• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בין הרים ובין גבעות הרפתקה מ״ד 4 מחפש שחקנים

A

Anonymous

Guest
היי
אני פותח עכשיו משחק מקוון ואני צריך חמישה שחקנים אשר ייקחו חלק מהרפתקה
את הרפתקה אני כתבתי
השחקנים שרוצים לקחת חלק צריכים להיות
,
  • יצירתים
    בעלי דימיון מפותח
    שאוהבים את המשחק
כל שחקן שרוצה לשחק שיכתוב מענה שבו רשום
שם הדמות
גזע
מקצוע
נטייה
סיפור רקע
אלוהות
מאפייני אישיות
מראה
איך אני בוחר שחקנים?
ע״פי סיפור הרקע שלהם ועיצוב הדמות אז בבקשה תשקיעו

קאיירון בן לרון
21
182 ס״מ
77 קילוגרם
אלף
סייר
טוב
פיילור
סיפור רקע-
קאיירון נולד בכפר קטן ליד נהר
מגיל קטן ראו שחץ וקשת אצלו בדם הוא היה הולך ומנסה לפגוע בציפורים בסמן שהוא קופץ ומתגלגל(סייר מגיל קטן)
בביתו החם קאיירון גרו אמו של קאיירון אנה ואביו לרון כמו שאתך יודעים אלפים גרים ביער אך אחרי קרב גדול בין הגובלינים ולבין האלפים האלפים נאלצו לברוח מהיער לגור כל אחד במקום אחר והיה אסור להם להתבלט עד שיבוא מלך אלפים ויאחד אותם
אביו של קאיירון היה סוגד לאל פיילור כמו קאיירון עצמו על יום אביו היה הולך למקדש הקטן שבקצה הכפר ומתפלל שם אך יום אחד בבוקר נשמע שופר המלחמה גלובלינים באים גלובלינים באים נשמעו הקריאות קאיירון התעורר מיד בצעקה הוא לא קרה את אביו אז הניח שהוא מתפלל הוא רץ מהר לאמו שהיית במרתף וראה אותה מדבר עם ביין אל הרשע הוא הבין מיד שאמו הייתה מעורבת במתקפה לא רק על הכפר אלה גם על היער אמו ראתה אותו וזרקה עליו סכין שתפס את חולצה וקאיירון לא היה יכול ללכת אמו התקרבה אליו וקאיירון לא היה יכול לעשות כלום והיא חטפה לו את הקשת וחץ ואמרה היית בן נחמד חבל שאתה לא בני האמיתי קאיירון היה מופתע אבל הוא הבין שהוא חייב לחשוב בצלילות אמו כיוונה עליו את החץ וירתה אך קאיירון קרע את חולצתו וקפץ על אמו הוא לקח חץ מאפשרת החצים דקר את אמו והיא מתה הוא יצא מהבית במטרה אחת למצוא את אביו הוא היה מצייד בחץ וקשת והוא רץ למקדש שהוא הגיע הוא ראה להבות ואש קודרת יוצאת מהמקדש אשר נשרף וחמישה גלובלינים מתקרבים אליו הוא התחיל לברוח למחוץ לכפר שהם רודפים אחריו אך הוא איגפו אותה והוא היה חסום מכל הכיוונים ולפתע קפץ אחד משומרי הכפר נלחם והציל את קאיירון ולקח אותו למקום מבטחים מאז קאיירון נוקם במפלצות ומחפש את הוריו הביולוגים

גמיש חברתי אינטואיטיבי עליז חד הבחנה מהיר נרגש פראו

מראה-קאיירון גבוה חזק וחסון שערו הארוך בצבע זהב עמוק ועיניו כחולות כמו הים האוסטרלי יש לו זיפים על הפנים כי הוא מעדיף את המראה הפראי חלק מגופו מחוסה בצלקות מקרבות קשים אשר עבר אז הצלקת שרואים ישר שמסתכלים היא חזקת בעינו השמאלית צלקת משלושה טפרים של דוב מערות אשר קאיירון קטל

שלום, הייתי ממליץ לך (לשניכם האמת) להרשם לפורום. כפתור ההרשמה נמצא בפינה הימנית העליונה והלחיצה עליו אינה כרוכה בתשלום או בדואר זבל שנשלח אליכם לדואר.
ההרשמה נותנת לכם כמה פיצ'רים נחמדים כמו עריכת ההודעות או שליחת הודעות פרטיות.
זה מראה גם לאחרים שאתם רציניים בעניין המשחק, ולא תעלמו באמצע או שמישהו יכתוב שהוא אתם.

דלרית' שלהבת-נצח
22
180 ס"מ
85 קילוגרם
זד
מכשף
רוע
דלרית' תמיד רדף אחרי הכוח. החלום הגדול שלו היה ותמיד יהיה לנקום את נקמתו בכל אלה שהרסו את אימפריית הזדים האדירה. הוא צובר חי למען העוצמה, ומשתמש בה כדי לנסות ולהחיות את אימפריית הזדים עתיקת היומין. דלרית' מאמין שהאלים נטשו את עמו כבר מזמן, ולכן הוא לא טורח או רוצה לשמור על חוקים ולסגוד לאל כלשהו. אבל הוא כן מאמין באלי הרוע, מנסה לזכות באהדתם של האלים המרושעים ביותר. דלרית' יודע שאביו נכלא ונלקח ממנו בעודו תינוק, ויעשה הכול כדי לראות אותו שוב.
וקנה
ערמומי, בוגדני, צמא כוח, בטוח בעצמו, קשוח, עובד לבד.
דלרית' נראה כמו כל זד טיפוסי, אף שאינו כזה כלל וכלל. שתי קרניים מסולסלות מעטרות את ראשו, צבע עורו אדום כדם, וברדס תמיד מסתיר את פניו.
עיניו אדומות, וצלקת גדולה מעטרת את גבו.

נ"ב: אני ממש ממליץ לך להירשם, זה מאוד יקל עליך.

חזרה