• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Earth - Are we survive this time? (1/10 הרשמה לשחק)

סטטוס
נעול לתגובות.
חשבתי לנסות וליצור הפתקה פה ולנשות לעשות משחק תפקידים חופשיטה.
ואולי גם לעשות דברים מעניינים המשחק הוא בעולם העתיד של כדור הארץ כ 5000 שנה אחרי תקופה שלנו.

אני חדש בתחום של לשה"ם אבל מעוניין לנסות לעשות (אולי אם התחיל והקבל בקורת הידע אך לשפר את עצמי לפעמים הבאות שעשה משחקים נוספים).

אבל הגיד ככה בגלל שזה פעם ראשונה שאני עושה משחק תפקידים אני עושה אותו בחופשיטה.

אז ככה תיאור קצר:

הכל מתחיל ביום בהיר אחד שבני האדם מבינים שהם מיותר מדי תלויים בטכנולוגיה, והם רוצים לעשות איזון בן טבע לטכנולוגיה, מה שלא מצליח להם בגלל שכל התאגידים הגדולים מתנגדים כי זה הפסד כסף בשביליהם.
ואז קמה קבוצה קטנה של גיבורים שמחלטים לגרום לרעיון של רובוטים לשלוט על כדור הארץ ולשלוט בבני האדם ולהפוך אותם לעבדים, מה שעובד טוב מדי (כן כי אנכנו טובים בלבנות לעצמינו צרות ככה גם נשמיד את עצמינו).

כ 100 שנה אחרי מלחמה ברובוטים נלחמים בבני אדם שנלחמים בהם ובעצמם.

כדור הארץ נהרס ועכשיו מי יקום לבנות אותו מחדש מי יעזור בבניה שלו או מי יבגוד בו וילח לעזור לרובוטים לשלוט בכדור הארץ.

והוסיף ציטוט מתך שיר של

“But we best beware, there's a brand new fight, you see
An' I hate to say we might be our own worst enemy...”

כל מי שמעוניין להצטרף מוזמן להירשם.

אלה הם החוקים שאני רוצה שתקימו בזמן המשחק:
1. משחק מהיר שתבדקו אם יש תגובה פה.
2. לפחות בן 2-3 תגובות במהלך השבוע (אם את רוצים משחק מהיר אז תגובה פעם היום תזרז את המשחק).
3.נימוס כלפי כל השחקים והש’’ם.
4. כל הערות בקשר למשחק כלשהם או דיונים שאחרים לא ידעו וקשורים למשחק בפרטי בלבד.
5. המשחק מיועד ל בן 5 ל 10 שחקינים (3 מהשחקנים צרכים להיות רובוטים ו2 נשים(2 כדי שהמשחק יהיה מעניין), אפשר לשחק כל גיל גם ילדים גם מבוגרים (הגיל הכי קטן זה גיל 6, וכי גדול זה מה שאתם רוצים אבל תזכרו כל שיותר מבוגרים אתם גם מזדקנים)).
הכנת דמות למשחק לכל מי שמעוניין.

בני האדם(0/7)(רצוי שלפחות ישחקו שני נשים כדי שמשחק יהיה מעניין ושיהיה גבר אחד לפחות)-

שם מלאה:

כנוי:

תיאור הדמות:( גם לתאר אם הייתה נשוי או לא אבל רק שתדעו אתם מתחלים כשאתם מעבדים את כל היקר לכם אז תיהנו)

מדינה:(מאיזה מדינה אתם תראו שהמדינות שיש כיום זה מה שיש גם בעתיד סבבה)

שפת אם:(חוץ מאנגלית איזה עוד שפה אתם מדברים מותר לכם חוץ מאנגלית לדעת עוד שפה אחת)

כסף: 100$(אתם מתחלים עם זה לא ניתן לשנות).

