותיה באומנות עשו לה הון ויופייה עשה לה תומכים ותומכות בכמות רבה. ביתה מפואר והיא מבוקשת ע"י בני ג'רלול כאומנית ומעצבת. בביתה הגדול שוכנת פמלייתה הנהנתנית שמעבירה את מרבית זמנה בחגיגות ובמחולות, ומוסרה של נטריקז גמיש למדי, והיא נאמנה כעת לנטשיהה, אך ידוע כי היא אינה חבה דבר לאיש.

נקוטול גיקלץ ח'רגון-מאלף קרפדות וראש גילדת השליחים, קווארפילי לא יפה במיוחד, נמוך יחסית ועורו כעין הנזלת, אך הוא קווארפילי מבוגר וחביב המיודד עם כל השליחים ובעל חברים רבים בקרב ח'רגון. הוא איש חביב ופשוט שאין לו חפץ במזימות ותככים, והוא נאמן לבעלי השלטון תמיד.

גינטוקה לוגן קרוגיל-המורה הוותיקה ביותר, וסמכותה הבלתי רשמית גדולה למדי, היא קווארפילי מזדקנת שמיטב שנותיה עברו אך היא עדיין מלמדת במלוא המרץ ובעלת השפעה רבה על מערכות החינוך של הקווארפילי. היא נוטה לראות הכל בעין ביקורתית וביחס לקווארפילי היא זקנה ממורמרת שאיש אינו שת לבו למראהה. אין לה חברים רבים אך תלמידיה נמצאים בעמדות רבות וזוכרים את מורתם הותיקה לטוב.

ניקיטה לבורוק ג'רלול-ראש גילדת המרפאים והרוקחים, אומן רפואה גדול ששמעו יצא למרחקים, אף על פי שהוא די נאה, עורו בצבע כחול, עיניו קטנות ושקועות והוא רזה אין לו כל עניין בקשרים עם אנשים והוא מקדיש את כל כולו למלאכת הריפוי וניהול הגילדה. הוא איש גס רוח וחסר סבלנות ביחס לקווארפילי, ונוטה לחוש בטוב רק כשהוא לבדו. ספורים חבריו בקרב הקווארפילי אך הוא מוערך כרב אומן במלאכתו.

מקיטו כעול מוגרג'-מנהיגה זקנה ובלתי רשמית של מוגרג', יפה ביחס לקלרנולוההתה, עורה צהבהב והיא לא מפוטמת וגוצה כשאר בני מוגרג', אך הגיל נתן בה את אותותיו. היא מזה זמן רב עוסקת במשא ומתן בלתי רשמי על שינוי תנאי העבודה ליתר שוויון, רוב חבריה למחאה כבר מתו, וצעירי מוגרג' מעוניינים בעיקר בצבירת יוקרה ופחות במאבקה הצודק, והיא ממשיכה בשלה. היא דייגת המיומנת בשימוש בחכה.

גילור מינדט ג'רלול-פקידה ראשית וחברת מועצה. קווארפילי מרובעת וחדגונית, המסורה לעבודתה, להגינות ולעובדות בלבד. חבריה לא רבים והיא נאמנה ומסורה לחלוטין למאלכתה. היא גוצה ועבת בשר ביחס לג'רלול ועורה בצבע ירוק בהיר. היא טיפוס שיילחם בשיניים ובציפורניים על כל טעות בחשבונות.

תרבות הקווארפילי:

משפחה-בקרב הקווארפילי אין את מוסדות הלידה והנישואין, ולכן המשפחה שם במבנה מורכב למדי, בו המורים והמורות מגדלים את הצאצאים מהקלרנולוהות הזהות ביחד ומעבירים את הידע שלהם לדור הבא, אין מושג של ירושה בקרב הקווארפילי, וכשקווארפילי מת רכושות מועבר לאוצר המדינה, ראש ג'רלול נבחר או נבחרת באסיפה מקרב בני ג'רלול שאינם באסיפה.

מועדים וחגים-כל ליל קווארפילי רבים יוצאים לשירת הגאות על שפת בריכות מיוחדות בביצות, שבמהלכה הם מוקירים את המים והירח שרוקדים לנצח ומביאים בריקודם חיים לעולם. נוסף על כך בגאות ירח מלא מתרחש מחול הפיות, שבמהלכו רוקדים קוארפילי רבים ביחד וכך נוצרות ביצי צאצאי הקווארפילי במקרים נדירים. המחול מלווה באקסטאזה דתית, נגינה ושירה פרועות וסביאה של סעודות מיוחדות שמוכנות ליום זה.
בכל אביב נכבדי הקווארפילי יוצאים לציד הזבובים הטקסי, רכובים על קרפדות מאולפות. במהלך הציד ישנן חגיגות גדולות בקרב הקווארפילי, וגם דלות העם לוקחת חלק במאורע בכך שמתבצעים משחקי ציד, מבשלים את הזבובים שניצודו, עורכים משתאות חגיגיים ונשפי שירה וריקודים.
ביום הראשון של הסתיו מתרחשת חגיגת שיבת החורף, ובה הקווארפילי שוחים יחדיו בבריכות ומתיזים מים לכל עבר, זה נחשב כיום של מזל טוב, של חידוש חברויות ושל התחלת יצירה חדשה.
במהלך הקיץ בכל מחול הקווארפילי מחוייבים להתיז על עצמם ועל חבריהם מים כאות לנאמנות, וימים אלו הם ימים של סכנה ונצחון.

לוח השנה של הקווארפילי אינו זוכה לתשומת לב מיוחדת, הוא מחולק לארבע נפות, קיץ-המסמלת פחד וסכנה, סתיו המסמלת התחדשות וחיים, חורף המסמלת מזל טוב ומלאכה ואביב המסמלת את עוזו של הטבע. כל נפה מחולקת למחזורי הירח המלא, ולמחזורי חוסר הירח, ימי חוסר הירח מסמלים סכנה ופחד ובהם לא מתרחשות חגיגות כלל וימי הירח המלא הם ימי חג.

שפת הקווארפילי מדוברת בניבים שונים בכל קלרנולוהה ובמבטא שונה, ומכילה מגוון רב של הברות. המילים המתארות מים, צמחייה, שירה, זבובים וריחות רבות מאוד, אך המילים המתארות מראות, צבעים, מרחבים ומושגים מושפטים מעטות.

לקווארפילי אין ממש דת ממוסדת מעבר לימי החג המושתתים על אמונות עממיות לא ממוסדות שמקורן לא ברור.

קולינריה-המטבח של הקווארפילי מפותח ומגוון, ובעל מאכלים עשירים ומורכבים העשויים ברובם מעלים רקובים, דגים, זבובים ורקבוביות. רוב הקווארפילי לומדים את מלאכת הבישול עד לרמה הנחשבת לאומנות, והאוכל מוגש זהה בכל קלרנולוהה.

כלכלה-בקרב הקווארפילי מתקיימת כלכלה מורכבת, המבוססת על סחר מוניטורי (במטבעות עשויים חלוקי נחל שנחרתים ע"י אומנים) וסחר חליפין, חפצי אומנות מורכבים מבוקשים למדי אצל הקווארפילי, פנינים, שן וצדפות נחשבים לחומרי גלם זולים ופשוטים ועץ נחשב לחומר הגלם היקר ביותר. יש פיקוח על הדיג והשימוש בחומרי גלם שנעשה ע"י פקידים מקרב ג'רלול.

אדריכלות-הקווארפילי חיים בבקתות ארוגות מעלים, הן עגולות ונמוכות כפטרייה. מספר קווארפילי מאותה קלרנולוהה חיים ביחד במשק בית שיתופי המורכב ממספר רב של בקתות המחוברות יחדיו בתעלות עגולות, במנהרות ובמעברים מקורים ומכילות מחסנים תת קרקעיים המשמשים גם כחדרי מלאכה. כל מתחם של משק בית מכיל גם חדרי משותפים לאירוח, לבישול, למנוחה, ללימוד ולמפגש ובמרכז כל מתחם בריכה, וחלק מהבריכות מלאכותיות.
בין המתחמים ישנן תעלות, מנהרות ומעברי עלים מקורים, ובדרך כלל היאחזות של קווארפילי תכיל משחק בית אחד או שניים, והאחזויותיהם מפוזרות ביער, ומרוכזות בצפיפות רק בסביבת ארמון העלים של ראש ג'רלול, שם גם יש את משקי הבית שבהם מחנכים את הצעירים.
ארמון העלים בנוי בצורה שאפתנית, על סלע לבן וקשה מול בריכות גדולות, ועשוי כולו מעלים ארוגים ומעץ בלבד, והוא מקושר אל עץ ערבה קרוב, הדרך היחידה להיכנס לארמון היא דרך מנהרה חפורה בעץ, אך היא לא שמורה אף פעם.

אופנה-הקווארפילי לובשים מחצלות עלים גדולות, אך ישנם קודי לבוש מורכבים המבדלים את בני הקלרנולוהות ובעלי המקצוע אלו מאלו, הכללים כוללים שינוי הציור הארוג על המחצלת, שינוי צבעים, הוספת עיטורים, הסרת פרטים, הוספת דגלונים וזנבות למחצלת ועוד. לאחר שקווארפילי מת מחצלתו נתלית במשק הבית שבו גר בבגרותו בבקתת האירוח, וכל מחצלת שונה ומיוחדת.

אורח חיים-הקווארפילי מנהלים אורח חיים שקט ועמלני, ולא מרבים בדיבור או בחשיפת רגשות, אך למעשה הם מתמרנים כל עת בין קודי התנהגות מורכבים אשר מווסתים את תוקפנותם, יצריהם ורגשותיהם ביעילות, ומייחסים משמעות לכל אמירה או הרגל של האדם שמולם.

מד שחיתות:1

ייתרון אישי-בריכת הרפש
בלב ארמון העלים של הקווארפילי ישנה בריכה גדולה של רפש שנאסף מכל ראשי ג'רלול וגדולי הקווארפילי במהלך הדורות, והיא מוקפת בעיטורים מסוגננים מעץ, בשטיחי קיר המתארים את עלילות הקווארפילי הגדולים. הבריכה בעלת קסם חזק, ורק לראש ג'רלול ולעוצרים מטעם המועצה מותר ללכת אליה, אף על פי שאינה שמורה. ניתן לשאול את הבריכה שאלה אחת**, והיא תענה בחיזיון שתציג בהשתקפותה או לפקוד עליה להראות דבר מה אחד שהשואלים יודעים עליו מעט. הבריכה לא תענה בבירור ונוטה להשיב בחידתיות ובסמלים, אך היא מספרת תמיד את האמת. אך אם רבב קטן יזהם את מי הבריכה...

