• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[THbT] הוצאות יולי - הזמנה מוקדמת!

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
כבר עבר המון זמן מאז GW הוציאו מודלים חדשים לקו של ההוביט, ומסתבר שבחודש הבא או אפילו בחודש הנוכחי נראה מודל חדש - את אזוג.

image_zps122b3b7c.jpg

מצד אחד - מגניב, לא הבנתי למה אזוג לא יצא עד עכשיו, הוא נראה לי מודל סופר מגניב והמנהיג האולטימטיבי לצבא רוע בקו של ההוביט. וגם נראה אותו רכוב על הוורג הלבן!
מצד שני - בעסה, כנראה שהוא המודל היחידי שייצא החודש להוביט. ומעבר לכך, הוא עולה 40 דולר...

אני אעדכן פה ברגע שיהיו תמונות.

יש הרבה שמועות שאומרות שבנוסף לאזוג, החודש ייצאו 3 מודלים נוספים -
- תורין, דוואלין ובאלין - כפי שהם נראו בקרב אזאנולביזר בסרט: משמע, דוואלין עם מוהוק מגניב, באלין עם שיער אפור ותורין עם... מה, בעצם? הוא נראה בדיוק אותו הדבר...

בכל אופן, אני מקווה שאלו לא רק שמועות ובאמת נקבל את המודלים האלו החודש. אולי מחר יהיו תמונות שאני אוכל לפרסם פה, כי ב29 יש כבר הזמנה מוקדמת רשמית.

יש תמונות!

photo1_zps785ca3a5.jpg

אזוג רגלי

photo-2_zps4771e257.jpg

אזוג רכוב

photo4_zpsea31e70d.jpg

דוואלין

photo3_zps2c879da5.jpg

באלין

photo2_zpse19b418a.jpg

תורין

דעתי על המודלים -

-אזוג הרכוב נראה מדהים! איזו פוזה מגניבה. בתקווה אני אקנה את המודל הזה הקיץ. אני רק לא בטוח איך לצבוע אותו על הוורג - זה הרי לבן על לבן...
- אזוג הרגלי טוב
- דוואלין נראה בסדר. אני הייתי צובע אותו אחרת - אני לא מת על הכחול-ירוק-כסוף הזה.
- באלין לא מספיק בפוקוס בשביל לשפוט. אני מקווה שהפה שלו הוא לא רציני כמו בתמונה. אבל האמת היא שהוא נראה משוריין לטובה.
- הפוזה של תורין סבירה אבל משהו בפרצוף שלו נראה ממש לא טוב. אני מקווה שזאת הזווית של הצילום או האיכות של התמונה.

אזוג הרכוב אדיר. הוורג שלו פשוט מעולה, גורם לך להרגיש שהוא כבר מנוסה קרבות ויכול לחסל מבלי להשקיע מאמץ...
אזוג הרגלי סבבה, אבל אחרי שראית את הרכוב הוא נראה הרבה פחות טוב :)
דוואלין נראה רע. מעבר לשנאת המוהוק שלי שכל כך לא מתאימה לו, האף שלו נראה קטן בהשוואה לפרצוף.
הפה של באלין מזוויע. זה נראה כאילו הוא רוצה לשרוק באמצע הקרב.
תורין נראה טוב חוץ מהעין המחוצה והקטע בפרצוף שנראה כאילו הוא יורד מדרגה... מקווה שהמודל לא באמת ככה.

http://www.games-workshop.com/gws/c...sp?catId=cat970003a&rootCatGameStyle=athletic

יצאה ההזמנה המוקדמת!

עכשיו שאנחנו רואים את התמונות בפירוט -
- באלין נראה יותר נורמאלי.
- דוואלין נראה אדיר!
- הפרצוף של תורין עדיין נראה מוזר-משהו, אבל המודל בפוזה מגניבה וממש מפורט.
- אזוג מגניב as hell, כמובן.

חזרה