עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

Warhammer 40k-the lost and the dammed-הרשמה (נפתח מחדש), 1/3

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 2/3

שליחה על ידי dragons » 02 נובמבר 2013, 18:04

אוקי בסדר, אני אצטרך המון עזרה ועריכה אבל זה מה שיש לי:
ספוילרהצג
צד : טאו
מפקד : אולסטיאס מונילון הינו טאו מים כריזמטי ומוכשר. הוא בעל עור כחול, וגבוה יחסית לשאר הטאו. הוא הוביל משלחות דיפלומטיות, אך לאחר שהבין שזהו ניסיון אבוד מראש, השקיע את מאמציו בשליחת כמה שיותר טאו לכוכב הלכת הזה, ובסודיות מוחלטת. הוא הנהיג בעצמו ניסיונות התיישבות של הטאו, מרצון לסחר עם המקומיים, ומצרות בכוכב הלכת בו שכן קודם (ראה היסטוריה). כעת הוא מנהיג התיישבות קטנה של טאו ששרדו את הסערה, ומנסה להציל כמה שהוא יכול. הוא טוב לב, ויציל בני אדם וחייזרים מכל הסוגים. הוא מנהל את בית החולים יחד עם עם כל הטאו המרפאים והרובוטים שיש. אם יתגלו אנשים עוינים, הוא ינסה לפתור את העניין בדיפלומטיה, אך ללא ברירה יילחם. הוא מנסה לפתור סכסוכים פנימיים (ובכלל סכסוכים) ללא שפיכות דמים.
מיקוד צבאי : לאחר שהוקמה ההתיישבות, הם ידעו שעלייהם להסתיר את עצמם, להטעות כל מי שיתקרב, ולעשות זאת מבלי שיראו אותם.
עקב, כך מוצאי דרך (פת'פיינדרים) הם נפוצים יחסית אצלם, וכך גם סטלת'סוטס. עם זאת, יש להם גם לוחמי אש, אומנם לא רבים במספר כמו הסיירים (ככה אני אקרא למוצאי הדרך), אך הם גם מהווים נתח מכובד מהכוח.
עם זאת, מכיוון שהם דואגים מאוד לחיים, חליפות הלחימה הם הדבר שהם מעדיפים במיוחד, ויש להם יחסית הרבה חליפות קריזיס. אין להם כמעט חליפות ברואודסייד, כי זה לא מתאים לאג'נדה שלהם בקשר לחיים. הם מתנגדים בחירוף נפש להשמדה המונית שכזו, מה שהברואוד סייד מייצג. עם זאת, במקרים נואשים מאוד (כדגומת ליגיון של אחיות הקרב) אולסטיאס יורה על השימוש בהם. הם יילחמו רק כמוצא אחרון.
היסטוריה : קבוצת הטאו הזו החליטה לנטוש את כוכב הלכת שבה שכנו עקב ויכוחים שלא ניתנים לפתירה (על איך הכוכב יתנהל, ועל האם לפתוח במלחמות או לא, וכו' וכו') עם טאו האש הקיצוניים במיוחד בכוכב וראש הממשלה (או שליט אזורי, או משהו בסגנון) היה טאו אש קיצוני. לבסוף, קבוצה גדולה של טאו שלא הסכימו עם הדעות הללו עזבה. חלק מהקבוצה הזו עזבו עם אולסטיאס וניסו להתיישב בעולם המים שם צונזר. וכב הלכת הזה היה התקווה האחרונה שלהם. האספקה שלהם אזלה כמעט, ולא היה שום מקום אחר באזור שבו יכלו להתיישב. נוסף על כך, אם היו נשארים בספינותיהם בזמן הסערה, ספינותיהם היו מתרסקות לחלוטין וכולם היו נהרגים. הם נאלצו להתעמת עם הכנסייה, שלא רצתה בהם בכוכב, אך הצליחו להקים התיישבות קטנה ונסתרת, תוך כדי נסיון לפיתרון דיפלומטי שנכשל לחלוטין. כמה טאו טוענים שהיה עדיף לנטוש ברגע שנתקלו בסירוב, אך כעת זה לא משנה כשכולם מנסים לשרוד במצב הנוכחי. לאחר הסערה והתפרקות האזור, חלק ניכר מהטאו נהרגו או נפגעו, וההיתיישבות נהרסה ברובה. כעת הם מנסים לשקם ולהציל כמה שיותר חיים, ומנסים לשרוד וליצור בעלי ברית. הם בדיוק הצליחו להביא כמה וספידים וקרוטים, אבל כשהסערה היכתה, רק מעטים מהם היו בוכב. עם זאת, אולסטיאס מעריך שייתכן ונחתו על כוכב הלכת איפושהו, לוקח אחריות למצבם ומוציא את גששיו לחפש אחרייהם בכל הזדמנות, יחד עם משימות איתור מתקיפים או פצועים.
דברים נוספים : דת : אתאיסטים, שיטת גיוס : כל אחד תורם את חלקו בקרב, בין אם בלחימה, תיקון ביצורים, או חבישה קרבית. מנסים לחסוך בחיי אדם וחייזר. ציפיות מהמשחק : ללמוד איך הולך משחק ניהול, להנות, וללמוד על העולם.
אני אצטרך המון עריכה, בעיקר על הרקע, ואני בטח לא ייכנס כי יש המון מועמדים, וחפרתי לך בפרטי, אבל שיהיה :mrgreen:
נערך לאחרונה על ידי dragons ב 05 נובמבר 2013, 19:52, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 02 נובמבר 2013, 18:24