**שאלה אחת בפניה אחת, פניה היא אירוע רב חשיבות שבו על השואל או השואלת להיטהר בבריכות מלאות ראשנים ולעטות מחצלת עלים ייעודית לכך שנארגת במיוחד לפנייה ולאחר מכן משמשת לעיטור אזור הבריכה; התנאי העיקרי לפניה הוא שחלף זמן רב או התרחש מאורע גדול לאחר הפניה הקודמת, ושתי פניות באותו היום ובאותו הלילה אסורות.
הבריכה לא תשיב על השאלה אם התנאים לא בוצעו כדת וכדין, והיא יכולה אף להשתמש בכוחה כדי לפגוע בשואלת או השואל, ע"י מתן תשובה כוזבת, הטלת קללה, שביתת מענה ויצירת מגפות.

*הקווארפילי מחולקים למעמדות סגורים ומאוד נוקשים שנולדים אליהם (כמו בשיטת הקאסטות) אשר נקראים קלרנולוהה, ככל שמעמד הקלרנולוהה גבוה יותר כך היא צריכה לעבוד פחות במלאכות פשוטות (ריפוי היער, ייצור מוצרים, הכנת מזון) וממירה את זמן העבודה הפשוטה בפחות זמן של עבודות חשובות יותר (הכשרת צעירים, שליחויות, מנהל, בנייה, רקיחה, אילוף חיות), נוסף על כך ככל שהקלרנולוהה במעמד יותר גבוה כך בניה יותר דומים לאלפים ופחות לצפרדעים. הקלרנולוהה הן מהמעד העליון לתחתון הן:ג'רלול, קרוגיל, ח'רוגון, קילא, מוגרג'.

תפקידי מוגרג' הם בעיקר לדוג בביצות, לאסוף עלים מרקיבים למאכל ולקלוע עשבים לסלים ובגדים, בכירי המוגרג' אחראיים על ריפוי היער באזורי הביצות, הם הקלרנולוהה השנייה בגודלה.

תפקידי קילא הם לרפא את היער, וכמה מנמוכי המעמד בקילא אחראיים על אריגת עלים למחצלות ומפרשי סירות (הקווארפילי משתמשים בסירות כדי להתנייד בביצות), ככל שמעמדך בקרב קילא גבוה יותר כך אתה נשלח לאזורים מרוחקים יותר לרפא את היער, הם הקלרנולוהה הכי גדולה.

ח'רגון אחראיים על שליחויות, הם מעבירים חפצים ומסרים בקרב הקווארפילי, ובכיריהם מאלפים צפרדעים וקרפדות לרכיבה, פחותי המעמד בח'רגון עסוקים עד מעל הראש בריפוי היער במקומות המרוחקים ביותר, הם הקלרנולוהה הרביעית בגודלה.

קרוגיל עסוקים במגוון מלאכות, פחותי המעמד ביותר בקרוגיל הם מרפאי היער הבכירים ביותר, ומעליהם יש את המורים שמלמדים את פשוטי העם מלאכות בסיסיות, בכירי קרוגיל הם הבנאים של הקווארפילי וחלק מהם גם עוסקים ברוקחות, ורוקחים שיקויי פלאים לשם ריפוי היער. הם הקלרנולוהה השלישית בגודלה.

ג'רלול הם האצילים ביותר בקרב הקווארפילי, והיפים ביותר, הם עובדים מעט מאוד, ובעיקר במנהל, נמוכי המעמד בג'רלול הם המורים הבכירים ביותר, ובקרב ג'רלול יש רוקחים אומנים ואומני רפואה. רובם עוסקים באומנות ובמנהל, והם הקלרנולוהה הקטנה ביותר. בני ג'רלול מתכנסים מדי חודשים מספר כולם למועצת שלטון רחבה, ויש לראש ג'רלול מועצה קבועה שאחראית על הניהול השוטף.

יש לציין כי קווארפילי חדשים נוצרים במהלך מחולי פיות, במהלך מחולי הפיות נוצרות ביצים קטנות בצבעים שונים, הצבע קובע את מעמד הצאצא עוד לפני היוולדו והם מגודלים רק עם בני הקלרנולוהה שלהם, בתוך בריכות קטנות בביצות, ולאחר התבגרותם נשלחים למלא את תפקידידהם.
אורך החיים של הקווארפילי ארוך גם בהשוואה לפיות, ולעולם אין להם יותר מעשרה ילדים בכל השבט.

**כל התיאורים כאן הם ביחס לקווארפילי, למעשה החיים בקרב הקווארפילי שלוים למדי ונטולי מאבקים גלויים לעין ברובם.

הגרמלינים
ספוילרהצג
השאה גהאן גסאפר השלישי,ראש מועצת הבתים הנאצלים,ראש בית הבתים מור,ומגן היהלום השחור.
גסאפר הוא גרמלין בנוי טוב וגבוה,תמיד עירום חוץ מאזור חלציים עשוי זהב-לבן שנקנה לפני שנים רבות מלפרקונים,קעקועי רקב מכסים את גופו הכסוף-סגול והשרירי שהקנה לו את הערצת בנות .
הוא לובש כתר עשוי עצמות של בעל חיים שנשכח מזמן על שערו האדום(אדום,אדום כמו אש).

הוא היה טיפש אך כריזמטי להפליא לפני אכילת הפרי.ואז לאחר האכילה הכריזמה האדירה נעלמה והחליפו אותה אסטרטגיות מדהימה ומוחו כרימינלי מופלא.הוא נהפך לתככן וללוחם.והפך לחבר האצולה והזניח את האיכרים אבל אישתו השאה החלה לצאת אל העם ולעזור להם במלאכות כפיים הדבר זיעזע את גאספר ומאז הם חיים בנתק.כשגאספר מאמן את לוחמי הגרמלינים.

תרבות
מי שמרכיבים את המועצה השולטת בגרמלינים הם ארבעת בתי הבתים הנאצלים.
מור(mor)-הנחש שמוזהה איתם זה רב פתן מלכותי הם מסמלים גבורה וכוח בקרב הגרמלינים.רוב המתאבקים של השבט באים מהבית הזה.
דול(dol)-הנחש שמזוהה איתם הוא ביטיס גבוני והם הדיפלומטים של השבט הם מסמלים נאמנות עיוורת לשאה גהאן ואף פעם לא יצא מביתם שאה גהאן.
סול(sol)-הנחש שמזוהה איתם הוא זעמן שחור והם בדרך כלל הפקידים והם מסמלים כבוד למסורות ועקשנות.
זור(zor)-הנחש שמזסוהה איתם הוא אפעה הם המראפים והכוהנים של השבט והם מסמלים דאגה ורגשנות.
כל בשני בתים מתחרזים הם בתים תואמים.שניהם נבנו על ידי שני אחים או משפחה שהתחילו את שבט הגרמלינים.השאה גהאן והשאה נבחרים מתוך בתים תאומים.השאה גהאן מאחד והשאה אישתו מהבית התאום לו.
לרוב השאה גהאן מתחילים שושלת של אב ובן (מאומץ)דבר שיוצר המון חשטארה(נסיכים) ויוצר מעמד גבוה של כ5 חשטארה וכ10 בני משפחותיהם והשאה הגהאן והשאה.בעוד מעמד הנמוך בנוי מקצועות נמוכים ביותר.בגלל שהחשטארה ממלאים את תפקידי הממשל והכלכלה של השבט.

סיפור הבריאה:היו הייתה לה אישה בשם מילגק שחייה בתחילת העידן הראשון.כשהשדים התהלכו בארץ והשער לגהנום היה נמצא בעולם הפיות.בני האדם הושפעו לרע מטיבעם הרע של השדים ובארץ לא היה אדם טוב אחד חוץ ממילגק שביקשה בשביל שכנתה שבעלה יפסיק להכות ולצעוק עליה,ואפילו שסת אמר לה שהיא בוגדת בבעלה וגורמת לו להדרדר לעוני,היא עדיין ביקשה בשבילה חיים טובים יותר,פשוטים יותר.
סת שכול כך העריץ את האישה וגרם לה להיכנס להריון.ואז כל השדים זימרו "הנה הצדיקה האחרון גם היא נפלה.הרי היא אינה נשוא וילד בריחמה ישנו." ולאחר תשעה חודשים מילגק ילדה בן בשם קורק שבכל יום היה מתבגר במהירות עד שלאחר חודש האיכרים שהיו בטוחים ששד הוא,או שדם שדים זורם מעורקיו יצאו להורגו.ואז קורק יצא הביתה וזימר"הינני" ואמרו.אינך קורק.קורק הוא ילד.ואז אמר קורק:נכון אינני קורק אני הוא סת ואני באתי לעולמכם להשמיד את השדים.לאחר חודש של החזרות לדרך הישר והריגת שדים סת יצא למסע להרוג את וולאון מלך השדים.וולאון רץ יום ולילה תמימים סביב העולם במטרה לחמוק אך סת\קורק גם רץ יום וליל עד שתפס אותו לבסוף.הוא לכד את וולאון בקרב ארוך ומייגע שארך חודש תמים בתוך יהלום שחור והעניק אותו למילגק.לאחר שנים ילדיה של מילגק(שהתחתנה עם מלך רב עוצמה) הקימו את ארבעת הבתים ויצאו לעולם הפרא שם קיבלו מסת את מתנת הענקת סוף החיים.כמו שסת העניק את סוף החיים לשדים ומתוך זה צמחה האנושות וגזעי הפיות כך הגרמלינים מעניקים לצמחים את סוף החיים ומהם יצמח היער.
אנשים חשובים:
השאה כולכר נחש העולם,יורשת הבית הנאצל זור,וראש הנשים.היא כרגע האופזיציה של גסאפר אך לא מרצון.אביה ראש הבית הנאצל זור שזועזע מנידויה מחצר המלכות זועם על גסאפר ומדבר גלויות על הדחתו ועריפת ראשו.והחלפתו באחיו הנאמן לכתר,דוקרור

דוקרור מור יורש הבית הנאצל מור הוא דמות מורכבת.יש כאלה שמוכנים להרוג כדי שהוא יגיע לכס אבל הוא לאחר חינוך של כלי שרת לגסאפר איננו רוצה בכס ומשרת כרגע כמכבה השרפות של גסאפר.

