• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רוצחים בדם קר [ממשיכים]

Darkness

פונדקאי ותיק
הרפתקת רשת ראשונה שאני מנחה, יהיה כיף!
טיזר:
הוא עמד מול חיליו, מוכן להשתיק כל אחד מהם "אתם מבינים מה הולך לקרות עכשיו, כן?" אחד מהיצורים דמויי הזוחל, שהיה מעוטר בגלימה אדומה בצבע דם ושיריון שחור ומבריק, התקרב אל אדונו " אנחנו מוכנים לכל פקודה!" האדון, יצור דמוי אנוש, לטאיש בעל קשקשים אדומים וברדס שחור היסתכל לעבר כל צבאו. "מצוין, המטרה הראשונה היא ..." לפתע, אחד היצורים, קובולד נמוך במיוחד, התקדם לעברם "שלום אדוני! אני חדש, כאן, ואני סייר, גריפוק שמי. אני מכיר את האזור מצוין, ואם יורשה לי להציע משהו..." הלטאיש עטוי הברדס הרים אותו באחת מידיו "לא יורשה!" פניו הזדוניים של הלטאיש התבוננו רגע אחד על היצור, ולפתע הקבולד התפורר ללא כל הודעה מוקדמת. "יש עוד הערות?"

למחרת בעירות החוף:
5 יצורים דמויי זוחלים, 4 מהם נמוכים, והאחרון גבוהה מעט מאדם ולבוש שיריון מתכת עבה, החלו ללכת לכיוון הבימה המרכזית בשוק, לקול לחשושים מצד אנשי העירה "מה הם?" "כדאי שנקרא למשמר העיר?" "הם לא נראים מסוכנים במיוחד.." היצורים התקדמו לדוכן שהיה על הבימה הראשית. "שלום, אפשר לעזור לכם?" אמר המוכר, בעל מבט חביב ומרגיע. "כן, זוז מפה"
אמר אחד מהיצורים הנמוכים, בקל קר כקרח. " סליחה? לא נראה לי שהבנתי למה התכוונת..."
היצור הגבוה הסתכל על המוכר, כשהיצור הנמוך שדיבר עד עכשיו פתח את פיו "לזה" הוא אמר בקולו הקפוא. היצור הגדול התקדם לעבר הדוכן "זוז עכשיו!" אמר הנמוך, וכאשר סירב המוכר הגבוה מבינהם זרק את הדוכן , ויחד איתו את המוכר. מכל החפצים שעפו, תפס הנמוך עגבניה בידו. "אם לא תצייתו" הוא החל ללחוץ על העגבניה "תמותו" והוא פוצץ אותה, כשכל הרסק נשפח לרגליו...

טוב, זה משחק בעולם המבוכים ודרקונים, אתם אלה שתצתרכו להתמודד נגד צבאות שקמים כדי להשליט פחד ברחבי העולם....

טוב, דמויות בנויות כך:
שם:
גזע: (כל גזעי הבסיס, כולל גזעים שפורסמו ב"גזעים אקזוטיים ומוזרים", אך ללא זוחלים (https://www.pundak.co.il/forums/threads/13996))
מקצוע: (הכל כולל ספרי תוספות, סיירים צריכים להודיע על אויב מועדף, כוהנים צרכים להודיע על אל, שוגנג'ות צריכים יסוד מעודף, אפשרות למקצועות יוקרה (תשאלו בפרטי אם מקצוע x בסדר))
ציוד: יש לכל אחד 8,000 מ"ז לקניות, תכתבו מה קניתם (המחירים רגילים) וכמה כסף נשאר. חלק מחפצי הקסם לא יאושרו.
מראה:
רקע: לפחות 5 שורות, בעלי רקע מושקע מקבלים העדפות בציוד ובאפשרויות (לגזעים ומקצועות, למשל).