דרגוניין
ספוילרהצג
"..it was Khorne's messenger that showed me the true path of freedom from our pathetic corpse-Emperor.
And what is this path? This meaning, this purpose to which we gather the skulls of our foes?
It is nothing. There is no meaning, no purpose. We murder. We kill. It is mindless savagery, this UNIVERSE IS MINDLESS!
In mere hours, billions will die. Innocent! Guilty! Strong and weak! Honest and deceitful! ALL of them!"
-אזריה קיירוס, לפני הפיכתו לנסיך שדים
עבור כלבי הדם, סערת הוורפ הייתה יותר ברכה מאשר קללה. ברגע אחד, נותצו כול הכבלים שהחזיקו אותם במקום- המשמר הקייסרי נשבר, וחלקים גדולים ממנו עזבו והצתרפו לחייזרים ולכאוס. הכנסייה בבלבול, והאורקז, כמו תמיד, שמחים שלצאת לקרב כמו כול חבר בכת. עכשיו, אין דבר שיעצור את כלבי הדם- ועכשיו, שקורן וצבאות השדים שלו קרובים כול כך, כמות המתנות שהכת מקבלת גדלה בהרבה. הכת עכשיו מרוכזת בבסיס שלה, המבצר/כלא שבה בכת התחילה, שנמצא בשולי עיר הכוורת (או מה שנשאר ממנה). מצפונכם, לכיון הכוורת, נמצאת הכניסה לכוורת התחתונה- אזור מלא בחומרים רעילים, פשיעה ומוטנטים, שמאכסן את הפסולת של שאר הכוורת. בנוסף למוטנטים וזיהום, יש בכוורת התחתונה כמה כתות יריבות, בעיקר של נרגל או של כאוס כללי. אם מתרחקים מהכוורת, מגיעים לאזור הלא מיושב- מה שנותר מהטבע של הכוכב. האזור שקרוב אליכם הוא חורשה, שחץ מצורות החיים המקומיות או האורקז, דיי שוממת.
מידי פעם, קבוצה של אחיות קרב מצליחות לתקוף אותכם ישירות בבסיס, משחררות או הורגות שבויים. עדיין לא הצלחתם לגלות איך הם מצליחות להתגנב עד לבסיס.
ה"ברכות" שניתנו לשאר חברי הכת לא דילגו על קולונל פרידריך- בנוסף לסימן של קורן, שעכשיו מקועקע על ראשו של הקולונל ומעניק לו מכוחו של אל הדם, הקולונל קיבל גרזן-מסור (chainaxe), נשק עוצמתי המסוגל לחתוך דרך כול חומר בקלות. הגרזן לוחש לקולונל כשהוא לא מקשיב, לוחש לו על קרבות שמחכים לו, מראה לו את הקורבנות שהוא צריך להקריב, מבקש ממנו לאבד שליטה....
יתרון:
תאוות קרב: החיילים שלך לא מושפעים מפחד ממקורות טבעיים לצורך עלילה
"They will scream, they will burn, and for no purpose but that mighty Khorne may revel in their bloodshed!
And united in this void of purpose, fear, or duty... we shall at long last be free!
Blood for the Blood God! Skulls for the Skulls Throne! LET THE GALAXY BURN!"
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
דרגו

שליחה על ידי דרגו » 03 נובמבר 2013, 00:10

ספוילרהצג
אאוט:
ררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררראר!!!
אפשר מידע על אחיות הקרב?

