• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צביעת מיניאטורות של משחק לוח

שלום

מן הסתם אתה תצטרך צבעים נורמליים (גואש וכו' לא יעבדו)
וסבלנות, הראשונים כנראה יצאו מחורבנים והבאים יהיו יותר טובים.

כמה זמן וכסף אתה מעוניין להשקיע?

לגבי זמן- אני לא לחוץ, אני מתכוון לעשות את זה לאט. אני מתכוון להקדיש שעה ביום (מספר פעמים בשבוע).
כמה זמן אתה מעריך ייקח לצבוע דמות אחת?

לגבי כסף- אני לא מעוניין להשקיע הרבה כסף. אני סה"כ חובבן שרוצה שהדמויות ייראו נורמאליות כשאני משחק.
צריך להיות עם כשרון לנושא הזה? או שגם אני יכול להתחיל ולהשתפר עם הזמן (פעם אחרונה שהחזקתי מכחול, זה היה לפני 20 שנה- וגם אז המורה לאומנות לא נפלה מהיצירות שלי).
מה נחשב סכום נורמאלי? - יש כ-210 מיניאטורות במשחק.
בנוסף, לא בטוח שאני אמשיך בתחביב לאחר מכן.

ה-"בעייתיות" הכספית שתהיה לך היא מן הסתם פונקציה של כמה צבעים תרצה לקנות.
בתור מישהו שצובע כבר הרבה זמן, אני יודע שלאורך זמן ההוצאה הכספית על צבעים מתגמדת (כיום אני קונה בממוצע צבע בחודש), אבל ההשקעה הראשונית נראית מבהילה, כי אתה רוצה כבר בהתחלה איזה 5-6 צבעים ועוד איזה גוון או שניים מכל מיני דברים, וזה מטפס מהר מאוד.

ההמלצה שלי, עבור צבעים שאתה מתכנן להשתמש בהם הרבה (כמו נניח שחור/לבן או איזה כחול שיהיה בו המון צבא), שתקנה צנצנת שלמה
עבור צבעים שאתה מניח שתרצה להשתמש בהם מעט, תחפש לקנות משומשים, יש כל מיני אנשים שמוכרים מידי פעם.

צבעים חדשים אני מציע לקנות מ-www.maelstromgames.co.uk, המחיר שלהם טוב והם עושים משלוח חינם לכל העולם

בהתחשב בעלות של המשחק עצמו, הצבעים באמת יהיו זניחים. אני ממליץ שתצבע בקבוצות של מיניאטורות, בסביבות חמישה כל פעם, על מנת לאזן את הרצון לצביעה טובה על כל מיניאטורה, לעומת הרצון לסיים את הכל. לרוב בצביעה של קבוצה כזו, עד שתסיים לצבוע את המיניאטורה האחרונה בקבוצה, הראשונה כבר התיבשה ותוכל לתקן או להמשיך לשלב הבא.

חזרה