• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ צבא - ידו הלבנה של סאורון

Gandalf

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלומות,

בעקבות גל פתיחת עצי הצבא וכנס אייקון המתקרב עלינו בצעדי ענק, גם אני מצטרף לחגיגה ופותח עץ צבא משלי - שכן כבר אי אפשר להתעלם מהיעדרותו הממושכת...

אז הבה נתחילה -

ידו הלבנה של סאורון
(ומה פשר השם? וול, אני ידוע בתור שחקן אורוק האי, אבל בזמן האחרון אני מכוון יותר כלפי צבא רוע כללי. אז אמרתי - אם כבר, אז כבר - נשתמש בשם של סאורון למטרות האנוכיות שלי...)

רשימת צבא -

- 4 רפאי טבעת - בחורים מאוד מאוד עוצמתיים שמרביצים חזק. החולשה היחידה שלהם היא שהם תלויים לחלוטין על נקודות הwill שלהם, והם מאבדים נקודת will אחת בכל פעם שקרב נגמר.

- טרול אייזנגארד - יש לו שמות רבים... התותח הכבד... הקצב... האימה האדומה... מרסק הנשמות( :) )... אבל כמובן שהוא נמצא בכוח שלי, במלוא תפארתו וגובהו המרשים. לצערי ערך האומץ שלו נמוך מעט, מה שגורם לו להיות פגיע במהלך בדיקות אומץ - ובמיוחד כשהכוח שלי שבור. אבל היתרונות רבים מהחסרונות שלו, כמובן. 3 התקפות ftw!

- 7 ברזקרים - הבחורים האלה מדהימים... ערך הגנה בשמיים, 2 התקפות, ערך אומץ של 7(!) - הם חיילי העילית בצבא, ללא שום ספק.

- 17 לוחמי אורוק האי - הregular joe's...

- 16 סיירי אורוק האי - גם, הרגילים...

- לורטז - אחד משלושת הגיבורים בצבא. הוא לא אפי, אבל בהחלט יש לו נתונים מרשימים, והוא די זול יחסית ליכולות שלו. אין לי מודל אמיתי שלו מפאת חוסר במזומנים, אבל יש לו פרוקסי שלו.

- מאוהור - גם אחד משלושת הגיבורים בצבא. פרוקסי.

- אוגלוק - הגיבור השלישי בצבא. פרוקסי.

ביחד הצבא מסוגל להגיע לבערך 1000 נקודות.

במהשך אני מתכוון להתרחב עם וורגים וטרול נוסף :mrgreen: (תודה שוב, רועי!)

-----

וכמובן שאי אפשר בלי קצת תמונות... אני מתנצל עכשיו ומראש על האיכות של התמונות ועל הרקע - לא משנה כמה ניסיתי, בתוך הבית שלי התמונות פשוט לא ייצאו כמו שצריך. אז יצאתי החוצה... :)

- בזמן האחרון אני מתנסה בטכניקות לצביעת העור של האורוק האי, והגילוי האחרון שלי ייצר שכבה מאוד מרשימה של עור. הנוסחה היא לעשות coat של dark flesh, ואחריה wash שחור, ואז - שכבה נוספת וזהירה של אדום מדולל מאוד עם מים, כך שייראו קצת מהכתום והשחור מתחת. זה יוצר תחושה של עומק - שחור, כתום, אדום. אה, כן, וזה עובד.

- לכבוד אייקון התחלתי לבסס, לצבוע ולשפר את הצבא שלי. מצאתי אבנים לביסוס די טובות בחנות יצירה ליד הבית שלי, ואחרי דרייבראש אפור ודרייבראש נוסף ועדין של לבן הן נותנות אפקט טוב של אדמה שחורה. אני אתן לכם לשפוט איך הלך לי...

יאללה, תמונות. לפי הסדר -

רפאי טבעת:
nazgul.png

79687871.png

photo3sd.jpg

כן, התמונה הפוכה, תהרגו אותי :)

39706396.png

את הטרול אייזנגארד ביססתי והוספתי לו קצת פיצ'פקעס. מה דעתכם?
76827193.png

cxhx.png

תוספת קטנה וחמודה לאחד הבזרקרים שלי:
73607594.png

תמונה כוללת של כל הצבא הצבוע והמבוסס(יש לי בערך כמות כפולה של לא-צבועים...):
17061844.png

זה. אני לא בטוח אם התמונות גדולות/קטנות מדי, כי באייפד הכל הזוי.

אני אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לרשימה, לביסוס ולפיצ'קעס.

אם אתם רוצים תמונות נוספות, רק תגידו.

עד העדכון הבא, אני מקווה שנהנתם!

מגניביביביביב! :)
תודה גם לך :mrgreen:

אהבתי את השינוי בטרול. באמת שנמאס לראות כל רגע אותו דבר. המגן יצא חמוד, והיד יצאה ממש במקום.
הראש הכרות והחרב המדממת עושים המון. בהחלט מרשים.
הצבא, כרגיל, מדהים ומגניב. עשית לי חשק לצבוע :)

תודה על התגובה :)

התכוונתי לחבר את היד אל הראשים בחבל עשוי greenstuff, אבל בסופו של דבר התעצלתי ופשוט הדבקתי אותו לגוף.

בהתחלה המגן היה נקי ונוצץ ללא רבב, ואז הבנתי שזה לא הגיוני שהאורקים יבזזו מגן נקי מחיילי מינאס טירית. אז עשיתי לו שיפוץ קטן ומדמם :mrgreen:

אפשר לעשות תחרות של עדכונים בין כל עצי הצבא, ומי שיינצח ייקבל איזה בונוס במפגש באייקון(יותר נקודות?).

אתה יכול בבקשה לעשות את המדריך גם למתחילים? בהחלט אין לי תקציב או זמן לבנות צבא עכשיו, אבל מאוד יכול להיות שאני אקנה כמה יחידות רק כדי לצבוע אותן, ואין לי מושג קלוש בדברים האלו.

עוג - ביקשת, קיבלת. זה מה שיש לי במהירות -

מאוהור -
ntuvur.png

אוגלוק -
51276689.png

אני לא חושב שרואים אותם כמו שצריך. ייצאו קצת כהים.

ביקשתי מחבר דובר אנגלית שלי שיינסה לרשום את השמות שלהם על הבסיסים. כמובן שזה יצא קצת עקום(אפשר לראות את זה על הH של מאוהור), אבל זה מה שיש :)

עוד תמונות(וגם של לורטז) בהקדם.

דינרבלו - אפשרי.

Sol Invictus אמר/ה:
תודה על התגובה :)

אפשר לעשות תחרות של עדכונים בין כל עצי הצבא, ומי שיינצח ייקבל איזה בונוס במפגש באייקון(יותר נקודות?).
רעיון טוב, אפשר לארגון כזה דבר לקראת ביגור לפי דעתי כדי שזו לא תהיה תחרות של 2 אנשים

חזרה