עטו זור ראש הבית הנאצל זור ומגן סת.הוא גם דמות מעניינת הוא מחפש נואשות מעמד גבוה יותר וגם הוא סובל משגעון הגדלות של גסאפר רק שלאחר שגריש את ביתו.הוא איננו מוכן להמשיך לעזור לגסאפר עם חלומותיו ויהיה מוכן להקשיב לאחר החזרת ביתו לחצר המלכות.

חגים וטקסים:המסורת מספרת שעת כליאת וולאון הייתה ביום הארוך בשנה.ולרגל זה הגרמלינים חוגגים את חג הרקב.החג שבו השאה גהאן והשאה רוקדים את ריקוד המחזוריות הטיקסי שמסמל חיים ומוות שבו השאה גהאן והשאה רוקדים על נחשי ענק ריקוד מסובך הדורש הכנה ארוכה של לימוד ומציאת נחש לבן ונחש שחור בגודל עצום,וגם החג מציין אירוע חשוב נוסף.הגמרלינים אינם מולידים ילדים והרבייה שלהם תלויה בקיום חג הרקב שבסיום ריקוד המחזוריות 20 גרמלינים חדשים נוצרים מן האבן השחורה.

קבלת השם והבית:לאחר שנה של חיים בשבט ובחינות בחג הרקב הבא שמתקיים ה20 החדשים מתקבלים לבתים ולבתים נאצלים לפי כישוריהם והפוטנציאל הגלום בהם.

שפת הגרמלינים:היא שפה גבוה ובכל שנה השאה גהאן מוסיף עוד מילים שמתארות דברים שקרו במהלך השנה.

כלכלת הגרמלינים:היא בעיקר מכירת עצים,ברזל וכלי האומנות מברזל שהם מכינים ושירותי הרקבה.
חומר הגלם היקר ביותר של גרמלין מצוי הוא אבן.ביער והמישורים אין אבנים בכלל רק קצת ברזל והמון דשא ועצים.

אופנה:כרגע הדבר "המקובל" ביותר אצל הגרמלינים הוא שער קצוץ חצאיות עלים בלבד עם קעקועי רקב של סימני הבית שלך.ואצל בנות בגדים בגדי עשב קצרים ביותר לרוב ושער פזור עם חרוזים מעץ או ברזל.

הגרמלינים ניזונים מפירות ומבשר ארנבים שמצוי מאוד בשטחיהם.לארוחות ולמישתים הם קונים מזון אקזוטי וחדש מהשבטים האחרים.

אדרילכות גרמלינית היא דבר מוזר.חלק מהגרמלינים בונים מבני עץ פשוטים ביותר אך שולטי הרקב והאצולה הגבוהה בונים מיבנים ענקיים בין העצים עשוי חבלי דשא,עצים,זכוכית ועורות. הדבר נראה כערסלי ענק ועליהם מבני דשא ועץ.המבנים היחידים הבנוים על הקרקע הם בתי האצולה הנאצלים שמשמשים כבתי אירוח לשבטים שונים שבאים לאירוח אצל הבתים הנאצלים.

מדד שחיתות:1
יתרון:
ספוילרהצג
גסאפר מצא בבית הנאצל שלו חדר סודי ובו צוד מלחמה גרמליני קסום ועתיק.מתחילת העידן השני(100 שנה אחרי כליאת וולאון.ותחילת ההיתישבות באזורי הפרא
הננסים
ספוילרהצג
שבט: ננסי היער
מלך: הדרואיד העליון קאלנשוול. גובהו מתנשא ל70 סנטימטר: ענק במושגי יער שאלנוואלה. זקנו ארוך ונקשר סביב מותניו הדקיקות. אפו עגלגל ובולבוסי, וגבותיו עבותות, ועיניו אפורות כפלדה, וזקנות. על ראשו המקריח הוא חובש זר עלי דפנה ועל גופו עוטה גלימה ירוקה, עם עשרות תבלינים, צמחים, פרחים באבנטו.
חצי מפניו צבועים בירוק.
קאלנשוואל נחשב לחכם והמנוסה שבננסים, אופיו חמור וביקורתי מאוד, אך הוא יודע להתנסח בדיפלומטיות. הוא היה תלמידו ויורשו של הדרואיד העליון קאלנוואל: הננס שיסד את ברית הרמונית יער שאלנוולה.
הוא קיצוני ממורו, וסולד מהקשרים הענפים ששבטו מקיים עם בני האדם, אם כי מודע לנחיצותם. מתלמידיו, הדרואידים הוא דורש משמעת מוחלטת וחיי נזירות מתענוגות. תפקידו העיקרי הוא לטפל בעץ השזיף העתיק, שעמו כך מספרים יש לו קשר נשמתי.
בכירי השבט:
הארנוואל חצי אדם: אדון הסחר. נולד כתוצאה מאהבת קיץ בלתי צפויה במהלך שוק הפיות במפלט. אמו, בלי הרבה יסורי מצפון מסרה אותו לאביו, אדון הסחר הקודם. הוא גדל בין כל הננסים, כזר. אומנם לא פגעו בו ישירות ואפילו לא העליהו אותו, אך הוא בהחלט היה שונה. היה בו משהו נמרץ אפילו יחסית לננסים. את האשליינות למד במהירות מפתיעה, ואיכשהו פיתח כישרון דיפלומטיה וסחר מרשים שהביאו לו בטבעיות את מעמד אדון הסחר. הוא כל הזמן מציע חידושים, ומנסה להביא דם חדש ורעננות בכפר, כמו למשל הצעה לערוך את שוק הפיות ארבע פעמים בשנה, במקום אחת. הדרואיד העליון קאלנשוואל סולד ממנו בגלוי ונאבק בכל יוזמה שלו, אך מכיר בחשיבותו.

דאנדינול אדון האיזון: נולד לבית אב האקאב, חלש יחסית פיזית. בעל חוש צדק וחוכמה מפותחים, מה שהפך אותו למומחה השיפוט ואחראי לשופטי הננסים. מנסה להמנע מפוליטיקה ולהיות הגון ככל האפשר. מפורסם בכך, שאת בנו שלו הוציא מפסיד במשפט.

סטבן לבית ספבר: אדון הקסם. שחצן, כי הוא מודע היטב לכשרונו ולחוכמתו הרבים. ממוקם גבוה בבית ספבר במעמד. אחראי להכשרת הקוסמים של ננסי היער. נהנה ממפגש עם זרים, בעיקר אלפים, ולא מפספס שום שוק פיות.


תרבות חגים משפחות:
תרבות הננסים היא תרבות של שילוב ואיזון. או תרבות כלאיים אם תרצו לקרוא לזה. הם נמנים על בני הפיות למרות גובהם(חצי מטר בממוצע!) אך אין להם יכולת קסומה טבעית, מלבד יכולת הדיבור עם חיות שמשותפת לכל בני הפיות. הם נמצאים תמיד באמצע, כמגשרים בין כל העולמות והצדדים. הם מרכז ברית הרמונית היער, והם נציגי היער בפני האדם בכלל ובכפר מפלט בפרט. הם סוחרים ממולחים עם כל גזע, וגם דיפלומטים ואפילו שופטים מגשרים נכבדים. ההיצמדות שלהם לעקרונתיהם לצד אמפאתיה והבנת השונה גורמת להם להיחשב אמינים. ביער, שתי פיות שיריבו יחפשו ננס שיגשר ביניהן.
הם מאוד אדוקים בפילוסופית האיזון ובהשתלבות עם הטבע, והם דתיים מאוד. באופן אירוני כלפי בני מינם הם דוקא ביקורתיים מאוד, ונוטים להיכנס למחלוקות עמוקות בפילוסופיה בינם לבין עצמם.
בננסים שולטת מועצת אדונים(מאסטרים), שאותה מנהיג הדרואיד העליון קאלנשוואל, ואדונים למגוון התחומים החשובים לננסים: סחר, איזון(משפטים וקסם.
מתחתם הדרואידים: אנשי הדת שמתחברים אל היער והטבע וממנו שואבים את כוחם. ומתחתם האבות הגדולים: ראשי הבתי אב, ומתחתם ראשי המשפחות. הננסים שוביניסטים מאוד, ומהנשים שלהם מצופה בעיקר לטפל בעבודות השחורות של הבית ולטפל בילדים, הן לא חשות תסכול על כך בדרך כלל: ככל שהן יודעות זה המצב הטבעי והנורמלי, ושמחתן תלויה במידת שביעות הרצון של בני ביתן. האמהות הגדולות(אשתו של ראש בית אב) מפקחות על כל הנשים שבבית אב ועל פיה נקבע מעמדן בבית אב.

ישנם 11 בתי אב, כשבכל בית אב, בתי המשפחות בנויים בצפיפות מסביב לבית האב הגדול.

ישנם כמה מבנים מרכזיים: המחסן הגדול של הסחורות שבו מקוטלגים ושמורים הסחורות לקראת שוק הפיות.
הטברנה שבה לעתים ננסים נרגעים ומבלים ולפעמים גם אורחים משבטי הפיות.
בית המשפט, שבו באופן רשמי שמורים החוקים ומנוהלים המשפטים החשובים.
ביתן הקסם: בו עובדים קוסמי הננסים וכן מכשירים קוסמים חדשים. הננסים לומדים קסם בדומה לבני אדם ולאלפים, ומתמחים באשליינות. היער והכפר מוגנים באשליות נגד זרים.

חגים: ליל השוויון(כשהלילה והיום משתווים), הוא פסטיבל של ממש אצלם. הוא מתחיל בטקס ליד עץ השזיף הזקן וממשיך לחגיגות. לא דוחים אף מבקר בלילה הזה, וכן מוזמנים אורחי כבוד מכל שבטי הפיות: בעיקר אלו שהועילו במיוחד להרמוניה.

שוק הפיות: הסוחרים של הננסים, וכן מי שרוצה בכך(בעיקר ננסים) יוצאים אל כפר מפלט ומקימים שם שוק לשלושה ימים. זאת נקודת המפגש הרשמית היחידה בין האדם לתושבי שאלנוולה.

יריד החליפין: הננסים מזמינים את כל שבטי הפיוץ ליריד שבו הפיות סוחרות זו עם זו בחליפין. כמובן שישנם ריקודים, מוסיקה ומספר תחרויות.


מבנה המשפחה אצל הננסים דומה לאנושי: ננס מתחתן עם ננסית(בשידוך בדרך כלל), ונולדים להם ילדים. רק שהרעיון הזה מורחב לבית אב.


