• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש משחקי שר הטבעות וההוביט באייקון 2014!

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
שלום לכולם!
גנדלף ביקש ממני לארגן את עניין המפגש הזה באייקון, כיוון שהוא לא בטוח אם הוא יהיה שם או לא. אז לפני שאני אכנס לבירורים על הימים והשעות, אני רוצה שכמה שיותר אנשים מהקהילה יגיעו אל המפגש - מתי נוח לכם, מבין שלושת הימים של אייקון, ובאיזה סבב טוב לכם?

העדפה אישית שלי:

יום ראשון או שני של אייקון, מעדיף סבב בוקר או צהריים. בערב תמיד יש את הלחץ של הפירוק. מבין הבוקר והצהריים, אני מעדיף את הבוקר - פחות אנשים, יותר שקט וזמן להתרכז במלחמה האפית! :)

אלא אם כן יקרה משהו דרסטי, אני מאמין שלא יהיה. ההרשמה לאירועים נגמרה בתחילת אוגוסט, ורוב הזמן התוכנייה מלאה ברוב המקומות.
דיברתי היום עם אחראי מיניאטורות של הכנס, וזה +- מה שהבנתי ממנו. (יחי הקמה, באסה עם ההגשה המוקדמת)

אאל"ט, גם אין וורהאמר בכנס בכלל

רוי, אני בספק שאייקון החליט להחרים את המיניאטורות, פשוט כנראה לא היה מישהו שיארגן את זה ברמת הכנס כמו שצריך. לרוב הם שמחים לכל תוכן שיש.
בנוגע לפיראטי, יש שם את מתחם הפונדק (כן, הם גנבו את השם מאיתנו!) אם אני זוכר נכון יש שם כמה שולחנות למשחקים, אז אתם פשוט יכולים להשתלט על 2-3 שולחנות. גם יש אזור של משחקי לוח.

כן, אבל זה ממש לא נחמד לבוא לאנשים ולקחת להם די הרבה שולחנות לפרק זמן לא מוגבל ולומר להם "שמעו, אם ההנהלה הייתה נותנת לנו חדר..."
אם לא יבואו הרבה אנשים ביום הראשון (וככה נדע לשלישי), אולי. למרות שזה אייקון ואני לא בונה על זה.

חזרה