• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי הרעב עץ משחק

Melsmels

פונדקאי ותיק
סוף סוף מתחילים...מצטער על האיחור...
אוקיי אני מניח\רוצה תגובה כל שלושה ימים מי שלא שולח יש יותר סיכוים למות...

בואו נתחיל...
מי ייתן והסיכויים יהיו תמיד לטובתכם

דארק ווידר
"כולם לבוא....תבואו אלי ובואו נגמור אם זה" אמר באדישות
-
-
הוא השיט את ידו לקערה הכניס את ידו לתחתית והוציא את הפתק...
-
-
התקרב לקערה השנייה ערבב מאט והוציא....
-
"אז כחה בחרו אתכם?!"אמר סם (המדריך שלך)
"מעניין יש לי הרגשה טובה,השנה יש סיכוי.."ערער לעצמו
"יש לכם שעה אחת חופשיה לכו ותחזרו אלי בסופו בקרון האוכל...

טסוקימארו
"ברוכים הבאים, משחקי הרעב שמח לכולכם...
-
-
הוא הושיט את ידו לקערה....
-
-
הוא התקדם לקערה השנייה..
-
-
"מאוד נוגע ללב..." אמר פרנק המדריך
"הספונסרים יאהבו את ההתנדבות...תקשיבו יש לכם שעה לעשות מה שבא לכם...תחזרו אלי בעוד שעה לחדר האוכל..

ליזי
ברוכים הבאים, משחקי הרעב שמח לכולכם...
-
-
-
-
הוא התקדם לקערה השנייה..
-
-
"מעניין תקשיבו אני שמח מאוד שאתם כאן וזה אבל בלי שטויות יותר רק להתאמן!!!
יש לכם שעה ותבואו אחרי זה לקרון האימון...

העוג הברברי
"ברוכים הבאים בואו פשוט נבחר ונלך....
-
-
הנה שני הנציגים השנה ממחוז אחד עשרה!!!
-
"תקשיבו אני לא רוצה לעשות לכם רע או משהו אבל אתם תמותו אז לכו תהנו מהחיים לפני שזה יקרא...
אז יש לכם שעה ואז תבואו לאוכל....
דינרבלו
ברוכים הבאים, משחקי הרעב שמח לכולכם...
-
-
-
-
הוא התקדם לקערה השנייה..
-
-
"תקשיבו אני לא רוצה לעשות לכם רע או משהו אבל אתם תקרעו להם את הצורה אז לכו תהנו מהחיים...
אז יש לכם שעה ואז תבואו לאוכל....
בהצלחה!!!!! :mad: :lol:

קאראדה מביסה את שואונן בשחמט בעוד הלז המשועמם מנגן בחליל שאילתר מקנה שמצא בדרך.
אם מוצעת פעילות מאתגרת מחשבה, קאראדה ושואונן (בסדר הזה) משתתפים בה.

למלסמלס
סמנתיקה:
לוקחת את הקלטת של האסיף הנוכחי ומתבוננת במיועדים של השנה.

ג'יימי:
הולך לחדר שלו, הוא לא גדול במיוחד אבלל מרווח .
הוא לוחץ על כפתור עם המילה אוכל עליו ומזמין מיץ תפוזים.
הוא נשכב על המיטה ועוצם עייניים.

Out
לא עונה לי, אם התיאור שלי ארוך/ קצר מדי תגיד. ויש הבדל אם אני רושם ״אני נועץ בו סכין״ לבין ״אני מסתכל עליו במבט מרושע, רץ לכיוונו ונועץ בו את סכיני בבטן, גורם לו להתקפל בכאב נורא״? או שזה בסך הכול גורם את אותה תוצאה ולא עוזר לי לפרט הרבה? זה ישפיע על הפירוט שלי.
In
דיאנה מסתכל על הספונסרים, ׳איפה סטיבן שצריך אותו? יש לי ספונסרים להרשים׳ הוא מוצא אותו זולל מזון בחדר האוכל, ״בו לכאן חיה מגודלת, אנחנו צריכים להפוך את התחרות הזאת לרווחית״ היא אומרת לו בשקט, מסתכלת שאף אחד לא שומע, סטיבן מפסיק לאכול, דיאנה שותה כוס מים ולוקחת אותו לחדר האימונים, ׳זה ייצור רושם׳ היא חושבת ומצביעה על המשקולות, וסטיבן רץ להרים אותם, בעוד היא פונה לחתוך בובת קש במגל.