יתרון אישי: קשר לעץ השזיף הזקן.
פיקסי
ספוילרהצג
לכה:
אלנה דרוטינינגו היא כנראה הפיקסי היפה ביותר שהייתה על פני האדמה או מעליה. יש לה שיער שחור ארוך וגולש, ועיניה בצבע השקד מקסימות את כל מי שמסתכל בהן. עור פניה בהיר וצח, היא לבושה גלימה ארוכה מעלה כותרת של ורד אדום עמוק, ולובשת שמלה פשוטה אך יפה מקליפות עצים ועלים. והיא נולדה בבית האב השביעי של שבטה, לינדאי, ולפני שהייתה מלכה, היא שימשה כשגרירה לאזורים האחרים של היער. בגיל 17 נבחרה ברוב קולות אציליים להיות מלכה, בעיקר בזכות יופיה וחוכמתה, אבל גם בזכות נדיבות לב ואהבה טבעית לכל היצורים. אחרי ההרעלה, ראיית הטוב שלה התעוותה והיא הכריזה על הפיקסי כגזע המושלם והיפה מכל, שכל שאר היצורים מתחתיו. לאט לאט היא התחילה לראות באור אפל את כל הגזעים האחרים, מהקווירפנבלי המכוערים עד ללפריקונים המגושמים ווהגרמלינים הרקובים, והשתמשה בכוחה כמלכה כדי להפיץ את התעמולות שלה, ולמלא את בני עמה בשקרים שהיא מטפחת בלבה.
בכירים בשבט:
(הערה- מילת קישור "דו" זה שייך לבית האב.., "טרה" אומץ לבית... ו"דרוטינינגו" הוא תואר מלכותי שמחליף את שם בית האב)
קינדראל דו-ריין: קינדראל הוא ראש בית האב הראשון בלינדאי. הוא יחסית צעיר, רק בן 25, שלקח את מקומו של אביו אחרי שנפצע בתאונת רכיבה עם יונק הדבש שלו. קינדראל הוא מהיר ופזיז מאוד, לוקח החלטות חשובות במהירות ובהחלטיות בלי הרבה חשיבה, והוא משמש עכשיו כאחראי הראשי על האבקת היער. קינדראל הוא לא אכזרי, אבל נוטה למצבי רוח ובעל "פתיל קצר", ולפעמים נוטה להתנהגות קיצונית ע"פ סטנדרט הפיקסים. יש לו שיער חום ועיניים שחורות, והוא נוהג ללבוש צבעים כהים.
אורור דו-טרין :אורור הוא ראש הבית העשירי בלינדאי. אורור הוא כבר זקן מאוד, בן יותר מ45, ומנצח ביד רמה על בית הספר של השבט. הוא זקן חביב ונחמד, כמעט אף פעם לא צועק או מתרגז ומקבל הכל בברכה, אבל כשהוא מתרגז, כל בית הספר רועד בפחד. הוא נראה זקן אך מלא הוד בדרכו, שיער לבן מעטר את פניו העטורות קמטים ועיניו הכחולות בהירות. אורור נוהג לציית להוראות מלמעלה בלי הרבה שאלות, אבל גם נוהג לחוות את דעתו עליהם ברבים, והרבה מאוד פיקסים למדו על בשרם את לשונו החדה.
לורינד דו-קרישן: לורינד היא ראש הבית החמישי בלינדאי, אחת מהבנות היחידות בשבט והיא גאה בזה. לורינד היא מאוד דעתנית ונוהגת להתווכח נגד כל מי שהיא לא אוהבת, וזה הפך אותה ללא כל כך פופלרית בקרב השבט. היא רואה בעין ממש לא יפה את מה שאלנה עושה, ונואמת הרבה נגד זה. בינתיים זה לא עשה הרבה שינוי, בגלל שברור מי אנשים מעדיפים, אבל מי יודע מה יקרה?
גונדולין טרה-דואה: גונדלין הוא ממזר. הוא נולד באחד המקרים הנדירים בשבט הפיקסים, כתינוק שלא שייך לשום בית ואף אחד לא רוצה לקבל אותו. הוא היה נטוש ובודד עד שאלנה, לפני שטעמה מהתפוח המורעל, אספה אותו אל ביתה. מאז הוא נאנמן לה כמעט ללא עוררין, מכיר לה תודה בכל מעשיו ומשתדל לרצות אותה. הוא ממשיך להיות יד ימינה גם אחרי טעימת הרעל, והיא משתמשת בו כדי להפיץ את מילותיה המורעלות.
תרבות/חגים/משפחות:
השבט של הפיקסים, יותר מכל השבטים האחרים, נראה כמו ממלכה. ישנם עשרים בתי אב, כל אחד מסודר כאב או אם השליטה ושושלת היוצאת ממנה.כל בית אב משמש כמעין בית אצולה שאחראי על משהו אחר, המלכה נבחרת בהצבעה של אותם עשרים והיא שולטת עד יום מותה. לכל בית אב יש מעין מעמד, מהבית הראשון שאחראי על טיפוח יונקי הדבש עד הבית העשרים שמטפל בקציצת הסרפדים. רוב בתי האב מתעסקים בהאבקת פרחים באיזושהי צורה, חוץ מהבית הראשון, הבית העשרים, הבית ה12 שאחראי על בישול, והבית ה3 שאחראי על ציד יצורים ביער. לכל פיקסי יש זכות להיפרד מבית האב שלו ולהצטרף לבית אחר, אבל לא ליצור בית חדש. יש מעין מנהג שבו כל פיקסי צעיר שמגיע לבגרות נשלח אל העולם החיצון למשך כמה חודשים ואז חוזר לבית האב שלו, אבל אלנה אסרה עליו ועוררה קצת תרעומת בקרב השבט. חייו של פיקסי צעיר מתנהלים רוב הזמן בבית הספר, ואז בבית האב שלו, ובבית הספר אלנה לוחצת לעשות חינוך תעמולתי ולשנות את המחשבות שלהם. הפיקסים גרים בכוכים שבתוך העצים ולפעמים במערות קטנות, אבל רק שאין ברירה, ושם הם מכינים את כל ציוד ביתם מעלים ובלוטים. הפיקסים אוכלים בעיקר גרגירי יער, פירות קטנים או לפעמים זרעים. העיר מסודרת ע"פ בתי האב, כשהבתים היותר גבוהים מתרכזים סביב המרכז, שם גם הארמון, והבתים הפחותים מסתדרים סביב במעגל סביב העיר.
מד שחיתות: 1
יתרון אישי:
עטרת העלים הנושרים: העטרת היא שריד מימי קדם, ומאז היא הועברה מדור לדור ע"י מלכים ומלכות. העטרת גורמת ללובש להפיץ הילה רכה של אור לבן, וגורם לדבריו להישמע משכנעים יותר ומחדירים לשומעיו תחושת אמונה בדובר.
לפרקונים
ספוילרהצג
פרקונים:
מנטור (=מלכ/ה): הוילזוואג הימינז (hvélsveg himins)
הוא בגובה ממוצע ביחס לשאר הלפרקונים, אבל בניגוד לרוב הלפרקונים, אפשר לראות שרירים מתחת לשמנמנות שלו. השיער והזקן שלו ארוך ומתולתל, אבל הג'ינג'יות כבר החלה לדהות, למרות הסכם עץ השזיף. הוא לובש חולצה ומכנסיים מעור, וגלימה מפרווה- שניהם דברים נדירים מאוד עבור הלפרקונים (בעיקרון, הוא נראה כמו המורים הזקנים בסרטי הקונג פו, רק לפרקון). לפרקון זקן מאוד, ומשפחתו נשכחה כבר עבור כולם, חוץ מההיסטוריונים של הפיות. לפני אכילת הפרי הרקוב, הימינז הצליח לשלוט במשך כול כך הרבה זמן בזכות הידע שלו באשליות והניסיון שלו בדיפלומטיה עם שאר השבטים ובני האדם- תחת שליטתו, הלפרקונים סחרו ביותר זהב מכול מנטור אחר. הוא היה ידוע ביכולת שלו לראות את הטוב בכול אחד, ולהזכיר לאלה שאימצו את הרוע את מה שהם איבדו. אחרי אכילת הפרי הימינז החל להתבודד. הוא התמלא גועל מכול מה שהיה לו מוכר- במיוחד מעצמו. הוא החל להחמיץ ארוחות, סירב להפגש עם לפרקונים אחרים אלא אם זה היה לאור השמש (היחסים בין לפרקונים לאור השמש יפורטו בהמשך), סירב להשתתף בחגים וטקסים לפרקוניים ויש רפילו שמועות על מראות שבורות בחדרו
בכירי השבט:
ואן מקנאק- האחראי הראשי על שורשים שלא שתולים באדמה (צמחי מים, שורשי אוויר). צעיר יחסית, ובעל ניסיון רב ביחסים עם הקווארפילי. ברור לרוב הלפרקונים שהוא יהיה היורש של הימינז, למרות שגם הימינז וגם ואן מסרבים להודות בכך. הוא ידוע בניסיונות הלא נגמרים שלו לשבור את האדישות של הקווארפילי. לאחר אכילת התפוח, הוא ניסה לברר מה קורה להימינז, אבל זה נעשה יותר ויותר קשה עבורו ככול שהימינז מתרחק מהלפרקונים
סי מקנאק- בת זוגו של ואן. סוחרת ממולחת, שמכירה את דרכי המסחר של הננסים כמו את כף ידה. היא נוהגת להתחרות עם הסוחר הראשי בכמה תחומים- מסחר, תחומים, ואשליות. היא מעודדת את ואן להפוך ליורש הרשמי, למרות שהיא יודעת שמנטור לא יכול להנשא.
ואלוט הייגם- הכורה הראשי. הוא המתנגד הראשי של הפתרון של הימינז לבעיית השמש- בניגוד להימינז, שדורש יציאות תקופתיות לאור השמש, ואלוט חושב שעדיף שהלפרקונים פשוט ישארו תמיד מתחת לאדמה, ורק קבוצה מצומצמת תטפל במסחר. אחרי אלפי תעלולים בינו לבין הימינז, ואלוט הוא הדבר הכי קרוב לחבר שיש להימינז.
איידן מקאטה- הסוחר הראשי. לפרקון דיי טיפוסי, שקיבל את המשרה שלו בגיל יחסית מאוחר. הוא מנסה לשמור על התחרות שלו עם סי, אבל זה נעשה קשה עבורו עקב גילו. תומר במדיניות של ואלוט, למרות עיסוקו
אלייזה לייז- הגזברית (treasurer). תומכת נלהבת של הימינז. היא מתבלטת בעזרת הגובה שלה, אבל היא נבחרה לתפקיד בזכות הכישרון שלה למספרים, והסירוב שלה להשתמש באשליות. צעירה ונחושה, היא שמה לעצמה בתור מטרה להיות היורשת של הימינז
תרבות: בניגוד לרוב השבטים האחרים, התרבות של הלפרקונים, שחיים מתחת לאדמה, לא מבוססת על חלופת העונות אלא על יחסי השנאה/אהבה שיש ללפרקונים עם השמש. הם חוגגים ביחד עם הננסים את ליל השוויון, אבל הם גם חוגגים את היום הארוך ביותר בשנה והלילה הארוך ביותר. הלפרקונים מצד אחד שונאים את השמש- הם מבלים זמן רב בחייהם מתחת לאדמה, ואם הם לא יוצאים פעם בול כמה זמן, הם נהיים "חולים מהשמש" כאשר הם כן- בחילות, סחרחורת ואפילו הקאות ואיבוד הכרה. אבל מצד שני, הם אוהבים את השמש כי היא מחזקת את האשליות שלהם, מהווה מקור כוח לכמה מהקסמים הקבועים שלהם, והחום שלה דרוש בשביל לחמם את האדמה- ולהקל על העבודה של הכורים.
התרבות של הלפרקונים מבוססת על חופש- אין בתים שמגבילים את התעסוקה שלך, אין מלך (המנטור הוא יותר כמו מדריך של הלפרקונים, ויש לו מעט מאוד כוח ממשי) או מפקדים, ויש רק חוקים מינימלים, בשביל לשמור שהחופש של לפרקון אחד לא יפגע בחופש של אחר. כול לפרקון יכול לבחור את התעסוקה שלו, היורש שלו ובן/בת הזוג שלו. כול עוד הלפרקונים ממלאים את החלק שלהם בשמירה על היער, כול אחד מהם יכול לבחור מה לעשות בזמנו הפנוי- תעלולים, לימודים, טיפול בגיריות וחפרפרות, חיפוש אחרי אוצרות או מסחר.
אחד הערכים הכי חשובים בתרבות הלפרקונית היא הכנסת האורחים- הלפרקונים מקבלים כול פיה, ננס או בן אנוש שמצליח להכנס למערות שהם הם חיים. זה נחשב בושה לא לארח אנשים באותה רמה שבה אתה חיי- ולרוב, הם מוכנים להשקיע אפילו יותר.
הכלכלה של הננסים מבוססת על סחר חליפין, מכיוון שאשליות מבטלות את הצורך ביופי של הזהב. הלפרקונים יותר משמחים למכור את הזהב שהם כורים בתמורה לאבנים יקרות, אוכל, אומנות ומשקאות חריפים (או, אם אפשר, קפה/מקבילה כולשהי) אבל מצד שני, לאבני חן יש ערך הרבה יותר יקר בעיניי הלפרקונים, מכיוון שקשה יותר לשכפל אותם בעזרת אשליות
יתרון אישי: זיכרון העבר (מחפש שם יותר טוב)- זכוכית מגדלת שמועברת מכול מנטור למנטור. היא מקיפה את המטרה שלה באור שמראה למטרה את הרגעים הטובים ביותר בחייה, והרגעים השפלים ביותר. ההשפעה שזה יוצר משתנה מאדם לאדם- זה יעודד אדם טוב, או יגרום לאדם משוחת (אבל עדיין עם ניצוץ של טוב בליבו) ליפול בבכי. לאדם מדוכא, זה ירגיע ויזכיר את ההשגים שלו, ולמפלצת מוחלטת... זה יגרום לצחוק ללא שליטה
מד שחיתות:1
בורקאלים