לבוש:(תזכרו שהטכנולוגיה מפותחת אז גם הלבוש בהתאם אבל כן אן לכם דרך לתקן את הלבוש שלכם בהתחלה)(ולא אתם לא יכולים להתלבש כמו אביר או לבוש שמגן עלכם זה יותר ליופי בהתחלה)

נשק:(בהתחלה אן לכם נשק חם אבל אתם יכולים להתחיל עם חרב לייזר או שוט חשמלי לדוגמה)

תיק:(חוץ מנשק שיש לכם בתיק והכסף התחלתי שלכם ומבקבוק מים אחד וכיכר לחם אחד אן לכם כלום בפנים)

הערות:

יצירת דמות למי שיבחר לשחק רובוט(1/3)(רצוי לפחות רובוט אחד כדי שיהיה מעניין לשחק):

שם המכונה:(שם של הרובוט)

שם המפעל:(שם המפעל שהיא נוצרה בו)

תיאור הדמות:

לבוש: (מותר לכם שריונות או בגדים רגלים כל מה שאתם רוצים פה)

נשק:(אתם מתחילים עם נשק חם ומותר לכם רק נשק חם כמו רובה לייזר או תת מקלע לדוגמה)

כסף: (אן לכם בגלל אתם לצרכים בהתחלה)

מחשב: (פה אתם רושמים את סוג המחשב שיש לכם בתוך הרובוט ולפרט)(לזכור שמפעל היצור לשכם נהרס אז שמה שיש לכם ייחודי רק לכם)

תיק ציוד:(אתם בהתחלה יש לכם בו אקדח לייזר רגיל, הנשק שלכם וקבל USB ו2 מכלים של הדלק שאתם משתמשים בו)

סמל:(יש לכם סמל של החברה שלכם יכול להראות אך שאתם רוצים)

הערות:

אתם מוזמנים לרשום ולהירשם למשחק.

בהצלחה מ Igal Nwcares הידוע בפרום בתור nwcares.

(הרשמה היא עד אחרי החגים אחרי זה אני התחיל את המשחק אלה אם היו המון אנשים שירשמו קודם.)

שחקנים שנרשמו למשחק

1. OptimusPrime
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

שם המכונה: OPTIMUS XTZ1153 PRIME

שם המפעל: אופטימוס פריים פדריישן

תיאור הדמות:
אני נראה ככה:
Optimus_Prime_re_design_by_Mecha_Master.jpg

נשק: משגר טילים (זה הרובה הכחול שאני מחזיק ביד ימין)

כסף: אני מניח שאין לנו?

מחשב: Lenovo G580 MBBEBIV, הגירסה המיוחדת של אופטימוס פריים שנותנת לי להפוך לחללית וחזרה לרובוט מתי שבא לי.

תיק ציוד:(אתם בהתחלה יש לכם בו אקדח לייזר רגיל, הנשק שלכם וקבל USB ו2 מכלים של הדלק שאתם משתמשים בו)

סמל:

draft_lens2341520module13099886photo_1229639428Autobot-logo-2.png

הערות:
המפעל אופטימוס פריים יצר המון רובוטים לשלוט בעולם כמוני, אני זה דגם XTZ מספר סידורי 1153 אבל הוא הושמד במלחמה ורק אני נשארתי.

OptimusPrime אמר/ה:
שם המכונה: OPTIMUS XTZ1153 PRIME

שם המפעל: אופטימוס פריים פדריישן

תיאור הדמות:
אני נראה ככה:
Optimus_Prime_re_design_by_Mecha_Master.jpg

נשק: משגר טילים (זה הרובה הכחול שאני מחזיק ביד ימין)

כסף: אני מניח שאין לנו?

מחשב: Lenovo G580 MBBEBIV, הגרסה המיוחדת של אופטימוס פריים שנותנת לי להפוך לחללית וחזרה לרובוט מתי שבא לי.

סמל:

draft_lens2341520module13099886photo_1229639428Autobot-logo-2.png

הערות:
המפעל אופטימוס פריים יצר המון רובוטים לשלוט בעולם כמוני, אני זה דגם XTZ מספר סידורי 1153 אבל הוא הושמד במלחמה ורק אני נשארתי.

קודם כל נחמד אתה בפנים דבר שני בצעד ימין למעלה יש לך כפתור הרשם בבקשה תירשם לפרום (בכל מקרה אתה בפנים)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה