• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חסל ת'מפלצת, מבוכים ודרקונים 4 עץ הרשמה (מחפש שחקנים, 0/4)

wexony

פונדקאי מהשורה
"שמעת מה קרה אתמול?", שואל הגבר, יושב על הבר.
"לא, מה קרה?", אומר הגבר השני ולוקח לגימה מהבירה שלו.
"קבוצת חיילי דרו פלשה אתמול לעיירה הסמוכה, והיה להם שד!", עונה הגבר הראשון.
"די, אתה לא רציני!".
"אני רציני לגמרי!".
"גם שמעתי שהמינוטאורים משתפים פעולה עם ההובגובלינים עכשיו! לפני שבוע הם חיסלו עיר שלמה!"
"וואו, חייבים לדווח על כל זה למישהו!".
"הי, אתם", אומר פתאום מישהו לידם, "אני חושב שאנחנו נוכל לטפל בזה...".
------------------------------
ברוכים הבאים לחסל ת'מפלצת, הרפתקה למבוכים ודרקונים 4! אתם מתחילים בדרגה 24, בעיר פסגת מפל. הרעיון הוא שאתם מעין "גיבורים להשכרה". אתם פשוט הולכים ללוח המשימות בפונדק ומבצעים אחת. כל אחד מתחיל עם כמה חפצי קסם שירצה (בהנחה שהוא יכול לשאת את כולם ובלי הגזמה מנצ'קינית), אבל החפצים הם עד לדרגה 24. בנוסף אתם מתחילים עם 400,000 מ"ז אותו תוכלו להשקיע בכל דבר אחר (לדוגמה טקסים).
כל מי שרוצה להירשם, שישלח לי את הפרטים באופן הזה:
שם הדמות:
גזע ומקצוע:
נתיב מופת:
יעוד אגדי:
מיומנויות שהתוסף שלהן שונה ממתאם התכונה שלהן (אם אתה טרובדור, אל תרשום את אלה ששווים למתאם+1. אם יש לך את הכישרון איש אשכולות, ציין זאת פה):
כוחות לפי רצון:
כוחות היתקלות:
כוחות יומיים:
כוחות תכלית (ותכיפות שימוש לכל כוח):
הילות למיניהן (כמו תפיסה קבוצתית של אלף):
ציוד: <שריון, נשקים, אביזרים, זרוע, רגליים, ידיים, ראש, צוואר, טבעות, מותניים, חפצי פלא, מתכלים, אחר>
רקע (בספוילר):
<כל דבר אחר>:

מחכה לשחקנים.

אוקיי, כמה דברים, סגנון ההרפתקה שכתבת לא מתאים לדרגות גבוהות, שחקנים בדרגה 24 כבר מחסלים דרקונים ומדברים עם אלים, זה כבר לא חבורת נובים שקורעת אורקים ולוקחת להם את השקל וחצי שיש להם, זאת חבורה שאמורה להיות ידועה ברוב העולם ושיש לה כוח עצום (פסגת מפל היא לא העיירה הקטנה מהמדריך לשה״ם? אם כן דמויות בדרגה 24 לא אמורות לחשוב בכלל על מקומות מהסוג הזה). מעבר לזה, הפלאף (התיאור בטיזר) צריך עוד הרבה עבודה וכל הרעיון של ״לוח המשימות בפונדק״ עובד במשחקי מחשב, אבל לא במשחקי תפקידים. אני ממליץ לך להשתתף פה בכמה משחקים בפורום ולקרוא משחקים, לראות איך אנשים כותבים ומתארים, יש פה הרבה ממי ללמוד. בקשר לחוקים, גם, אתה לא יכול להגיד לשחקנים ״יש לכם כמה חפצי קסם שאתם רוצים״ זה מתכון לבעיות, תתייעץ פה עם אנשים, תשתתף בדיונים על החוקים בפורום מו״ד ותעמיק את היכרות והשליטה שלך בחוקים. זה לא בא בכוונה להעליב, רק לעזור

שונא את השיטה של ה3 חפצק"ים. ואם אני סייר אז אני צריך לוותר על נשק אחד, או השריון, או התליון?
אשמח להצטרף, אבל עכשיו אני לא כ"כ פנוי עד החופש הגדול, ואוכל להגיב רק פעם בשבוע שבועיים (פנימייה).

muzar אמר/ה:
אוקיי, כמה דברים, סגנון ההרפתקה שכתבת לא מתאים לדרגות גבוהות, שחקנים בדרגה 24 כבר מחסלים דרקונים ומדברים עם אלים, זה כבר לא חבורת נובים שקורעת אורקים ולוקחת להם את השקל וחצי שיש להם, זאת חבורה שאמורה להיות ידועה ברוב העולם ושיש לה כוח עצום (פסגת מפל היא לא העיירה הקטנה מהמדריך לשה״ם? אם כן דמויות בדרגה 24 לא אמורות לחשוב בכלל על מקומות מהסוג הזה). מעבר לזה, הפלאף (התיאור בטיזר) צריך עוד הרבה עבודה וכל הרעיון של ״לוח המשימות בפונדק״ עובד במשחקי מחשב, אבל לא במשחקי תפקידים. אני ממליץ לך להשתתף פה בכמה משחקים בפורום ולקרוא משחקים, לראות איך אנשים כותבים ומתארים, יש פה הרבה ממי ללמוד. בקשר לחוקים, גם, אתה לא יכול להגיד לשחקנים ״יש לכם כמה חפצי קסם שאתם רוצים״ זה מתכון לבעיות, תתייעץ פה עם אנשים, תשתתף בדיונים על החוקים בפורום מו״ד ותעמיק את היכרות והשליטה שלך בחוקים. זה לא בא בכוונה להעליב, רק לעזור

בדיוק זה. אתה מבין, לשחקנים בדרגה 24 יש מתקפות שהורגות חלק מהשדים במכה אחת.

חזרה