ספוילרהצג
מלכה: גוואזילייה היא בורקאלית בעלת מבנה גוף דק, שריונה אדום ואפה הוא מהארוכים שבאפי יושבי הכוורת, והיא מנהלת את כוורת הבורקאל ביד רמה, היא נועזת, עקשנית, חכמה וסמכותית. לאחר אכילת הפרי התגלתה בה תאוות כוח מסויימת ושאפתנות, מה שכמה מחברי המועצה לא ראו בעין יפה...


המועצה: המועצה מורכבת מנציג אחד לכל תפקיד ומהמלך/מלכה, זאת מערכת המשפט ושם נעשות ההחלטות, כשאחד מחברי המועצה פורש או מת שאר החברים בוחרים אחד חדש ממנהלי התפקיד החסר/כלל האזרחים במקרה של מלך/מלכה, חברי המועצה הם:
זאשים, נציג יצרני הנקטר: זאשים הינו בורקאל גדול בעל גוף בצורת טיפה ובצבע ירוק, הוא גורם ליצרני הנקטר לעבוד ביעילות כבר הרבה זמן, הוא ענייני ולא נוטה להתפלסף, מאוד שמרן ומתנגד לסוויק.
סושק, נציג המטפלים: בורקאל כחול וצעיר יחסית לנציג, מושפע מאוד מדבריו של סוויק
סוויק, נציג הדרואידים: הזקן ביותר מחברי המועצה, צבעו צהבהב והוא בעל זקן ארוך מאוד, הוא גילה שהפרי היה מקולקל ומפיץ אזהרות בלהט, היחסים בינו לבין המלכה הפכו מקרירים לשנאה.
סילד, נציג בעלי המלאכה שומר על האינטרסים שלהם בלי להתערב יותר מדי בפוליטיקה
זואש, נציגת הסוחרים: זואש היא בורקאלית קטנה וסגולה, מקדמת ללא הרף את ענייני הסוחרים בצורה כמעט מעצבנת, רוב חברי המועצה לא אוהבים את זה

מבנה חברתי ועבודה: הבורקאל לא חיים במשפחות, אך בכוורת ישנם תפקידים ולרוב בעלי אותו תפקיד יחיו יחד, התפקידים בקן הם: יצרני ״הנקטר״, הסוחרים, בעלי המלאכה, הדרואידים, המטפלים והבכירים.
יצרנות הנקטר הוא התפקיד שמעסיק הכי הרבה בורקאלים, הנקטר הוא מעין נוזל סמיך שמופק מפירות/צוף/צמחים אכילים אחרים. רק זחלי בורקאלים יכולים לאכול פירות, צמחים וצוף, אך אחרי שהם אוכלים אותם הם יורקים נוזל סמיך המורכב מהם הקרוי ״הנקטר״, הוא מזין וטעים מאוד לבורקאלים, וניתן לשמור אותו לאורך זמן, שתי מנות שלו ביום הן משביעות ומרוויות מספיק ליום שלם וגם מזינות מאוד, כמובן טעם ועוד דברים בנקטר תלויים במה אכל הזחל שיצר אותו. עבודתם של יצרני הנקטר היא פשוטה, להביא מזון לזחלים.
המטפלים היא הקבוצה השנייה בגודלה של בורקאלים, המטפלים מטפלים בזחלים ומוודאים שמצבם טוב.
הדרואידים הם אנשי הדת, שומרי העצים והקוסמים של הבורקאלים, הם מגנים על הכוורת ועוזרים לצמחים באמצעות השליטה והידע שלהם בצמחים ואחראים על הפולחן הדתי, מספרם גדול יחסית על מנת להפעיל לחשים בעלי עוצמה
בעלי המלאכה: המלאכות הן משהו חדש יחסית אצל הבורקאלים, כך שמספר העוסקים בהם מצומצם יחסית, אך כלי חימר, מוצרי עץ ואבן, ואפילו אומנויות כמו פיסול הם דברים שהבורקאלים נהנים מהם, התוצרת מופצת על ידי הסוחרים גם בקרב שבטים אחרים והכלכלה מתחזקת, הדבר כל כך הצליח שלפני מספר שנים הוכרז על מקום במועצה לבעלי המלאכה ולסוחרים.
הסוחרים: הסוחרים הם קומץ בורקאלים פורצי דרך ששיפרו את איכות החיים הבורקאלית בשנים האחרונות באמצעות סחר חליפין עם שבטים אחרים והבאת מוצרים חדשים ויוצאי דופן אל הכוורת, הם מוערכים מאוד בשל כך.
הבכירים: הבכירים הינם אנשי המועצה והמלך/מלכה, המפורטת למעלה

היררכיה: בתוך כל תפקיד ישנה היררכיה בסיסית מלבד אצל הסוחרים ובעלי המלאכה. לדוגמא יצרני הנקטר, ישנם מחפשי מזון, ראשי משלחות מחפשי מזון, ראשי אוגדות (משלחות) מחפשי מזון, מנהלי חיפוש מזון ונציג מועצה, התקדמות בדרגות היא באמצעות הוכחה עצמית בפועל. אצל המטפלים ההיררכיה דומה לאצל יצרני הנקטר אך אצל הדרואידים הדבר מסובך יותר. מעמדם של בעלי המלאכה הוא לא יותר משל מחפשי מזון או ראשי משלחות, מעמדם של הסוחרים הוא של ראשי אוגדות עד מנהלים. המלכה היא מעל כולם, כמובן.

כלכלה: המערכת הכלכלית היא קומוניסטית למדי, לפחות במוצרי הבסיס. לכל בורקאל מלבד הסוחרים ובעלי המלאכהומוקצבות שתי מנות נקטר ליום, כשמעמדו של בורקאל גבוה יותר הנקטר משובח יותר. הבורקאלים חיים בתאים משותפים בכוורת שלהם, כל קבוצת תאים לפי המקצוע של הבורקאל. אין להם שום זיקה משפחתית, רק בעונת הרבייה הם מתחלקים לתאים על פי משהו חברתי ולא אירגוני. המטפלים חיים בתאים יחד עם הזחלים שעליהם הם אחראים. לדברים מעבר לזה הבורקאלים מקבלים מספר גרעיני פרי שעברו תהליך מיוחד הידוע רק למלכה התלוי במעמדם בסוף כל 40 שקיעות, עם הגרעינים האלה הם יכולים לקנות חפצים מהסוחרים ובעלי המלאכה שבתורם קונים איתם נקטר מהמלכה.
דת: הבורקאלים סוגדים לרוח הטבע, אך הדת הינה מרכיב חשוב רק בחייהם של הדרואידים, מעבר ליום הנקטר הדת אינה תופסת הרבה מקום בחיי בורקאל
ליל הנקטר: ביום הקצר בשנה הבורקאלים ממלאים גומה ענקית בעץ עתיק וגדול בנקטר וכולם רוחצים בו כל הלילה, לנקטר יש השפעה מסממת לאחר שרוחצים בו כמה שעות, כך שזה באמת לילה של פורקן.

