• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כנס חנוכה - ההכרזה (6-7-8 דצמבר)

Bluefly

פונדקאי פעיל
חברים יקרים,

o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O
כנס חנוכה יוצא לדרך. שיהיה במזל – ובהנאה.

להלן הפרטים שאפשר לחשוף כבר כעת:

תאריכי הכנס 6-7-8 לדצמבר, ימים חמישי, שישי,שבת. יום חמישי הכנס יחל בשעה 10:00 ויימשך עד יום שבת בשעה 19:00.
הפעם אנו מנסים תמחור שונה לכנס. המחיר הינו זהה לכל משתתף (לא משנה לכמה ימים אתה בא), וכולל את כל הפעילויות בכנס, ואף לינה למי שרוצה להתכרבל בשק"ש. המחיר לכנס כולו, הינו 60 ₪ לאלו הנרשמים ומשלמים מראש, עד תאריך 30 לנובמבר. (ניתן לשלם במזומן בפלאדין, דרך חברים או אף בכרטיס אשראי בטלפון. אלו שלא יירשמו מראש, ישלמו בכניסה 75 ₪. (יותר מ- 20% הנחה, שימו לב)

בכנס אנו צופים לטורניר Warmachine/Hordes , טורניר K 40 , טורניר Warhammer Fantasy , ואף משחקים נוספים שתוכלו להרים כגון מורדהיים וכו.

אנו גם נשתדל שיהיו מספיק שולחנות, כולל שולחן לצביעה שיהיה פתוח לכל זמן הכנס (שולחן וכסאות עלינו, ואולי גם חול ים נקי... צבעים עליכם :lol: )
פרטים נוספים יפורסמו בקרוב.

עולה,עכשיו אני רק צריך למצוא מישהו שישלם מראש בשבילי ואני אחזיר לו.
נ.ב-רועי,לפנטזי וגם ל-40קקי יש מיני קמפיינים,כך שאני לא חושב שיש צורך בטורנירים(אלא אם הקמפיינים לא יתקיימו בסוף).

יופי! רק שאלה אחת אפשר להרשם מראש מבלי לתת את הכסף מראש? כי אין לי ממש איך לעשות את זה....
עם אני בא חצי שעה יותר מוקדם... זה נחשב מראש ?:p

נשמע מעניין. מה מספר הטלפון שדרכו מזמינים מראש?
מישהו מהאתר מעוניין לתת לי טיפים בצביעת 40K? (אני מתכוון, בכנס)

יאי, מקווה לבוא.

כמו שפורסם באורק יש מספר אנשים שמוכנים לשלם עבור אלו שלא יכוים בטלפון וזאת בתנאי שהם מתחייבים להחזיר את הכסף אם באו או לא. כלומר ביקשתם שישלמו עליכם ואחרי זה קרה משהו ולא יכולתם להגיע ולא נמצא מישהו אחר שיקח את המקום שלכם אתם עדיין מחוייבים להחזיר לו.

תראה, אנחנו ממש לא דייקנים. זה לא שאני עומד עם שעון, ומחכה שתעבור שעה. הכוונה שאם מישהוא בא להסתכל, בכיף, אם מישהוא בא ומתנחל, אז הוא יישלם.

כשבאים למפגש של ימי חמישי, שמתקיים אחה"צ-ערב קצר, וכשמישבא כבר מכיר את המשחק זה משהוא אחד. כשמישהוא חדש רוצה לבוא לראות את המשחק בכנס של שלושה ימים, והוא בא לשעה-שעתיים זה משהוא אחר.

פה המטרה להראות לאנשים חדשים את התחום.

חזרה