אין:

למבצר הם קוראים סקאלגאארד.
גנרל פרידריך ממשיך לדמיין בתענוג את חזון ה"ראגנארוק": קרב אדיר שבו מיליארדים יהרגו.
גם הקיסר.
קרב שבעקבותיו ימשיכו קרבות תוהו עקובים מדם למשך לפחות אלף שנים.
רק אז ירשה לעצמו למות.

הוא שולח שליחים אל השממה, להציע לאורקז להתגייס ללגיון כלבי הדם.
מה יש להם להציע? דם. דם וקרבות וכוח מהאל קורן לשפוך עוד דם.

הוא שולח גדוד לאיזור הכוורת התחתונה: לזרוע טבח וכאוס, אך להכריז בכרוז שכל מי שחפץ שישחט בשמו של קורן ויצטרף אל לגיון כלבי הדם.
התקווה היא שמוטנטים, ואנשים שתאוות הדם בוערת בליבם מהאיזור יצטרפו.
וגם אם לא, לא נורא. טבח למען קורן הוא תמיד טוב.
הוא עצמו בא להנהיג את הקרב הזה.

הוא גם עושה ניסוי כדי לגלות כיצד אחיות הקרב תוקפות: הוא מניח לכמה אסירים להימלט, ושולח גששים לעקוב אחריהם ברחבי הסקאלגאארד, ותמיד "כמעט" לתפוס אותם, בתקווה שחוש ההישרדות יוביל אותם לפרצות
plasmid

Re: Warhammer 40k-the lost and the dammed-הרשמה (נפתח מחדש),

שליחה על ידי plasmid » 30 יולי 2014, 18:41

אני מקפיץ את העץ בשביל לפתוח מחדש את ההרשמה. כול מי שרוצה להרשם (השחקנים הישנים יכולים פשוט לשלוח את הדף דמות מחדש, לכתוב אחד חדש, או לנסות לשחזר אותו איתי) שישלך לי את דף הדמות בהודעה פרטית
ספוילרהצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 30 יולי 2014, 18:51

מצויין, משמר קיסרי בדרך! (אלא אם כבר שלחו אחד, אז אני יעדיף משהו שיהיה יותר קל להתקבל איתו)
עריכה: לפני שאני מתחיל, מה זאת הסופה הזאת?
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 30 יולי 2014, 18:58

warp storm (סערת וורפ) זה התופעה שנוצרת כאשר הוורפ והמטריום (העולם הגשמי) מתקרבים יותר מידי- בין אם בגלל שהאזור הקרוב בוורפ נהיה פעיל, או שמישהו יצר קרע בין העולמות. הסערה מביאה איתה מוטציות, טירוף והגרוע ביותר- חשיפה לאנרגיות שבאות מהוורפ זה ממכר, ועלול להוביל גם את האדם הצדיק ביותר לעזור את האל-קיסר לסגידה של אלי הכאוס
נ.ב. המשמר הקיסרי פנוי
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 30 יולי 2014, 19:01

כן אבל הייתה איזה סערת וורפ קטסטרופלית או משהו? כתבת "היסטוריה: מה הקבוצה עשתה מאז הסופה ועד היום"
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 30 יולי 2014, 19:11

כמו שכתבתי בטייזר, אחת מהכתות הכופרות הצליחה ליצור חור מינורי אל הוורפ, שיצר סערה בוורפ (שעדיין נמשכת בתחילת המשחק) שמונעת מסע מהיר מהאור (ולכן גם קבלת תגבורת)
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 30 יולי 2014, 19:13

מה שאומר "כך וכך קבוצות של כך וכך תקועות בחלל הרחק מהמקורות שלהם ומנסות להתחזק ולשרוד"?
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 30 יולי 2014, 19:28