in
פטרייגה נראת עצובה. על האצבע שלה עומד ציפור דרור קטן. היא מחייכת אליו בעצבות, וחושבת לעצמה: "האם עוד אזכה לראות אותו יום אחד?" ומשחררת אותו לחופשי. מצ'יקו מתעסק בתסכול בחתיכת מוט מתכת ורואה את בריוני בית ספרו זוללים המבורגרים במזנון, במחשבה על נקמה... לאחר מכן שניהם יושבים במזנון ומתכננים טקטיקה התחלתית (אם אתה רוצה שאני ארשום לך את הטקטיקה תגיד לי...)

out
מה הנשק התחילתי של כל אחד?

וגם, אני עסוק בזמן האחרון ולא אוכל להתחבר הרבה לפורום, אז אני לא אגיב הרבה פעמים.

אוקיי ממשיכים:

קדארק וידר
out
איו לך אפשרות לראות את הסרטים האלה אתה תפגוש אותם בקפיטול...

in
סמנתיקה מאירה את ג'יימי והם הולכים לחדר אוכל...
-
"יופי הגעתם.." אמר סם
" תקשיבו אני רוצה שנתחיל לדבר על טקטיקה ואסטרטגיה, אני רוצה לדעת עם אתם מתכננים ברית..."
"תסבירו לי" הוסיף

ליזי
שניהם מתחילים ללכת לכיון חדר אוכל...
-
" תקשיבו אני רוצה שנתחיל לדבר על טקטיקה ואסטרטגיה, אני רוצה לדעת עם אתם מתכננים ברית..."
"תסבירו לי" הוסיף המדריך

טסוקימארו
הם מתחילים ללכת לכיוון חדר אוכל
-
"תסבירו לי" הוסיף

דינרבלו
שניהם פונים את דרכם לחדר אוכל..
-
"תסבירו לי" הוסיף המדריך

העוג הברברי

שניהם פונים לחדר אוכל..
-
"תסבירו לי" הוסיף המדריך

בהצלחה :!: :!: :D

"לא." עונה קאראדה במהירות. "קאראדה...!" משתיק אותה שואונן "לא, אנחנו לא מתכוונים לקיים בריתות. לפחות לא לאורך זמן." וקאראדה מוסיפה: "זה לא שאנחנו צריכים את עזרתו של מישהו..."
ואומרת: "אפילו את העזרה שלך אני מפקפקת שנצטרך." "קאראדה!" מתפרץ שואונן. "אני בטוח שיש לך המון ללמד אותנו ואנחנו נשמח לשמוע. זו אולי ההזדמנות האחרונה שלנו בחיים האלה ללמוד משהו..."

In
״בריתות זה אחלה, אבל הם יתקלו בסכין בגב שזה כבר לא יהיה משתלם לנו״ אומרת דיאנה ומגכחת, לוקחת לעצמה כוס של קוקטייל (אם יש) ושותה.
״אני איתה״ אומר סטיבן, דיאנה צוחקת ומחייכת, וסטיבן לוקח חתיכת עוף ואוכל אותה, ״כפי שתוכל לראות״ היא אומרת למדריך, ״אנחנו משלימים אחד את השני״, היא נועצת מבט בסטיבן שזולל בשר, ״בערך״ היא מוסיף בלחישה וממשיכה: ״אנחנו כנראה נפגע באויבים לאט, שיטות מהירות ומלוכלכות לא עוזרות תמיד, אבל נשתמש בהם לפעמים, אם תראה אוכל נעלם למישהו, ציוד שנמצא הרוס בלי שנגעו בו או משהו כזה, זו עבודה שלנו״
Out
יש לך התנגדות עם אני אכניס קצת גסויות להודעות שלי, כי זה כול הקטע של הדמות של דיאנה- נערה מניפולטיבית שמנצלת את איך שהיא נראית כדי לשלוט באחרים ולהשיג יתרונות?

חזרה