• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עכשיו בטקטיקה - וורהאמר

טקטיקה משחקים

פונדקאי מהשורה
שלום מיניאטוריסטים,

התחלנו להחזיק בחנות מלאי וורהאמר. אנחנו מתחילים בקטן, בעיקר בניסיון לפנות לקהלים חדשים, אבל ראוי לעדכן אתכם בכל מקרה. אנחנו מחזיקים גם צבעים מסוגים רבים, ב-30 ש"ח לאחד, ונוכל להזמין לפי בקשה.

הנה מה שאנחנו מחזיקים כרגע:

Orc Warriors Regiment
Tomb Kings Skeleton Chariots Regiment
Night Goblins
Dwarf Warriors

Space Marine Combat Squad
Tyranid Genestealers
Eldar Shining Spears

Battle for Macragge
Battle for Skull Pass

ניתן לבקש גם יחידות ספציפיות, ונבדוק אם נוכל להשיג אותן.

אלון, בתור אחד שהיה חלק מהיבוא, נראה לי אתה יודע איך מישהו מרגיש שאומרים לו משהו כזה.
כל הכבוד על היוזמה, אבל קשה לי להאמין שבאמת יקנו הרבה ממכם (Zה יחידות בסיסיות, וגם ל3-4 צבאות ספציפיים)

קהל היעד של המוצרים האלו מטקטיקה הוא לא החברה הוותיקים, אלא אנשים שעוברים, רואים, ואולי מצטרפים בזכות זה.
בהקשר הזה, מעשה חשוב, ואני מקווה שהמכירות ירקיעו שחקים ונקבל איזה כמה שחקנים על הדרך

בהצלחה

אם יכולתי להוריד את המחירים, כמובן שהייתי עושה את זה. כמו שאמרו כאן אחרים, הסיבה להיצע הנמוך היא, שזה באמת לא מיועד לחבר'ה הותיקים אלא לאנשים חדשים. בשביל אנשים חדשים, אעדיף לתת את המחיר הנמוך ביותר האפשרי, כדי לגרות אותם לקנות את הבסיס ולהתחיל ממנו - ובכל זאת, כל ערכת התחלה עולה 450 ש"ח. זה קושי שנאלץ להתמודד איתו, אבל אין שום דרך לעקוף אותו - האפשרות השנייה היא, שלא להביא וורהאמר בכלל, וזה נראה קאונטר פרודקטיבי.

רשימת המחירים המלאה מופיעה כאן.

עידו כמו שאתה יודע אכן הייתי, וכול פעם שיכלתי ניסיתי להוריד מחיר.
בראיה רטרוספקטיבית, טוב לא באמת הייתי מודע לשטויות שאני עושה תוך כדי בערך, לא הייתי בכלל צריך להיכנס לתחום.

שמעתי את המשפט הזה שנתיים ואני לא חושב שיש כאן מישהו שאחרי שהגיב כאן לא אמר לעצמו את מה שאמרתי אני בקול. בקיצור אין כאן מי שיקנה את המוצרים הללו כרגע, לא בפאונד\12ש"ח אם אני זוכר נכון.

mike wolvesfury אמר/ה:
קודם כל סחטיין, מותר לכבד אותם ולא ישר לקפוץ על מחירים.

ועכשיו לחלק החשוב-בתור חנות שגם משחקים בה, האם אתם מתכוונים לארגן שולחן משחק ופעילויות?
אולי משחקי ראווה כדי למשוך אנשים בסנטר?

מתנצל על התשובה המאוחרת.
התשובה היא *כן* גורף - אנחנו מתכוונים לארגן משחקי ראווה במסדרון, ולערוך פעילויות היכרות קבועות. למעשה, נתחיל כבר ביום שלישי, ה-31 לחודש.
בעתיד אני מקווה גם לאירועים יותר "פולשניים", דברים כמו משחק הדגמה שנערך בקרבת אזור הומה אדם (אבל מספיק נפרד כדי שלא תהיה סכנה של ממש לאזור המשחק, כמובן), ועוד דברים כאלה.
המטרה *העיקרית* שלנו עם וורהאמר היא לגייס שחקנים חדשים, הרבה יותר מאשר לפנות לקהל ותיק.

אני אשמח מאוד לבוא ולעזור,כדי להחזיר טובה למשחק שעשה לי כל כך טוב בחיים,ולצרף אנשים חדשים כמו שאני עושה בלי שום קשר לחנות,עם החברה שלי מהשכונה. האלו,לא לזלזל כבר צירפתי אחד. :lol: אמנם לא עקבי אבל יאללה,הוא אוהב את זה... :confused:

חזרה