פחות או יותר. כולכם תקועים על אותו כוכב רחוק מהמקור של כול עם/גזע, וכול צד מנסה לשרוד ולגדול
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 30 יולי 2014, 19:59

סבבה, אני מתחיל עכשיו
סמל אישי של משתמש
Danny
יצירת קשר:

שליחה על ידי Danny » 30 יולי 2014, 20:29

אין לי ידע מאוד גדול על העולם, לכן אולי אזדקק לעזרה.
ספוילרהצג
משמר קיסרי
מפקד: ברנרד טין אוליבר או ''הנוקש'', גדל ברחוב לאחר שהמשפחה שלו מתה, הוא הרוויח את כספו בהימורים לא חוקיים ובמשחקי קלפים מפוקפקים, הוא היה ידוע בילד חכם ושאפתן, אבל כמובן שהוא רימה את האנשים מולו וכך הרוויח את הכסף, זמן רב אחרי שברנרד הסתגל לחיים ברחוב, המשמר הקיסרי גילה את ההימורים ועצר את המקום, מזל שהמפקד של היחידה ההיא ראה בברנרד רחמים ולימד אותו להילחם, ברנרד התאמן והתאמן וביסס את שמו כנוקש באצבעות לפני שרצח את אויביו בדם קר, כשהגיע הזמן ברנרד בגד במפקד הוא הסתיר את עקבותיו והאשים את אחיו של המפקד, טאיוס שכמובן מת כי הוא היה רמאי מצוין המפקד היה כמו אב בשבילו אך התפקיד ותאוות הכוח עיוורו את ברנרד, אחרי מות המפקד ברנרד החליף אותו והיה למפקד מצוין.
מיקוד צבאי: היחידה של ברנרד כללה 24 אנשים חכמים וחזקים שעטו שיריון זהוב עם חותם נשר, הם התמקדו בנשקי קאפ''אפ מנצנצים, כמו כן יש להם כוח מכני של כדורים מתפוצצים טכנולוגים, בעצם פצצה רק שהיא רגשיה לחום ולקול, גם יש שני פורטלים ניידים שהמפקד מחזיק אחד נמצא בעיר הבית ואחד נמצא אצלו, מקופל בכיס.
היסטוריה: ברנרד והיחידה היו שולטים על חלקים בעיר ושם השקיטו את המקום, הם היו ידועים כרחמנים שנהגו בכבוד באסירים ופורעי חוק, ככה התנהלו החיים רק שיום אחד היה מרד גדול בחומות המרד שהונהג על ידי קבוצת פושעים, כמובן שאחרי יום יומיים המרד דוכה שברנרד הרג בעצמו את הכנופיה הפושעת, הרעש היחיד שהם שמעו לפני מותם היה, אצבע צרדה.
פרטים נוספים: היחידה של ברנרד מנתה 24 איש וכל פעם שהחליפו איש מהיחידה, היו בוחרים איש מן האנשים שהתאמנו לזה, הוא היה עובד קשה ומתאמן עד לחוזק גופני ומשמעת ברזל, היחידה תמיד מנתה 24 אנשים לא יותר, ולא פחות.
נערך לאחרונה על ידי Danny ב 30 יולי 2014, 20:50, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 30 יולי 2014, 20:35

מהצצה קטנה לראות איזה צד דני משחק ראיתי שהוא לקח את המשמר הקיסרי לפני שהתחלתי בכלל ושמישהו כבר התקבל, מה פנוי?
עריכה: עזוב, אני אנסה למרות זאת
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 30 יולי 2014, 20:38

אתה יכול גם לשלוח משמר קיסרי, ואני פשוט אבחר את הטוב ביותר (או את שניכם, אולי. יש מעט מאוד מקומות, אז זה לא ממש משנה את הסיכוים שלכם להתקבל אם אתם בחרתם באותו גזע של מישהו אחר). בעיקרון העם היחיד שתפוס הוא סוגדי הכאוס- שתפוס על ידי דרגוניין
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
Danny
יצירת קשר:

שליחה על ידי Danny » 30 יולי 2014, 20:45

ערכתי את דף הדמות.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
שלח תגובה