בא לי לנסות:
שם: ברקינג הירוק (כן בר מלך וגם נובח)
גזע: אלף אדם (חצי אלף)
מקצוע: אביר קודש
ציוד: נישאר לי 6700 זהוב. אז ככה יש לי חרב אדירה, שריון וקמעה נגד אל מתים עור וגור מיוחד של כלבים (ראה רקע)
אישיות: לברקינג יש אישיות מרדנית שמורדת בכל יצור חיי שמנסה לתפוס שילטון בילתי דמוקרטי, אבל אם המרדנות הזאת הוא גם רחמן (חולשה שעלולה להיות לו מול אוייבים חלשים) והוא שונא גובלינים!
רמה: 5
מראה:
-.jpg

רקע: ברקינג [נובח באנגלית וגם בר ומלך למי שלא שם לב] נולד לאם פרוצה (אם יש לכם מילה יותר יפה לזה תציעו), שלא ידעה שבא אליה אלף ולא בן אדם רגיל. 5 שנים גדל ברקינג אצל אימו עד שהיא מתה ממגפה נוראה, כששמע אביו האלף על מות אימו ושבנו חיי, יצא מייד לקחת אותו. ולהביא אותו לכפר האלפים. בכפר האלפים הוא אומנם סבל בהתחלה מכינויי גנאי מעליבים אבל לבסוף רחשו לו כבוד אחרי שנתיים (כשהיה כימעט בן 8). למרות שרחשו לו חיבה כל אלפיי הכפר, גדל ברקינג אם הכלבים כי גופו בגר מהר מגופם של ילדי האלפים ועל כן חבריו האמיתים היחידים היו הכלבים שעד מהרה הוא למד את שפתם של הכלבים ועל כן ניקרא שמו ברקינג. חברו הטוב ביותר היה הכלב שלו סאלי (השם של הכלבה שלי) שגדל בקצב גדילתם של האלפים (ראה תמונה). כשהגיע לגיל 18 (מיטבו שלך הגוף) הפסיק ברקינג לבגור וחזר לקצב היתפתחותם של האלפים. ובגיל 21 החל לנדוד ושם פגש את החבורה...

שם: רעמסס מונרע
גזע: אנובי
מקצוע: מכשף(אין לי את הספר, אז תעזור לי עם הלחשים)

ציוד:והרי הציוד:
נשק: חנית (בחר מחשמלת 2300 מ"ז, ורובה קשת מ"א 180 מ"ז
ציוד כללי: אבני צור ופלדה, 5 לפידים, 10 מקלות עשן (רימוני עשן), 3 שיקויי ריפוי.

מ"ז שנשאר: 5,520
לחשים: 1\ שעה: טשטוש חושים (עיפות ובלבול למעט זמן ביצור שנגעת בו), צלילי רפאים (יצירת צלילים חלשים משומקום), יד מאגית (טלקנזיס מוחלש), קרן קור (קרן בטווח שלוש מטר בטמפ' 10-),קריאת קסם (כרצונך, קורא כל כתובת, קסומה או לא, מכל מקום שהוא. הכתובת נשמעת במדוברת) 1 ל3 שעות: גרימת פחד (גורם ליצור לברוח על נפשו) קליע קסם (יריה שעשויה קסם טהור), שיריון מאגי (שיריון שדה-כוח שעוטף אותך) ושינה (גורם ליצור חלש להירדם) 1\יום: כדור להבות (באולינג בוער ענקי), טשטוש (יצור לבחירתך נראה שאילו שמו עליו צנזורה, וקשה לפגוע בו)

אישיות: אינטילגנט מתנשא(כמו אציל), אך אדיב, מדבר בשפה גבוהה ותמיד מנסה לומר את המילה האחרונה וכל דבר שהוא מתפשר עליו הוא עושה אותו כטובה.
מראה:http://img431.imageshack.us/img431/3427/876294gn.png

רקע: רעממס הולד במדבר למשפחה אצילה של מכשפים- מונרע. הם היו מהמנהיגים של שבט ח'אופס ששלט על נווה מדבר ענקי. בילדותו רעמסס לא הוערך והיה נראה שאין לו כשרון כישוף, ולכן למרות היותו הבכור נדחה מהבכורה והירושה.
בהתחלה זו הייתה הקלה בשבילו- הוא הפך לפרחח ועושה צרות בין השאר משום שהרגיש שממילא למשפחתו לא אכפת ממעשיו. אך היה להם אכפת- בגיל 14 הוא נתפס כשהוא גונב את התכשיטים של אשת ראש השבט והוגלה. דבר שממועתו הייתה כמעט מוות ודאי במדבר. וכעת בעל כורחו כוח הכישוף שלו התגלה, הכוח סייע להשירדותו לבסוף הוא נמצא על ידי סוחר עבדים שתפס אותו. רעמסס נמכר מיד ליד בשווקים ובערים עד שמכשף אלף מזדקן ראה את הפוטנציאל שלו וקנה אותו ושחרר אותו והפך אותו לתלמידו.
הוא למד אצלו והתמכר לכישוף, עד שכשהיה בן 25 מורו נפטר באופן מסתורי והוא- בגלל היותו זר מהמדבר הואשם. רעמס נס על חייו עד שהתיישב בעיר קטנה שם חקר את הספריה.