מד שחיתות: 1

יתרון אישי: מעגל הדרואידים: ליד הכוורת ישנו מעגל רונות עתיק שבמרכזו עץ ענק, יום אחד, כשהכוורת תזדקק לעזרה הדרואידים יעירו את העץ לבוא לעזרת הכוורת

אין:

הקווארפילי
ספוילרהצג
נטישהה חלמה שוב, על הזר.
מצאי את שבעת לבבות היער, ושאלנוולה תהיה שלך. לחש.

נטישהה באמצע נשף מפואר ונהדר בארמון האצות. כמעט כל צעירי הג'רלול נמצאים הלילה. להקה מקרקרת בשירה יפהפיה, ומנגנגת על כלי מיתר, בעוד צעירי הג'רלול רוקדים בחינניות ובזוגות.
נטריקז עצמה הכינה את כלי הנגינה, וגם שזרה את שמלתה של נטישהה. היא מתקרבת אליה בחיוך. "הוד מעלתך נהנית?" היא שואלת.

למרות שהמנגינה ממשיכה, אפשר לחוש מעין צרימה בשמחה. מישהו קודר נכנס לחדר, מביא איתו עננה אפלה של רצינות.
ניקיטה. המרפא הגדול, שהיה יכול לבלות כאן בנעימים. אך אישיותו לא מתאימה.
"הוד מעלתך." הוא אומר ברשמיות וקד במהירות. "אני זקוק לעזרתך הדחופה." פונה לעניין בלי משחקי לשון ארוכים מדי.
"ישנה צפרדע רכיבה חולה מאוד. ניסיתי לטפל בה מעל לשבוע, וכעת היא גוססת. רק הרפש המלכותי שלך יכול להציל אותה." מסביר בענייניות.
גרמלינים
ספוילרהצג
אתמול בלילה חלמת חלום. הבטת מהשמיים על היער ושמעת לחישה. "רק מצא את שבעת לבבות היער... וכל זה יהיה שלך!"
כעת השאה ישוב על כסאו, סעודת ערב. שני נחשים מתפתלים ליד כיסאו, ועל שולחן ארוך ישובים נכבדי השבט, שמיפיפיות השבט מגישות לשולחן בשר ארנבים. הן אומנם מביטות בהערצה בשאה, אבל אולי מקוות למשוך מבט של אחד מהמתאבקים.
אל האולם פורץ גרמלין צעיר ושרירי.
"פחדן!" הוא קורא בחוצפה אל השאה הישוב על כיסאו. "אני מזמין אותך לדו קרב! אני בטוח שאתה זקן וחלש!" צועק.
פיקסי
ספוילרהצג
אאוט: הננסים ובפרט קטע כמו זה, השראה מכאן: (סליחה על החוסר אפלה):

אין:

אלנה רוכבת על יונק הדבש שלבוש באוכף מעוטר. היא בסיור בממלכתה הקטנה, לקראת... מה שעלול לקרות. רק אתמול בלילה, חלמה על אמה. אמה אמרה לה שאם תמצא את שבעת ליבות היער תשלוט ביער.
היא מבחינה בקבוצה מעט משונה, תחת עץ עם כוורת:
גור דובים, פיקסי צעירה שנראית לא כל כך מרוצה וביניהם ננס חמור סבר עם מצנפת שחורה: שופט.
"הדבש שייך למר בטן רכה הצעיר." היא שומעת אותו פוסק.
"אוף." מתלוננת הפיקסי, כשהדוב מחייך באושר ומתחיל לזלול מהכוורת הריקה שנפלה לארץ.
משפט התרחש כאן. משפט צדק?
לפרוקנים
ספוילרהצג
הימינז לבדו בחדרו. גועל נפש. הכול מגעיל. חסר טעם ומטופש. אבל אולי יש תקווה למשמעות: אתמול בלילה, הימינז בגרסאתו הצעירה יותר והמאושרת הזכיר לו סוד עתיק: אם ימצא את שבעת לבבות היער, ישלוט בו.
הוא מרים את מבטו, מבחין במראה שלא הייתה שם קודם. הוא מתקרב, רואה השתקפות לא ברורה, ואז לפתע:"בו!!" צועק אליו מתוך המראה ואלוט.
בלי לחכות לתגובה ואלוט יוצא.
נראה שואלוט הוא הניגוד המוחלט להימינז: זקנו ושיערו הפרועים למדי שחורים: צבע שיער נדיר ללפרקונים. הוא לבוש בווסט פתוח, מניח לכרסו הצעירה להשתפך, ושרשרת מכושי קריסטל קטנה לצווארו.
"הימינז, הזקן!" קורא בחיוך. "אותו תרגיל, ואותה קריאת בהלה!" צוחק.
הוא מתחיל לצייר באצבעותיו: דמויות בצבע ירקרק שנראות כצלליות של לפרקון ולפרקונית מחוללים במעגל.
"אם אתה מחפש תירוץ לצאת החוצה, אז הנה, אני אספק לך: הבת שליף רומיינה הולכת להתחתן עם הינליז!" מכריז בהתרגשות.
רומיינה הייתה לפרקונית שמנה אפילו בסטנדרטים לפרקונים וכולם היו בטוחים שלעולם לא תתחתן.
המחשבה עליה ממלאת בחילה. הינליז הוא לפרקון נאה וטוב לב. אך שוטה להחריד, באופן מגעיל: הוא איכשהו הצליח פעם אחת לגרום לערוגות פרחים שלמות לצמוח לתוך האדמה עם שורשים באוויר!

"אני לא מבטיח להפסיק להציק לך." אומר. "וגם זה לא אומר שאני מסכים עם הדיעות המיושנות שלך, אבל..." הטון שלו רציני יותר למרות חיוכו.
"יהיה לי לכבוד אם תערוך ביניהם את החתונה!" מבקש בטקסיות ובקידה.
אבל המחשבה על שניהם מתנשקים או גרוע מזה, פשוט נתעבת.
שלא לדבר על כל האירוע ההמוני הזה...

מצד שני ואלוט יפגע, וברגשות הלפרקונים החמים זה עלול אף להוביל אולי למרד גלוי או לבעיות בתפקוד השבט.

הבורקאלים
ספוילרהצג
אתמול בלילה המלכה חלמה, על קול. קול שלחש לה שאם
רק תשיג את שבעת לבבות היער, היא תשלוט בו.
המלכה מסיירת בממלכתה הקטנה. ממלכת חורש אורנים.
בגבולות הממלכה, היא מבחינה בסיח אוניקילי, מסתובב בודד, נראה גלמוד ואבוד. עיניו זוהרות באפור.
אאוט: סליחה על העיכוב. היה ממש קשה לי לחשוב על פתיחה בשבילך. האמת שגיליתי שאין למלכה שלך משהו שמיחד אותה. אז פשוט בסוף החלטתי לתת לה הזדמנות לניצול/סחיטה. כאילו, אין משהו מעבר ל"שאפתנות", אז זה מקשה עלי.
נערך לאחרונה על ידי dragonian ב 29 יוני 2014, 08:06, נערך 7 פעמים בסך הכל.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
muzar
הודעות: 2250
הצטרף: 07 יוני 2011, 16:44
מיקום: בתוך האוזן שלך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי muzar » 25 יוני 2014, 00:31

OUT
יש לי בעיה עם המפה, ואני לא רואה שכתבת משהוא באין, אבל כן כתבת "אין:" אלא אם לא הבנתי וצריך לעשות בדיקת מוסר לפני זה, תוכל לסדר את עניין המפה? אגב, איזה קובייה מגלגלים למוסר? אה, והמנגינת רקע גם לא נמצאת
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
גאלאן
הודעות: 6183
הצטרף: 07 נובמבר 2008, 10:12
תשובות: 27
מיקום: מחכה שהומה יתחפף לי מהטירה

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי גאלאן » 25 יוני 2014, 00:35

לפי הכותרת של העץ אפשר להבין שהודעת הפתיחה לא גמורה. אני מניח שנשאר לחכות שדרגוניין יסיים אותה.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
muzar
הודעות: 2250
הצטרף: 07 יוני 2011, 16:44
מיקום: בתוך האוזן שלך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי muzar » 25 יוני 2014, 00:39

:oops: מצטער לא שמתי לב
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6129
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי dragonian » 25 יוני 2014, 01:19

מחר אשלים
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4402
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי דינרבלו » 25 יוני 2014, 11:32

דרגו
ספוילרהצג
OUT
קנית אותי.קרב על התגובה הראשונה?!זה פשוט אדיר
ואגב אני פשוט גרוע בדיבור בירוני ועילג אז פשוט תדמיין שהם מדברים באופן עילג
IN
גסאפר מסתכל על הגרמלין החצוף ואומר"אתה מהבתים הנמוכים.מבית צפע(כל הבתים הנמוכים הם שמות של נחשים.צפע הוא בית נמוך בדרגת כוח בינונית חלשה יחסית אבל עם המון אנשים) אתה תביס אותי?מה העירבון שלך ילדון?כמה עורות נחשים?"צוחק בקול הנמוך גסאפר עליו.

"לא!"צועק הצעיר "העירבון שלי לקרב הוא אישתי מבית סול ומשהו שמצאתי ביער.חרב ושריון מברזל אמיתי .חרב מהעידן השלישי(משהו כמו לפני 500 שנה)"

