• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האווטר-ציידי הלבבות (עץ משחק)

Dark sith

פונדקאי ותיק
התחלנו!

התקבלו ארבעת הנבחרים: ספלי, העוג הברברי, ג'וקר וסרדומין.

ספלי
חרבך מטלטלת על ירכך כשאתה צועד בעייפות לעבר הפונדק הקרוב. השמש קופחת ואתה מתחיל להרגיש שלא בטוב.
אתה מגיע לפונדק ובקול תשוש מזמין חדר למנוחה קצרה. כשאתה קם אתה לא מבחין באיש מעובדי הפונדק.
אתה מחפש מעט ויוצא מהמבנה, כדי לראות קבוצה של כ30 אנשים מסתוריים.
אתה בטוח שהם לא היו באזור כשהגעת, ואתה יודע שנחת רק מספר שעות.
אנשי הקבוצה לובשים גלימות רחבות בצבעי חום דהוי המסתירות את רוב פניהם. מי שנראה כפרט סמכותי בקבוצה פונה אליך:
"יו, אנחנו זחלני המדבר. בטח שמעת עלינו..." הוא מתרברב "אנחנו חבורה של נוודים ש...מרוויחים את לחמינו במדבר.
אבל יש בעיה- הרבה גברים מהשבט שלנו חלו וחטפו מכת חום, מבין? אנחנו צריכים גבר חזק שיעזור לנו במסע.
לאן אתה הולך? ...עיר הרפובליקה? בטח, בטח, אנחנו גם בדרך לשם. אז תצטרף אלינו?"
ג'וקר
"קריאה אחרונה לספינת המסע הבטוח!" שואג הכרוז. אתה ממהר לעלות ברציף המוביל אל הספינה שתוביל אותך לדרך לבא סנג סאיי- עיר האדמה הגדולה והמסגסגת. אתה רץ, מתנשף, ומספיק לעלות בדיוק בזמן ל"מסע הבטוח".
"נסיעה אחת... דרך המלך..." אתה מתנשף לעבר המלח המחייך שלוקח ממך את הכסף ומלווה אותך אל פנים הספינה.
תוך הספינה נראה יציב למדי, כראוי לספינה בייצור ג'וטיאני, ומחולק לתאים נוחים ומרווחים. נעים למדי.
שכניך לתא מאירים פנים. ישנם אם ואב בבגדי מדינת האש המסורתיים, ובנם מושו, בן החמש.
אתה תופס תנומה קלה בספינה שתוביל אותך אל כל שאיפותיך...
צעקת הקיטור נשמעת ואתה מתעורר בבהלה. "הגענו כבר?" אתה שואל את ההגאי "בטח בחור. לעיר הרפובליקה לפניך." אתה פולט אנחת רווחה, אוסף את חפציך ויורד מן הספינה. רק רגע אחד- עיר הרפובליקה?!
הספינה נוסעת ומשאירה אותך בהלם על המזח אליו לא ניסית להגיע. נו טוב, אם אתה כבר פה כדאי לנצל את ההזדמנות.
שמעת דברים טובים על עיר הרפובליקה.

העוג
אתה מטייל לך בשבילי הכפר הפסטורלי אליו נקלעת בדרכך. הכפריים המקומיים חייכנים ונחמדים.
איכר קשיש אחד עם שיניים חסרות מזמין אותך לארוחת צהריים. בביתו הוא מבשל לך מרק, סלט ופשטידת בצל.
"לא בכל יום יש לי אורחים, אתה מבין." הוא אומר בחיוך בעודו מוזג לך תה.
"אם אתה צריך משהו נוסף רק תבקש, ידידי הצעיר." אתה חוכך בדעתך. "בעצם" אתה עונה "יש משהו שאני צריך."
אתה מודה לקשיש רבות על הארוחה ולאחריה אתה משלם לו את מעט הכסף שנותר לך בתמורה למרכבה הישנה שבבעלותו. הוא טוען שהיא לא בשימוש כבר שנים ולא רוצה תשלום, אבל אתה מתעקש.
חמוס האש שלך מכרסם את שרוולך בנרעשות כשאתם ממשיכים בדרך. עכשיו עשית כברת דרך גדולה והחושך יורד.
אתה מחליט לעצור להיום, אך לפני שאתה מספיק לרדת מהעגלה גלגל ימין מתפרק, ולאחריו קורסת כל הכרכרה.
כעת אתה תקוע באמצע שביל רחב של אבנים המשתרע למרחק גדול שאינך יודע אותו.

סרדומין
אתה נמצא בעיר הרפובליקה הנודעת. השמועות אמרו שיש שם אנשים מכל הסוגיים, שלום ושלווה, והשמועות לא שיקרו. אתה מסתובב לך בנחת, אנשים מאירי פנים בסביבה והאוכל בא במחיר שווה לכל כיס.
הבעיה היא שאינך מצליח לאתר שום דבר הקשור בלחימה... כעת אתה בשלב קריטי של האימונים שלך ולא תוכל להרשות לעצמך להתרשל. עליך למצוא לך מורה או מקום אימונים ומיד. אך נראה שלא רק שהתושבים לא מכירים מקום העונה לדרישותיך, הם אף נרתעים מלדבר על כך!
העיר גדולה ואינך מכיר אותה. תהיה זו בעיה גדולה למצוא בעיר לא מוכרת זו דרך להתאמן בבטחה.

בקרב כל אחד יגלגל יוזמה כדי שהתגובות שלכם לא יתנגשו אחד בשני. זה הגילגול היחיד.

לדארק ווידר
In
דסרט מתעצבן ובועט בעגלה, שכעת נשברת לגמרי "קליק, אתה עייף?" הוא שואל את חמוס האש שלו, לא עונה והוא אומר "אני מסיק מזה שכן, בואי נקים מחנה", הוא מקים מחנה קטן ביער, מפוצץ כמה עצים בשביל מקום והולך לישון

דארק ווידר
OUT
תכיר, זה סימן שאני מנסה להטמיע בפורום <הטקסט שלך כאן> זה מסמל תנאי כגון התנאי בהודעה הבאה
זערורי החולות: סוג של ציפור טפילית הגונבת מחיות אחרות אוכל ואפילו מגניבה את הביצים שלה לקינים אחרים כדי שציפורים אחרות יגדלו את הצאצאים במקומה, ולכן מעבירה את רוב זמנה בשינה. הפכה לכינוי לאדם עצלן שמעדיף לישון מלעבוד (המצאתי את זה זה לא נמצא בעולם של אווטאר)

IN
טאי מביטה באכזבה אל הספינה המתרחקת היא עומדת כמה רגעים אובדת עצות ואז במשיכת כתף מעלה על פניה חיוך חסר דאגות. היא פותחת את התרמיל שעל גבה ומביטה פנימה, התרמיל מביט בה בחזרה עם שני עיניים חתוליות, או שמא דרקוניות. "הי פאנג" אומרת לו טאי בחיבה "בוקר טוב ישנוני, בחיי בתור דרקון אתה אתה מתנהג יותר כמו זערורי החולות"
פאנג עונה בצווחה רגוזה, טאי מצחקקת לה "אני סתם צוחקת פאנג"
טאי מרימה את מבטה ומסתכלת סביב, חפשת דברים שימשכו את תשומת ליבה.

<אם היא לא מוצאת דבר שמושך את תשומת ליבה>

טאי מסבה את מבטה שוב אל התרמיל שלה "אז פאנג, אתה המדריך שלי, לאן אנחנו הולכים מכאן?"

דארק ויידר
In
זאמוראק הולך בעיר הלא מוכרת ומחפש בחנויות כל מיני פריטים. בזמן החיפוש המשעמם, מנסה זאמוראק לשים לב לכרזות שיכולות להוביל אותו לאימון רציני, ולא מפספס הזדמנויות להכנס לפונדקים ומסבאות לשמוע קצת רכילות.

out
הם אלה שחטפו את אפה ,נכון ?
In
״שלום בחורים ,אני מבין שאתם זקוקים לזוג ידיים נוספות . אני צודק? בכל אופן מה יוצא לי מזה ,אה ? אני חושב שאמור לצאת לי מזה די הרבה ״ ספאלי מניח את היד על החרבות מוכן לשלוף אותם עם תפרוץ התלהטות מיותרת . ומרגיש ברגליו את האדמה ממשש אותה ובוחן את הזרימה ״תנסו אותי״
Out
רק להבהרה , ברוב המשחקים נהוג
קו נטוי - מחשבות

לעוג
אתה מתעורר בפתאומיות כשמסביבך חשכה גדולה.
אתה מרים את מבטך ומגלה שמים זרועי כוכבים רבים.
האור הבא מין השמיים מקשה עליך להירדם ולא משנה עד כמה את מנסה אינך מצליח.
אתה מרגיש את הרעב בבטנך והצורך לאוכל מתחזק אצלך.
אתה אוסף את הציוד הדל שלך ואת קליק שעדיין ישן וממשיך לצעוד בשביל מחפש אחר טרף.
אתה מרגיש שמישהו נועץ בך מבט אך אתה מנער קלות וממשיך בדרכך כשהרעב גועה בך.

ג'וקר
פאנג מגרגר ברעב, הוא מתחפר ברמיל אבל לא מצליח למצוא אוכל.
טאי מבינה את הרמז וצועדת לעבר הדוכנים שעל המזח.
הדוכנים רבים ומגרים אך לפני שהיא מספיקה לגשת לאחד מהם קופץ לפניה איש זקן, הלבוש בתחתון חום ובלוי, וחוסם את דרכה.
הזקן גיבן, חסר שיניים וכאשר הוא מדבר אל טאי בכדי שתקשיב לו היא לא מבינה כלום.
"האשאה מגיעה" הוא צורח לתוך אוזנה.
"הידהרי. הידהרי גברת סעירה."
"האופוס! האופוס האבן ימוו!!"
היא עוברת אותו אבל לא מצליחה להתנער מהתחושה שהוא אמר משהו חשוב.

סרדומין
זאמוראק צועד ברחובות ומכל צדדיו יש חנויות, מחנויות אוכל ועד חנויות כלי נגינה אבל עד כמה שחיפש מודעות כלשהם אפילו הקטנות ביותר, הוא לא מצא.
זאמוראק ניגש לחבורת ילדים יחפים שנראים כתושבים ומתמצאים בעיר.
"האם יש כאן, בעיר, מאסטר אויר שיכול ללמדני.
הילדים לא יענו עד שתביא להם 50 יון, הבעיה היא שאין לך.

ספלי
out
לא הם בדיוק אבל זה גם שבט של שודדי חולות.
in
"תוריד את היד מין החרב, ילדון" אומר המנהיג.
"אתה יכול להצטרף אלינו והגיע בבטחה לעיר הרפובליקה, או שאתה תנדוד לבד מרחק רב בלי מספיק מים וציוד."
"אנחנו צריכים זוג ידים נוספות אבל לא ניקח אותך אם תאיים עלינו".
" הבחירה בידך" הוא אומר.
out
לא, זה לא היה מובן שלא רצית ללכת איתם.

״השעה מגיעה״ ממלמלת לעצמה טאי ״הזהרי. הזהרי גברת צעירה. האופוס! האופוס האבן ימותו!!״
״או לפחות זה מה שנראה לי שהוא אמר פאנג״ טאי מביטה בו ומושכת בכתפה ״טוב בוא נלך לאכול משהו ואז נלך למצוא איזה יליד ארץ האדמה כדי שנוכל לשאול אותו אם הןא מבין יותר״
פאנג מגרגר בהסכמה, מרוצה מחפשת טאי דוכן מזון שהמוכר שלו לובש בגדים שיזכו אותו כיליד מארצות האדמה.
גם אוכל וגם מידע, טאי חושבת לעצמה שהיא מתה על ייעול.

זאמוראק מקשיח את מבטו למשמע ההצעה, וניכר על פניו שהוא משתמש בכל כוח רצונו כדי לא לערוף את ראשם של הילדים. כאשר נרגע, פונה אליהם ושואל: "האם יש דרך אחרת בא נוכל להסכים על משהו? בואו נסכים כך, אתם תתנו לי את המידע ואני אשאיר אתכם בחיים..."

הסכמתי ללכת בשביל כסף בלבד
אני כבר אמרתי . אין כסף אין עיסקה " ובאומרו מילים אלו הוא מסתובב . משאיר את הגב חשוף . לפחות כך זה נראה . אבן גדולה מוכנה לעלות מעל הקרקע ולהגן עליו .

ג'וקר
out
תנסה לדבר בלי שיניים, אתה תבין את הכל, זה גם קשור לסדרה.
אתה רוצה שאני אתייחס לטאי כאילו זה את/ה
in
לאחר שטאי ופאנג אכלו ושבעו, טאי מחליטה לחפש תושב עיר שיוכל לעזור לה לפענח את דברי הזקן.
היא שואלת אנשים היכן ניתן למצוא רכילויות ומידע וכולם מכוונים אותה לכיוון הפסל של אווטר קאומור במכרז העיר.
מרכז העיר הוא כיכר גדול הומה אדם ובמרכזו (כמובן) הפסל הגדול של אווטר קאומור.
טאי מביטה בקה הפסל המרשים ומורידה לאט את מבטה בזמן שהיא מנסה להעריך את גודלו.
בתחתית הפסל יש חבורת נערים ולידם נער חיוור.
טאי שומעת קולות חרישים ומסתובבת ומסתובבת לאחור. היא רואה מוכר מזון שמתלחש עם איש מגודל.
משהו אומר לטאי שהאנשים שהיא רעתה מכירים את המקום.

סרדומין
out
אתה לא יכול להרוג אותם, זה מקום ציבורי, מרכז העיר, שכחתי לציין.
in
"חה חה חה" הילדים מלגלגים עליך.
"את זה קיבלתי כשניסו להרוג אותי לפני כמה שנים"
"ואני קיבלתי את זה", ילד אחר מראה לך את זרועו, " בקרב נגד ילד גדול יותר ממך".
הם ממשיכים להעלות זכרונות אבל אתה מתעלם מהם ותר בעינך אחר מקום שניתן לעבוד בו.
יש הרבה דוכנים ואתה בטוח תמצא עבודה מזדמנת, אבל אולי יהיה קל יותר לגנוב את הכסף.
העוג
out
אתה יכול לתאר יותר? גם אם אתה מפהק או מגרד בראש זה בסדר, אני אוהב תיאור :)
in
כשדסרט מתקרב לשיחים מהם הוא חושב שנעצו בו מבט, הוא מבחין בריר משונה על הרצפה. הוא מאיר על השיחים ומגלה שהם מצופים בריר הזה.
הוא מתקרב לריר ומריח אותו קלות.
יבבה יוצאת מבין השיחים מאחורך. יבבה של יצור קטן. אתה מסתובב ומגלה מאחורך זאב תנין (זאב עם לוע של תנין) קטן וחמוד. אבל משהו לא בסדר, שתי הרגליים האחוריות שלו מעוקמות בצורה לא טבעית.

ספלי
"אני מוכן לעשות איתך עיסקה" המנהיג אומר, " אני אשלם לך מיקדמה של 25 יון ולפי הכמות שתעבוד איתנו אתה תקבל כסף נוסף בסוף במסע, עד כ-100 יון נוספים".
"אין ביכולתי לעשות שום דבר אחר, אנחנו גם צריכים את הכסף. ואנחנו כמו שאתה רואה רבים יותר".
"אם אפילו תחשוב לרמות אותנו אתה תחוסל" ובשביל ההדגמה הוא לקח אבן גדולה מהקרקע בעזרת הכשפות ומפוצץ אותה בסגירת אגרוף.