שם: בראנדוין לורטנס.
גזע:אדם.
מקצוע: בארד (טרובדור)
ציוד: מנדולינה, חרב ממזרית, פגיון, בגדים בגווני אפור ולבן, תיק (בצבע לבן), מפה של העולם, שקיק כסף, סט בגדים נוסף זהה, סוס רכיבה+אוכף, שריון עור מחוזק מולבן.
אישיות: בראנדוין הוא אדם לא מופנם כאשר הוא לא מופיע. הוא שובה לבבות ונותן הופעות טובות. כריזמטי במיוחד.
מראה: יפה תואר. שער שחרחר ועיניים כחולות, גום שרירי אבל מהיר.
רקע: בראן נולד בעיר קטנה, בן לנגר ולפונדקאית. כאשר היה בן 6 בראנדוין נמסר לבארד והפך להיות שולייה שלו. בראנדוין למד מהאיש את כל מה שהוא יודע כיום והוא חב לו את הצלחתו. יחד, הם נדדו בעולם בעקבות נושאים לבלדות ובעקבות עבודה, לפעמים בראנדוין היה מתנקש באנשים בתור עבודה. כאשר בראנדוין בגיע ליום השם שלו, בגיל 15 הוא, כמנהג בעירו, אימץ לעצמו צבע, והוא הצבע הלבן והאפור. בראן והזמר, כריס, נדדו לאורך העולם וחלק מהבלדות המפורסמות ביותר חוברו על ידיו. התענוג נגמר ביום אחד כאשר הוא וכריס הותקפו וכריס נורה מקשת ומת, בראן, אשר נשבר מהמקרה כי כריס שהיה כמו אביו נהרג, החליט שיחפש אחר הרוצחים, וינקום.

כשפים: 0- טשטוש חושים, צלילי רפאים, אור, שיר ערש (עיפות למשך דקה לכל מי שמאזין) 1- הקסמת אדם, ריפוי פצעים קלים

darknes אמר/ה:
דרגה 5 פחות או יותר. כל מי שהגיב בעץ הזה שמור לו מקום במשחק!!! פשוט לא הייתי בבית במשך השעה האחרונה. אני מוסיף עוד לטיזר
אז איך מקצועות יוקרה? הם מתחילים בדרגה 6...

בכל מקרה אני צריך ללכת לישון אז אני אבנה את הדמות מחר...

אני אמרתי שרצח של אב רוחני זה דרישה להרפתקה? o_O
טוב בקשר למקצועות היוקרה, הם ככה בגלל יכולות טובות מידי, וכאן אני קובע מה היכולות של כל אחד :D זאב בודד: יש לך עוד מלא כסף... אם אתה רוצה אני יעזור לך עם הבחירה.

ציוד: טוב לפי מה שהבנתי ההערכה שלנו לכסף שונה אז אני מצצם את הכסף התחילי שלי ל-2670 זהוב אז ככה נישאר לי רק 2000 זהוב כי הוצאתי 670. אז ככה יש לי חרב אדירה, שריון לוח קל (+7 לדרג''ש) ומגן מתכת גדול (+2 לדרג''ש) אם יש למישהו תיקונים בישבילי או מחיר לקסדה שירשום לי

לא, יש לנו אותה הערכה לכסף, פשוט דרגוניאן קיבל חנית קסומה ובגלל ז יש לו נורא מעט כסף.

שם: פטריק הקטן
גזע: אדם
מקצוע: לוחם 5
תכונות(בערך):
כח:בינוני
זרז:גבוה מאד (רק כי זה הכי חשוב: 19)
חסן:בינוני
תבנ:בינוני
חכם: בינוני מינוס
כרז: נמוך

כשרונות:
לחמה מסוגננת
לחימה בשני כלי נשק
לחימה משופרת בשתי כלי נשק
מיקוד: סייף
התמחות:סייף
פגיעה חמורה משופרת (סייף)
חמיקה

ציוד: סייף +1 , סייף+1 , שריון חזה +1, ערכת טיפוס, קשת ארוכה מ"מ, פגיון,12 לפידים, שמיכת חורף מפרוות דוב, סוס קל וזאב
כסף:
1453.1 מ"ז
מיו:
לולינות,טיפוס,שחיה, טיפול בחיות, קפיצה, הסתתרות.