"את אישתך לא אקח אבל את חרבך וכבודך כן!"צועק בתגובה גאספר

גאספר קם מהכיסא ומותח את השרירים שלו,רואים למה הוא הוא השאה גהאן הוא בעל מסת שרירים עצומה וכמעט ללא שומן הנער מזנק על גאספר ברגע שהוא מסיים גאספר בתנועה קלה תופס את ידו של הנער ומטיל אותו על הרצפה.הנער צורח על הרצפה ורואים שצלע שלו נשברה,הוא קם מהרצפה ומזנק עוד הפעם.הפעם גאספר זז במהירות ונוגע בנער.הנער נופל באמצע הריצה ורואים שעל כתפו השמאלית יש את טביעת ידו של גאספר.
גאספר בועט בנער ומפיל אותו וחוזר לכס,הנער מזועזע מחוסר האלימות של גאספר בוכה עליו"אדוני!למה ריחמת עלי?"הוא שולף את חרבו ומגיש אותה לגאספר ומבקש"תהרוג אותי.כבודי לא ימחל לי על זה!"
גאספר בוחן אותו ולוקח ממנו את חרבו תוקע אותה מול פניו ומכריז"אתה הטימור שלי,החרב שלי,היד שלי,כל הרוצים להצטרף אלייך יוכלו להצטרף אסוף את שבעת הלוחמים(אני מתכוון בכל דרך לחימה לא רק נשק) הטובים ביותר ואתם תהיו בני חסותי.יש לנו איום גדול ביער ראש הפיקסים אומרת דברי שנאה עלינו!לא נעבור על זאת בשתיקה! אנחנו נקום מביתנו.מהאזור הנוח לנו ונדרוש להחליפה.כי לא נרשה זאת יותר!"
IN-2
(החלק הזה הוא בין העידכון הבא שלך לשלי.)
גאספר קורא לאחיו דוקרור לאולם הגדול לאחר הקרב.השליח אומר שלשאה יש עבודה בשבילו.
גאבפר יושב על כס הברזל שלו ומחכה לאחיו דוקרור שנכנס בלבוש מלא לאולם נראה קצת מתוח.הוא לא אוהב להתחרק מאחיו יותר מידי כדי שלא יקרה משהו בהעדרו,אבל ציווי הוא ציווי.הוא מקשיב לגאספר בהתענינות מוחלטת כאשר הוא מצווה אותו ללכת אל הלפרקונים ולדון איתם על קניית המתכות לגרמלינים הוא קצת חושש מהיציאה אבל לאחר שכנוע הוא לוקח איתו כוהן סת ושני מתאבקים לצורך המשימה.
IN-3
גאספר הולך לאחר נתינת המשימה למועצה שם מכונסים ראשי הבתים והמוצלחים ביותר בקסם.
הוא ניכס לבניין העלים וענפים שתלוי בין צמרות העצים בבניין משולבים גם חוטי בד וענפים שהוטבלו במתכות חזית הבניין בצורת נחש הנושך את זנבו.הסמל הגרמליני של איזון ועוצמה(רוחנית לא פיזית).
הוא נכנס לבניין במהירות ובהחלטיות הוא מציג רעיון בפני ראשי השבטים.תחרויות חדשות לכבוד הטימורים.שבהם יהיה ספורט עלית של האבקות.גלדיאטורים עד עילפון בין כל הלוחמים המוכשרים של היער והמנצח יזכה להיות אחד מהטימורים למען התחרות קוסמי השבט והזקנים יעבדו על קסמי הגנה ושיפור כוח וסיבולת כדי לדאוג שהלוחמים לא ימותו.בנוסף הוא רוצה לערוך מופעי קוסמים שלשמם יערכו מחקרי קסם על התמרה שנוי הצורה לנחשים וגרמליני-נחש וקסמי יסודות.והדבר האחרון הוא בעזרת הברזל שאחיו יביא יצירת כלי נשק ושרינות כדי שהגלדיאטורים יוכלו להלחם.
ההחלטה עברה פה אחד במועצה.מאורע מיוחד ביותר בפולטיקה הגרמלינית.
נערך לאחרונה על ידי דינרבלו ב 29 יוני 2014, 15:55, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
הודעות: 3907
הצטרף: 30 אפריל 2012, 18:46
מיקום: מערה טחובה ואפלה, רובץ על ערמת זהב
יצירת קשר:

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי דסטריקס » 25 יוני 2014, 16:33

דורגו (להמשיך את הבדח)
ספוילרהצג
נטישהה מקרקרת חרישית, מסיטה את מבט עין שמאל שלה למעלה ומותחת את רגלה הימנית תוך הרעדת השמלה קלות (סדרת מחוות שמשמעותן היא תוכחה, חוסר עניין, ואי רצון) ואומרת בטון עולה (שמשמעו פואנטה) "ניקיטיה מכובדי, הלא חובתך ולא לי לטפל?"
ניקיטיה בתגובה נושף בבוז לנסיונה העלוב להתחמק, אף על פי שהוא חושש מהידרדרות "זו חובתי. אני מבקש ממך להציל את הצפרדע." אומר בלא שום מחווה.
נטישהה מקשתת את גבה קלות ומותחת את צווארה לכיוון נטריקז ואומרת בטון גבוה "נטריקז חביבתי, תואילי לכוון את הקלנר* מחדש?" נטריקז בתגובה מותחת את עצמה ומחייכת ועוזבת את האזור לטובת כיוון הכלי. נטישהה משתהה לרגע ואז אומרת בישירות לניקיטיה "הבא לכאן בבקשה את הצפרדע החולה. היא תטופל" ולאחר מכן פונה מעליו בכדי ללכוד את תשומת לב החגיגה ולארגן אותו לקראת ה"מחזה".

כל הקהל משתתק ונאסף בחצי גורן מסביב לכס, כאשר נטישיהה מבצעת את מחוות הגדולה ותשומת הלב-מתיחת רגלייה, קרקור קולני וגבוהה והזקפת ראשה.
היא אומרת בקולה היפיפה:

"נכבדי ומכובדי בני הקלרנולוהות העליונות של עם הקווארפילי המכובד והמפואר; יום גדול לנו זהו יום זה, מפואר מאין כמותו משתה אשר ערכנו, מפואר וגדול, ונאותה במת המשתה לגדולות אשר יצבו עליה. וצמחו גדולות אלה מן העמוקה שבבריכות. דבר נורא התרחש זה מכבר, אחת מקרפדות רכיבתינו המשובחות ביותר, צאצאית נאמנה לשושלת נאמה ומפוארת, עקב טעות טיפשית בחוסר הארגון של שאריער (שאר יצורי היער) מחלה נוראה אחזהה בלפיתת רשע ומוות.
עתה הגדולות יבקעו מן המעמקים, ובלב הבריכה אי יהא, לפני מכובדי ורבותי אציל במעשה פלא וכשף שאין כדוגמתו אצול אציל קרפדה זו מגורל מר ממוות.

נא אנא זכרו זאת, נצרו את המאורע בלבבכם, כמו היה קצה לשונכם, נצרוהו כנצר שושלות הקוואפרילי המפוארות למען ידריכם בנתיבי עולם"

ברגע זה ניקיטיה שב אל המשתה, גורר מאחוריו בחמלה מיואשת את הקרפדה הגוססת, ותמוך בה כאשר היא עולה אל השולחן הגדול של נטישיהה, זאת בתגובה מתחילה מזמזמת מזמור קווארפילי עתיק, אשר הלהקה מיטיבה לזהות במהרה ומלווה בנגינתה ושירתה. נטישיהה מתחילה להעביר במיומנות את אצבעותיה על עורה החלקלק, שוב ושוב ושוב, ומדי פעם מרימה את זרועה, מפשקת את אצבעותיה ונותנת לריר הסמיך להחליק על כף ידה.
בסיום ההליך היא מניחה את שתי ידיה על הקרפדה, ולוחשת מילים יפות בשפת הקווארפילי, ומעבירה את ידיה מראשה של הקרפדה עד קצהה.

כל הקלרנולוהות הגבוהות מתרשמות מן המאורע, ולאחר מכן הקרפדה, אשר שבה עם מגעה של נטישיהה כבדרך קסם לצעירה ורעננה מקפצת בחדווה יחד עם ניקיטיה משם.

המשתה נעשה מוצלח יותר מאין פעם, אומנם אצבעותיה ה"חלודות" של נטישיהה דואבות מעט, אך היא בטוחה שהיא זכתה ביוקרה רבה.

*כלי מיתר, צווארו וראשו מעוצבים בצורת נרקיס ביצה פתוח, מכל העלים יוצאים שמונת מיתריו, אך בגלל שכמה מהם לא יתאימו לצוואר ולתיבת התהודה כשהראש מתחלף בצוואר סדרה של פינים מסדרת את המיתרים בצפיפות לאורך הצוואר. גוף הכלי בצורה אגסית מעוגלת, וחרירי תיבת התהודה שלו גליים אופקיים, כל 10 מעלות (של היקף התיבה) יש אחד. לכלי יש שלוש רגליים, הצוואר עובר במרכז הקצה הצר ביותר של הגוף וממשיך לכל אורך הכלי,גם בתוך תיבת התהודה על לתחתיתה. החור בעליון מאפשר לצוואר ולמיתרים חופש ומרחב.
הכלי מחוסר סריגים ועל המיתרים פורטים באצבעות משוחות ברפש על הצוואר. צלילו צלול ו"חלול", מזכיר במעט נשיפה וגובה הצליל משתנה, אך די ממוצע עבור הקווארפילי (נמוך במעט מגיטרה אנושית, זה הצליל הגבוה ביותר, והצליל הנמוך ביותר נמוך במעט מצליל קונטרבס. פריטה על מיתר ללא לחיצה יוצרת את צליל התו "מי", וניתן להנמיך את הצליל) גובהו כגובה קווארפילי.

META
גלגול שחיתות-4

למקרה שבו מה שהיא אמרה לנוכחים נחשב כנסיון השחתה-3 (בק12)
נערך לאחרונה על ידי דסטריקס ב 27 יוני 2014, 17:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הרגעים הסוציאליסטים הגדולים ביותר של הרפובליקה העממית הסוציאליסטית הדמוקרטית הגדולה של הפונדק
ספוילרהצג
forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=825#p583382

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1215

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33607

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=150#p581701

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1065#p584547
תחי המהפכה!!!
באדיבות חברוי זחקא"ל (זכרון חבר קומוניסט אדוק לברכה)
aragorn7
הודעות: 659
הצטרף: 02 מאי 2013, 15:41
מיקום: לא לידך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי aragorn7 » 26 יוני 2014, 09:37

כמה ימים יש בשחר, לב או קץ? הם שווים או באורך שונה?
עריכה:
שה"מ
ספוילרהצג
OUT
לננסים יש סמכויות שיפוט ביער? יש כזה שפיטה בין גזעים?
IN
"תסלחו לי שנייה" אלנה דואה לכיוונם ונוחתת בחינניות. " עברתי במקרה וראיתי שיש פה חילוקי דעות."
היא מחייכת "הייתי שמחה לשמוע במה מדובר, ולהציע פתרון שמקובל על כולם. אחרי הכל, בני עמי הם באחריותי "היא מנידה בראשה לכיוון הפיקסי "וזו מחויבותי לדאוג למשפט הוגן" העטרת זוהרת כשהיא מביטה לעברם "אז במה מדובר?"
OUT
אחרי הבחירה אני אעשה יוזמה כלשהי, בינתיים אני צריך עוד פרטים
נערך לאחרונה על ידי aragorn7 ב 28 יוני 2014, 15:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
plasmid
הודעות: 1683
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי plasmid » 28 יוני 2014, 12:04

