• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאה- warhammer:fear the worst

לאו ירוק הגלימה

פונדקאי ותיק
" אי שם באיזורים הבטוחים של האימפריה שוכן לו כפר בשם היידלדורף, האיזור ניתן בעבר ניתן ללוחמים על שירות נאמן בקרבות כנגד לוחמי הכאוס, כעת 200 שנה לאחר מותם כפר זה מפורסם בשל הנקניקיות המיוחדות שלו. מידי שנה נפגשים בכפר זה אצילים, סוחרים, הרפתקנים וזללנים מכל רחבי האימפריה לפסטיבל הנקניקיות השנתי המפורסם, מספר ימים של אוכל ושתייה, דבר המאפשר למייצרי הנקניקיות של האיזור להרוויח יותר כסף ולהפיץ את הנקניקיות אל רחבי האימפריה.
אבל לא הכל כל כך תמים, וסודות אפלים מסתתרים מאחורי הפסטיבל, בקרו בכפר וגלו את הנורא מכל. "

ההרפתקאה מתרחשת בעולם של משחק המיניאטורות ומשחק התפקידים WARHAMMER FANTASY, מקום מלא במכשפים, לוחמים וסוחרים, שלל גזעים ושיקוצים לא נחמדים, אני אביא מידע על העולם בהמשך, וקישורים לתמונות של המיניאטורות שיוכלו לתאר את הגזעים השונים טיפה יותר.

בנוגע לדמויות, לפי המהדורות של WARHAMMER הדמויות נקבעות בצורה ראנדומאלית, אני רוצה להשתמש בשיטה חלקית(להתעלם מכל מיני נתונים בדרך כי אני במילא לא מתכוון להטיל קוביות ולחשב דברים) ולהשתמש רק בקריירה ובסקילים(גם בהם אני לא מתכוון להשתמש הרבה, רק לידע כללי על הדמות כדי להעשיר את ההרפתקאה), אם שחקן יעדיף לוותר על הכנת הדמות לפי השיטה הראנדומאלית אני לא כל כך אתנגד, מה שכן, לפי דעתי משחק דמות ראנדומאלי במשחק חד פעמי יכול להיות חביב ויוסיף קצת לאווירה של העולם של WARHAMMER.

אני עוד לא בטוח במספר השחקנים, כנראה 4.

חזרה