רקע:
פטריק לא נולד, מאז שהוא זוכר את עצמו הוא חיי, לוחם,צייד,סייר,שומר,רוצח. נלחם בשביל לשרוד אבל נלחם בחן ובגמישות רבה.
בגיל 14 הוא התגלה ביער והובל לעיר, שם עבד בכל דבר שיכל למצוא, אם זה חוקי ואם זה לא. בשלב מסויים הסקרנות עלתה עליו והוא החליט לצאת להרפתקאות. פטריק לא זוכר מתי זה קרה, לפעמים זה היה אתמול ולפעמים ממזמן.
פטריק הוא לוחם טוב. הוא מתחמק מההתקפות של היריב, חודר דרך ההגנה שלו ונועץ את נשקו בלב היריב.
החרבות היו אם פטריק מאז שהוא זוכר את עצמו בתור ילד יער, אחד מיני רבים שהלכו לאיבוד בעולם. והוא לא מתכוון לעזוב אותם בקרוב. מאז שפטריק זוכר את עצמון היה לו חבר קרוב שנהג לשמור עליו כשהיה בסכנה בזמן ילדותו מאז הם ביחד. (בבקשה?)

אישיות: פטריק הוא בחור שהחיים התאכזרו עליו ואופיו בהתאם. הוא מדבר מעט ועושה הרבה. מיש לא מכיר אותו יכול לחשוב שהוא תוקפי אבל מי שמכיר אותו, מי שהתקרב עליו יודע כי הוא מלא בחום ואהבה שרק רוצה לפרוץ החוצה.

מראה: פטריק הוא חלק שיער מאז שהוא זוכר את עצמו. עורו מחסופס וגופו חטוב. אם זאת גופו מלא בצלקות מהילדות.

צריך עוד משהו? הכל בסדר?

למכשף הגורל: אני לא בטוח שאמרו לך אבל אי אפשר להחזיק חרב אדירה ביד אחת, לכן אין מקוםפ למגן כי אתה לא תוכל להשתמש בוא.

לא הבנת... תסתכל בדמויות שהאחרים בנו ותתאים את "דף הדמות" שלך... איין חשיבות לתכונות, זה רולפליי טהור. רק כמה הבהרות לגבי הזאב:
הוא מתנהג כמו כלב שעשוע, אני מתכוון איין דיבורים איתו, אין קשר אמפטי ודברים כאלה ולפעמים יהיה לך קשה להשתלט עליו.

אמ..... אולי תוכל לצרף עוד שחקן? סתכל על הדמות ותענה לי בבקשה

שם:אולישה
גזע: חצי אלף
מקצוע: נוכלת
ציוד:10 שוריקנים[ביחד 10 מ"ז] אקדח קשת +מאה קליעים[ביחד 110 מ"ז] 2 פיגיונות[ [4 מ"ז] שיריון פרווה[15 מ"ז]שתי מגיני יד [ביחד 30 מ"ז] אבן משחזרת [שתי מ"נ] גליל סמיכות[1 מ"כ] נרתיק מפות[1 מ"ז] עששית ממוקדת[ 12 מ"ז] 10 מנות מזון [ 50מ"כ=10 מ"ז] תרמיל גב [2 מ"ז] בגדי אציל[75 מ"ז] בגדי מסעות[1 מ"ז] סוס קל+ אוכף רכיבה [85 מ"ז] ערכת היתחזות [50 מ"ז] ערכת טיפוס [ 80 מ"ז]3 שיקוי קפיצה [150 מ"ז]
ביחד-635 מ"ז ו102 מ"נ
נשאר7364 מ"ז ו898 מ"נ
גיל-אני לא יודע איך הולכים גילאים של אלפים אבל הגיל שלה זה כמו 25 אצל בני אדם
אישיות- אוהבת לשחק עם אנשים ומנסה להסתיראת הרגשות שלה מאנשים חדשים
מראה מטר 85 שער בלונדיני ארוך בלי צלקות שנראות לעין עיניים ירוקות לובשת בגד גוף שחור ועליו מכנסיים חומות קרועות ועליונית בלי שרוולים גםכן חומה –[הסוסה שלה היא כסופה עם רעמה שחורה]
רקע: ההורים של אולישה היו שתי חצי אלפים שחיו בעיר גדולה שהיו בא חצי אלפים אלפים ובני אדם, היתה קצת גיזענות אבל לא מהרשויות אלה מכמה קבוצות קיצוניות של אלפים ובני אדם.
בחיים של אולישה היו שקטים ורגועים עד שהיא הגיעה לגיל ההיתבגרות של החצי אלפים היא ברחה מהבית כל כמה ימים וכל פעם לכמה שעות.. בזמן שהיא ברחה היא הכירה איש אחדשהיה איש עסקים בשור השחור, הוא לימד אותה ואימן אותה כדי להישתמש בא בטור מיתנקשת , אולישה שלא ידעה עם מי היא מיתעסקת למדה הכל בשקיקה- עד שבא היום הראשון של ההיתנקשות שלה.....
היא חמקה מבעד לחלון בחוצות הלילה והיתקדמה בשקט, הבית היה רעוע ומיתפורר.
אולישה הגיע לחדר של המטרה, היא היתקדמה צעד לתוך החדר כשנמשע קול בכי פיתאומי. אולישה היתגלגלהלפינת חדר חשוכה כאשר המטרה קמה והלכה מהחדר במהירות, אולישה קמה ועקבה אחיו, המטרה הגיע לחדר שממנו הגיע הבכי, המטרה הרימה תינוק בוכה וניענע [המטרה היא זכר] את התינוק בשקט "עוד מעט" לחש המטרה לתינוק "אני אסגור את החובות שלי ויהיה לנו כסף" אולישה יצאה מהבית בריצה כשהבינה מי הבן אדם שנשלחה להרוג- הוא היה רק בן אדם שלווה כסף בישביל התינוק שלו, דמה של אולישה רתח, היא חזרה ללביתו של איש העסקים שנשאר ער כדי ליראות עם היא הצליחה בחיסול המטרה, אולישה נכנסה לביתו והוא ישב על הכיסא מול הדלת " איך הלך" הוא שאל בקול ערמומי ,אולישה הישטולה על עצמה " חלק... הוא מת בשנתו" היא היתקדמה עליו " יפה" הוא אמר, אולישה היתישבה על רגליו למרות פרצופו המופתע על היתנהגותה המוזרה "בקשר לתגמול שאמרת לי" היא לחשה באוזנו, הוא חייך כשחשב שהבין למה היא מיתכוונת ואז בתנועה מהירה אולישה שיספה את גרונו, היא לקחה את כספו וכל רכושו, היא היתה כבר בגיל ששוה ל19[כיאילו הגיל ששוה ל19 אצל חצי בבוקר של אותו יום הוריה של אולישה קמו וראו בפתח ביתם רכוש וכסף מצורף עם פתק בכתב ידה של אולישה:
"יצאתי אל העולם... אני אחזור ועל תידאגו לי, קחו את הרכוש הזה, בעליו הקודמים לא זקוק לו עוד"

טוב טוב הגמד אמר/ה:
לא אמרת לי מה לא בסדר בדמות שלי... אז איך אני אתקן אותה?

הוא אמר-
,ף תעיף את התכונות ואת הכישרונות.. תעשה דמות רק לפי מה שהוא כתב... כיאילו זה חופשיטה......
ודרך אגב... יש לי שאלה,, עם הוא לא זוכר מתי הוא נולד אז איך הוא יודע שהוא עשה משהו בגיל 14?.........

ברק אמר/ה:
טוב טוב הגמד אמר/ה:
לא אמרת לי מה לא בסדר בדמות שלי... אז איך אני אתקן אותה?

הוא אמר-
,ף תעיף את התכונות ואת הכישרונות.. תעשה דמות רק לפי מה שהוא כתב... כיאילו זה חופשיטה......
ודרך אגב... יש לי שאלה,, עם הוא לא זוכר מתי הוא נולד אז איך הוא יודע שהוא עשה משהו בגיל 14?.........

אהה...
אני מתיחס לזה כחופשיטה, כמובן אבל פשוט כדי שלא יהיה ספקות באיך אני מדמיין את הדמות אני נתתי בערך את התכונות ומה הוא יודע לעשות.

חזרה