דארק ווידר
In
דסרט מתכופף אל התנין ומתקרב אליו באיטיות, מנסה לא להפחיד אותו, הוא פותח את התיק ומוציא את חמוס האש שלו ומניח אותו אל מול החיה, מצפה לתגובתו של חמוס האש
Out
חמוס האש שלי הוא מעיין חיה של אינטואיציה, היא חיה אצלי בתיק, זוללת ומבלגנת אותו, אבל היא בעל חושים חדים מאוד ויכולה לזהות סכנות

OUT
איך שבא לך...

IN
טאי מעדיפה ללכת אל הנערים והנער החיוור שאיתם
"הי בנים!" היא קוראת, בקול מעט מפתה... מה הטעם בלהיות בחורה בלי להפעיל קצת מהקסם הישן והטוב?
"אולי מישהו מכם יוכל לעזור לי? אני מנסה לפענח איזה משהו קטן שמישהו אמר לי..." טאי חוזרת על מה שאמר לה הזקן בדיוק רב ותולה בבנים עיניים גדולות ומצפות.

העוג
קליק מתקרב בעדינות לזאנין (זאב-תנין). הוא מריח אתו בוחן אותו במבטו ולבסוף מתפס עליך בזריזות.
בגלל שהוא לא ברח אתה מנחש שהוא לא מזיק.

ספלי
out
יון זה כסף של העולם (לפחות ככה אני זוכר שקוראים לו). תתיחס ליון כמו לשקל רק שהמחירים בעולם יותר זולים.
in
"אנחנו לא רוצים אותך מת. לפחות לא בשלב הזה" המנהיג אומר.
"אתה תעזור עם הילדים". עליך ייצטרפו פו ושונג" המנהיג מציג בפניך שני ילדים שנראים בגילך, שערם חום ועינהם ירוקות.
"בוא" הם אומרים, "אנחנו נראה לך את העבודה שלך".

ג'וקר
out
אני אתייחס כאילו אתה טאי.
in
בזמן שאת צועדת לכיוון הילדים הם מתחילים לצעוק והנער החיוור הולך משם.
הוא צועד לכיוונך ונתקל בך, כאליו הוא לא שם לב הוא ממשיך לצעוד.
את בודקת שלא נגנב ממך שום דבר וממשיכה לכיוון לכיוון הילדים.
אחרי שאת שואלת אותם על האופוס אחד מהם אומר:"האופוס האבן, זה נשמע לי מוכר אבל אני צריך משהו שירענן את זיכרוני.
הוא מפנה את מבטו ממך לכיוון ההפוך ואת ידו מושיט פתוחה לכיוונך.

סרדומין
הילדה צועדת לכיוונך ואתה נתקל בה בכדי לגנוב, אך נראה שהילדה מאומנת ואתה לא מצליח לגנוב ממנה שום דבר.
אך מזלך מאיר לך פנים ואתה מצליח לגנוב סכומים לא מורגשים ובידך יש 18 יון.
אתה ניגש לדוכן הקרוב ביותר ושואל אם יש עבודה בה ניצן לעבוד ואיזה.
המוכר עונה שיש לו עיניינים דחופים לעשות בשוק המזרחי אז אתה יכול להחליף את שוטף הכלים ובתמורה תקבל 45 יון.

דארק ווידר
In
דסרט מקרב אליו את הזאנין ואת קליק, מרים אותו ומלטף אותו, ובודק את הרגליים שלו, אולי הן נפצעו, מנסה להרגיע אותו שהוא מתנגד, ומרחיק את קליק שיחזור לתיק שלא יפריע

OUT
כמה יון יש לי?

IN
אני מאוכזבת מעט שניסיונות הפלירטוט שלי לא משיגים תוצאות ושולפת 5 יון מכיס מכנסי, אני תמיד מקפידה שהכסף שלי יהיה מפוזר בכל מיני מקומות בגופי כדי להקטין את הסיכוי שכולו יעלם. אני מטילה את המטבע אל תוך ידו של הנער "אני בטוחה שזה ירענן את זיכרונך" אני אומרת במתק שפתיים.

חזרה