Out
אני יכול להניח שהלפרקונים מדברים במבטא אירי, כן?
in
ספוילרהצג
out
אפשר לקבל אישור על הקטע של הקפה?
in
הפרצוף של הימינז מתמלא בגועל, אבל הוא שומר סביבו אשלייה של פרצוף אדיש. עצם ההעזה של ואלוט להכנס לחדרו כמעט גורמת לו לסרב, אבל המחשבה על אפילו יותר לפרקונים שנכנסים לחדרו ומבקשים ממנו תשובות מילאה אותו באפילו יותר זעם.
הימינז מהנהן בהסכמה, עדיין שומר על פרצוף אדיש בעזרת האשלייה. "אני יערוך את החתונה ביניהם" הוא מנסה להסתיר את הרגשות בקולו "אבל אני לא מתכוון לטפל בכול הטקס בעצמי. אני יכול לסמוך עליך שהכנת את כול מה שצריך? זאת הבת שלך, אחרי הכול." הימינז לוגם מהכוס שעל השולחן.
לאחר שהם מסיימים את השיחה, ואלוט מסתובב ועובר דרך הדלת הפתוחה החוצה, רק בשביל להתקע בקיר ולגלות שהדלת עצמה נמצאת כמה מטרים הצידה.
*בחתונה*
"...בעל ואישה" הימינז מסיים את חלקו בטקס "אתה ראשי לנשק את הכלה". הימינז חומק החוצה בקלילות, מנסה להמנע מלפגוש על לפרקונים. הוא חוזר לחדרו, נהנה מהבדידות עכשיו שרוב הלפרקונים נמצאים בחתונה. הוא מתחיל לחשוב על הסוד שהוא נזכר מהחלום. אם אני יאסוף את לבבות היער... אני אהיה רוח שאלנוולה... ולא לפרקון. אני לא אהיה אני. הוא קם במהירות, נחוש להשיג את הלבבות. הוא פותח במהירות את הגג של החדר שלו, מאפשר לאור השמש להכנס לחדרו. הוא מתעלם מהשמש המסנוורת, ומשתמש בכוח שלהם בשביל ליצור אשלייה של הדמות שלו ליד השליט הננסי- הננסים הם השבט הכי קרוב ללפרקונים, והאם בטוח יעזרו. בנוסף, הימינז לא מהסס לבטוח בהם- הם לא לפרקונים מגעילים.
האשליה שהימינז יצר (שהוא יכול לדבר, לראות ולשמוע דרכה) מחכה שהדרואיד הראשי יראה אותה

META
גלגול נגד שחיתות- 3
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
aragorn7
הודעות: 659
הצטרף: 02 מאי 2013, 15:41
מיקום: לא לידך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי aragorn7 » 28 יוני 2014, 15:25

נערך
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
muzar
הודעות: 2250
הצטרף: 07 יוני 2011, 16:44
מיקום: בתוך האוזן שלך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים! (עוד מעט)

שליחה על ידי muzar » 28 יוני 2014, 17:26

OUT
כבר עברו כמה ימים... :?
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6129
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2014, 08:07

סיימתי. סליחה על העיכוב!
דינר, אני מחליק הפעם, כי זה ההתחלה אבל מהפעם הבאה אתה מטיל גלגול שחיתות.

אממ.. לגבי החודשים, צריך לחשוב על זה. תודה על ההערה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
muzar
הודעות: 2250
הצטרף: 07 יוני 2011, 16:44
מיקום: בתוך האוזן שלך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי muzar » 29 יוני 2014, 14:02

דרגוניין
ספוילרהצג
IN
״שלום לך אוניקילי חביב...״ אומרת המלכה בקול רך ומצטלצל ״מה מעשיך כאן הרחק כל כך מאנשיך? התרצה מחסה מפני הגשם האביבי הקרב ובא?״ שואלת המלכה בנועם "אני... הלכתי לאיבוד..." עונה האוניקילי בקול מפוחד בזמן שהגשם מתחיל לרדת "וכן, אשמח מאוד למחסה, את יודעת את הדרך להחזיר אותי הביתה?" הוא שואל "לא, לצערי אינני יודעת את הדרך אל האוניקילי, אך תוכל לשהות בכוורת שלי עד שנדע את הדרך..." אומרת המלכה ומובילה אותו אל הכוורת, נותנת לו תא גדול המתאים למידותיו ומנת נקטר "קח, שתה" אומרת המלכה, האוניקילי מציית ונפעם מטעמו המעולה של הנקטר. נראה שיהיה לו כאן שהות נעימה...

OUT
עם איזה קובייה מגלגלים שחיתות?
דרגוניין
ספוילרהצג
IN2
אמנם מהתנהגותה החיצונית של המלכה היא רחומה ונעימה, אך מתחת לפני השטח היא חושבת שאר הגזעים הינם אויבי במאבק לשליטה על היער, אשאיר את האוניקילי הזה אצלי, הוא יחיה תחת חסותי כמו נסיך, כך שהוא לא ירצה לעזוב, וכשתגיע השעה בה ארצה משהו מהאוניקילי... זה לא יהיה באמת מעשה רע, רק אארח את האוניקילי הזה, כן, אארח...

OUT2
אני הולך לפצל כל הודעה לגלוי, מה שנראה כלפי חוץ, וֿלנסתר, מחשבות ותוכניות. המלכה נכון לעכשיו עוד לא החליטה אם לעשות מאמץ ולמצוא את האוניקילי כדי להחזיר להם את ה"זחל" שלהם ולקוות לברית או להשאיר אותו אצלה למקרה שהיא תצטרך משהו חשוב יותר מהם
נערך לאחרונה על ידי muzar ב 30 יוני 2014, 14:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4402
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי דינרבלו » 29 יוני 2014, 15:56

אני דווקא ממש מרוצה מהקצב.ערכתי כמה פעמים את ההודעה ושיפרתי את התיאורים ואת הרעיונות שלי.
ואני נורא מצטער ששכחתי את הגילגול.פעם הבאה אני מבטיח שאשים לב.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6129
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי dragonian » 03 יולי 2014, 22:02

גרמלינים
ספוילרהצג
אאוט: תגובה יפה. פעם הבאה, דוקא דיון במועצה לא אמור להיות הצלחה אוטומטית. אך במושגי נשגבים, יש לך פעלול... בכללי, הדגש במשחק דוקא יהיה לגבי החלק השלישי בתגובה. לכן שם בדרך כלל לא יהיו הצלחות אוטומטיות. אבל ההצעה שהצעת טובה מספיק, אז אחליק הפעם.

אין:

הוא בוכה בהכרת תודה. הגרמלינים ממלמלים ומפטפטים בעקבות דיבוריך על ראש הפיקסים.
דיבור עוין על שבטי הפיות האחרים הוא נדיר מאוד.


אתה מביא חיות, זרימה ותחושת מטרה ביוזמתיך. שבטי הפיות קפאו על שמריהם במשך מאות שנים, היוזמות שלך מסקרנות ומלהיבות. אומנם אתה חש שיש כמה לחשושים כלפי השינויים שעתידים לחול. אך נראה שהכריזמה שלך כרגע מכריעה את הכף.

דוקרור

מלא חשש והיסוס הוא יוצא למסע לעבר גבעות הלפרקונים. (השחקן שלהם יצטרך להגיב ולתאר לך. אתה תאר את דוקרור ואנשיו לו)
כשהוא מגיע, נראה שנערכת חתונה שמחה ורועשת. הם מזמינים אותו ואת מלויו להצטרף לסעודה ולריקודים
הקווארפילי
ספוילרהצג
האירוע רב רושם ונראה שבמהרה יהפך לנושא הרכילות החם של הקווארפילי ואולי של כל היער!
נטישהה הצליחה גם להשחיל הסתה נגד שבטי הפיות האחרים, ונראה... שהם בלעו את הזבוב הזה.
איך היא שמרה על ענווה מיותרת כל כך כל השנים?!
יותר ויותר נכבדי קווארפילי מקיפים אותה.
אחד צעיר, ואומנם נאה יחסית שנטישהה בקושי זכרה את שמו שאל:"איכזה(איך זה) לא יקרה שוב? אם שאריער טיפשים עוד קרפדים יהיו חולים!" עיניו הנוצצות מלאות דאגה. הוא בודאי חבר קרוב של קרפד.
מירב האליטה של הקווארפילי ממתינים למוצא פיך.
פיקסי
ספוילרהצג
אאוט: כן. הם נחשבים לחכמים שבפיות, ולניטרלים שביניהן, לכן הם שופטים מקובלים ובד"כ זה תפקידם ביער. הם הע"וד שמחזיקים את ברית עץ השזיף.
אין:
הננס קד ביראה לכבוד מלכת הפיקסי. "הוד רוממותך. עם כל הכבוד, שני הנדונים קיבלו עליהם אותי, כשופטם."
הגור דובים אומר בקול עבה אך עדיין עדין לדוב בוגר:"אני התחלתי לקחת דבש מהכוורת הנטושה, אבל הפיקסי הקטן הזה אמר שהוא ראה את זה קודם."
הפיקסי נושף בעצבים.
הננס השופט בעוד קידה מלאת כבוד. "והכרעתי שראייה אינה קונה את המציאה, אלא הלקיחה. או אם לפחות הוא היה מכריז בקול על כך שהוא קונה את הזכויות על הכוורת. דבר שהוא הודה בו." מסביר.
לפני ההרעלה המלכה הייתה מקבלת את ההסבר בהבנה ואולי מעודדת את הפיקסי הצעיר.
אך איך היא תגיב עכשיו?
לפרקונים
ספוילרהצג
אאוט: בודאי כפול.
אין:
קאלנשוואל ישן תחת עץ השזיף, עליו הוא שומר. מוקף באבנים העתיקות. (סוג של סטונהדג')
בלי לפקוח עיניים. "הימינז| אומר בחיוך ידידותי. "זמן רב לא התראינו!" ואז פוקח את עיניו.
"למען האמת כמה ימים, אבל נראה... שמשהו קורה ליער היפה שלנו." אומר בשקט מעביר אצבעות בזקנו הארוך.

* * *
לחתונה מגיעים ארבעה גרמלינים שמנהיגם נראה מהוסס וחושש. כמה מהלפרקונים הפשוטים מזמינים אותם להצטרף לסעודה בהתלהבות.
(תאר את החתונה ושחק שם את הלפרקונים. כרגע אתה נפגש בתגובות עם דינרבלו.)
בורקאל
ספוילרהצג
הסייח מתלהב. הוא מעולם לא היה בשטח של שבט אחר והכוורת של הבורקאלים מלהיבה אותו. עיניו נעות מצבעי ורוד לירוק עז.
הוא לוגם בהנאה. "קוראים לי טפטוף." מציג את עצמו וקד. כל שמות האוניקילי קשורים איכשהו למים.
"את ממש נחמדה." מוסיף.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה