• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שיר של אש ושל קרח, פרק 7 [התחדש]

סטטוס
נעול לתגובות.
עלתה לאתר הפתיחה של פרק שביעי, כאן:

http://www.members.pundak.co.il/world/ice/sce7.html

אנא, רשמו תגובה ראשונה (מיינד רידר, עוד לא שלחת לי הודעה פרטית לגבי הדמות).
עד שוולקנה תחזור, אני אשחק את דיאנה בתור דב"ש.

------ Scenario is Opened ------

האריס אוכל מעט מן האוכל המוגש לו ושותה אף פחות מנסה לשמור על עצמו פיכח.
תראה אך השניים האלה עוקבים, אחריה שיכורים לגמרי חושב לעצמו האריס למשמע קריאת בנו של לורד מולטון. ואולי זה טוב? אם כולם יהיו שיכורים יהיה לי סיכוי לברוח הלילה. אך מה הטעם ללכת מפה בלי סאנדרין? המולטונים אולי ינסו לתפוס אותי, אבל האם גם היא?
הוא בוחן את סאנדרין והאחרים ואת אלו היושבים סביבו. מסכנה, היא בטח תשושה אם שני אלה עוקבים אחריה כל היום. ולשהות במחיצתו של קאסל מעל לשעה בהחלט יכול להוציא אדם מדעתו. אך היא הסכימה ללכת מרצונה איתנו כשהיא חשבה שחייו של ג'ורי בסכנה, האם היא הייתה עושה את אותו הדבר בשבילי?
האריס מתחיל להקדיש יותר מחשבה לאוכל, כמנסה להפתר מן המחשבות באכילה ללא הועיל.
אני צריך לדבר איתה, אבל איך? משהו מדאיג קורה פה, אולי היא גם מרגישה זאת? אני צריך לקחת אותה מכאן, אבל היא לא תעזוב בלי דזמונד וג'ורי. טיפשים שכמותם.
האריס מתבונן בריהטות בג'ורי ובצלחת שלו. אולי אם הוא ישתה מספיק הוא עלול 'למעוד' מן החלון, מוות עלוב ליצור עלוב.

ג'ורי אוכל ושותה בשקט, מגביה את כוסו בעצלתיים כשכל השאר עושים זאת, וניתן לראות שמחשבותיו טרודות. משתים מטופשים, אני צריך להיות בדרכי לצפון, לשלוח את האיגרות המחורבנות האלו ולדבר עם רוב.. הוא מעביר את מבטו על סאנדרין ושם לב למצבה. אולי גם היא חושבת כמוני. למרות שהיא מעולם לא היית בצפון.. היא לא יכולה להתגעגע. בזווית עינו הוא קולט שהאריס מביט בו ממושכות. מה אתה רוצה שרץ.. הוא פונה אליו "משהו מטריד אותך סר?"

האריס מחייך אליו חיוך מאולץ ועונה לו בלית ברירה "ולמה שיטריד אותי משהו סר?" אפילו עכשיו הכלב הזה מפריע. הוא עונה ומסיט ממנו את מבטו באיטיות ובדרך רואה את דיאנה.
מכולם היית חייבת לתת את זה דווקא לו? בוגדת. לא הייתי צריך לתת לך אותו, הרי גם ככה לא תצליחי לחסל את אביר הצל, אז את עוד מביעה את התליון של אולריק לו? ובכן הפעם אני בהחלט מקווה שאני אצטרך למצוא אותו על גופה.
הדיבור אם קאסל הוציא את התאבון מהאריס והוא דוחה את האוכל מעביר מבט חטוף אל לורד מולטון. שתחנק מן השתן שלך. אם לא היית רודף אחרינו כבר הייתי בדרך לצוק קאסטרליי אם סאנדרין.

דזמונד נשאר שקט כל הארוחה, ורק מגביה את כוסו עם הברכות. אולם השקט שלו, הוא עדיין מברך על האוכל החם והטוב.
כעת הוא מביט על סאנדרין, ועל בני הלורד המשתרכים מאחוריה, ככה זה, אסטרן. הוא אומר לעצמו.
הוא מפנה מבטו להאריס, ורואה אותו דוחה את האוכל, "סר האריס?" הוא שואל, "האוכל לא לרוחך?" כאילו שאכפת למישהו פה... טוב, כדאי להביע קצת התעניינות.
הוא לוגם מהמשקה שלו, ומביט אל ג'ורי. מסכן, הוא אומר לעצמו, הוא צריך לשבת ולדבר עם הלורד הזה כל הערב. הוא מצחקק.

"הו בכלל לא, אך לאדם בגילי המעט הזה יספיק" או תפסיקו כבר אם המשחקים שלכם, גם ככה כשג'יים יבוא זה לא יעזור לכם. הוא פונה אל דזמונד בקול חלש יותר. "ובכן לא יצא לנו לדבר כמעט מאז שעזבתי אתכם. נראה שדודך מאוכזב ממך , וג'יים אמר לי למסור לך משהו." האריס מחייך קצת ואז ממשיך. "הייתי שמח אם תבוא לחדרי אחר כך, בתנאי שיתנו לך כמובן, ישנם כמה דברים שהייתי רוצה 'לברר' איתך".
עדיף שאני אסביר לך מג'יים

דיאנה מעלה חיוך מזוייף על פניה למשמע הערתו של לורד מולטון
כמה נחמד, שוב כולם מכרכרים מסביב לסאנדרין הגיבורה, ואני רק פרחחית קטנה. אני הפלתי את הענק עם הפטיש, ופצעתי את השרץ השני...
היא שולחת מבט נבזי בסאנדרין.
"כמה טוב לראות אותך עם שתי רגליים על הקרקע, יקירתי" היא מעירה זוכרת איך ברחת בצווחה אל העץ? זה היה משעשע.
דיאנה לוגמת קלות מכוסה ומקשיבה לשיחה, כשהיא מחייכת אל לורד מולטון כאשר הוא מזכיר את עניין הדלעת.
אולי אני צריכה לעשות עוד תעלול קטן... להוד מעלתה. זה יחזיר אותה לאדמה, בתקווה, לפני שהאריס וג'ורי יהרגו זה את זה בגללה
כשהיא רואה שהאריס פוסק מלאכול, היא שולחת בו מבט מודאג, כמנסה לברר עד כמה הוא כועס עליה.
"הכל בסדר, האריס?" היא שואלת בפה מלא למחצה.

לורד מולטון, שנראה קצת מבושם, טופח באגרופו על השולחן ומרים את גביעו הריק למחצה.
"אל תראה כל-כך קודר, סר" הוא אומר להאריס, ספק בחביבות, ספק בלגלוג "הסטארקים ינהגו בך, בוודאי, במלוא הכבוד לאביר במעמדך... בוודאי טוב יותר מהיחס לו זכו הנסיכה אליה וילדיה" הוא מעיר בניד ראש קודר "ועכשיו הטינופת הזו, קלאגן, משתולל בארץ שלנו וטובח את האיכרים שלנו. אני בטוח שתוחזר למערב לאחר שישוב השלום... במהרה, אני משער, לאחר שאדמור טאלי ילמד את לורד טיווין לא לשלוח אלינו את החיה הרעה והגדולה שלו פעם נוספת, והראש של קלאגן יקשט את החומה של נהרן".
דיאנה, לעומת זאת, מוצאת עצמה טובעת בקשקושיהן של בתו ואשתו של מולטון, שמתחילות לדבר על אריגה, ושואלות אותה על הצבעים בהם משתמשים בתאומים בכדי לצבוע את הצמר; עד מהרה, מגיעה גם השאלה הנצחית.
"ו..הליידי, האם סבך מצא עבורך אירוסין ההולמים את מעמדך?" נדמה לדיאנה, שהבת של מולטון מצחקקת מעט מתחת לידה.

הם לא יכולים לעזוב אדם לרגע? ולה עוד יש חוצפה לשאול בכלל.
"הכל בסדר הליידי." הוא עונה לה במרירות לא מסיר את מבטו מן הצלחת.
אם לא היה משעמם כל כך בחדר, לא שכאן טוב יותר.
האריס מביט סביב מתעקב סביב בניו של לורד מולטון וחוזר לצלחת רק לרגע כאשר לורד מולטון פונה אליו.נמאס לי מן המשחקים שלך דג מסריח שכמותך.
"אני בטוח שהסטארקים ינהגו בי כראוי, הרי למזלנו הטוב ישנו רק גרגור קלאגן אחד, למרות ששמעתי שאחיו לא פחות מסוכן ממנו." האריס מגלגל את הגביע ביידו נועץ מבט ביין.
ובכן אתה לא היחידי שיודע לאיים דג מושתן.. האריס מחייך חיוך קטן ומסתובב חזרה אל לורד מולטון.
"אך להאשים את לורד טיווין בשליחת קלאגן זה מגוחך, הרי אם יש אדם העושה מה שברצונו זהו קלאגן, אין זה הוגן להאשים את הלורד על מעשה אנשיו, כמו שאני מאמין שחטיפתי היא לא אשמתך ואין סיבה שצבא לאניסטר וקלאגן יבואו לכבוש את טירתך" האריס מתבונן בשניי בניו של לורד מולטון כך שאביהם יוכל לראות זאת היטב. "הרי אף אחד לא היה רוצה שקלאגן יקח מישהו בשבי." האריס אומר ומתבונן בזדוניות בלורד מולטון ובניו.
אולי מוטב שאבקש לעזוב? אולי אם נחכה שהוא יהיה יותר שיכור, לא, היה לי מספיק מן המשתה הזה, ומוטב שנישן טוב הלילה.
האריס קם ופונה אל לורד מולטון. "אני אבקש את ראשותך לחזור לחדרי הלורד,אני יודע את הדרך בעצמי אך אני מניח שתרצה לשלוח מישהו ללוות אותי?" הוא אומר ומחייך.

(ooc: ובכן כשתבתי את ההודעה לא ראיתי את ההודעה שמלפנייף ולכן שיכתבתי אותה קצת)

"קלאגן חכם בערך כמו האבנים שמהם בנויה הטירה," גו'רי אומר תוך כדי שהוא משחק עם כוסו "כולנו יודעים בדיוק שהוא מקבל פקודות מצוק קאסטרליי, ואנא, אל תפריז בערכך. לצאת למלחמה עבור גמד מכוער זה בסדר, אבל קשה לי להאמין למה מישהו ירצה לצאת למסע כיבושים רק כדי להחזיר זקן שכמותך.." הוא מצחקק לעצמו

"הו סר קאסל" האריס צוחק וממשיך. "אתה הרי יודע שלא מדובר כאן בי" היא מסיט את מבטו באיטיות אל סאנדרין.
"ואם תפרוץ מלחמה אתה לא יכול להאמין שארצות הנהר לא יפגעו. והייתי חושב פעמים לפני שהייתי מכנה את אחיה של המלכה גמד מכוער, אחרי הכל בפעם האחרונה שסטארק התעסק איתו כמה מחייליו ורגלו שילמו את המחיר." הוא מתבונן בגו'רי בזדוניות ואז פונה אל לורד מולטון מנמיך את קולו.
"ואם לורד טיווין אכן שלח את קלאגן, האם אתה יכול להאשים אותו? לורד מולטון אמור לי, אם היו חוטפים את בנך בגין האשמות פרועות וחסרות בסיס הייתה יושב ולא עושה כלום?"
נער ירוק וטיפש שכמותך, עכשיו אפילו סאנדרין לא תוכל להציל אותך.
"ובכן כמו שביקשתי לפני שהפריעו לי הלורד, האם יתאפשר לי לחזור לחדרי? אדם בגילי זקוק למנוחה שלו, ונראה שיש לי מסע ארוך לצפון."

ג'ורי צוחק ולוגם מכוסו. "כמובן לא התכוונת להשוות בין נחשי לאניסטר לבין המולטונים, בית שכבוד ונאמנות זורמים בעורקיהם.. צר לי שהמשקה עלה לך לראש סר האריס, אולי כדאי שתפרוש לחדרך"

דיאנה קמה גם היא מהשולחן.
"אני אלווה אותו, הלורד" היא אומרת, מנגבת במהירות את פיה, נראית כשמחה מאד להפטר משיחת הנשים. סאנדרין יושבת בלא לומר מילה, מביטה בהאריס בעצב, אבל לא מתערבת... ומיד צריכה לשוב ולחייך, כאשר אחד מבני מולטון שב ופונה אליה.

"האריס, אל תהיה כזה חמור עקשן!" נוזפת דיאנה בלחש כאשר האריס מתחיל לעלות במדרגות "ותפסיק להביט בי בכזה מבט כועס. ג'ורי נפצע, ולכן השאלתי לו את התליון כדי שיחלים... לא נתתי לו אותו לתמיד. וחוץ מזה" היא אומרת "אתה יודע שההר הרוכב עושה מעשי נבלה ו...אתה בטח לא רוצה לקחת בזה חלק, נכון? וחוץ מזה, זה לגמרי רע שלוקחים אותך לצפון. צור מגור שם, שחכת? ואביר הצל יתקוף גם את בית לאניסטר..."
היא מנסה לאמוד אותו, בכדי לראות כמה הוא כועס.
אלא, שלפני שהאריס מספיק לענות, קורה משהו... המלומד של לורד מולטון כושל אל תוך האולם, ובידו איגרת שנראה כאילו זה עתה הגיע. לורד מולטון חוטף את האיגרת מן המלומד הנרעש והחיוור, מתחיל לקרוא, ופוער את פיו... נראה כאילו אכן נחנק מן המזון.
"אא...חי השבעה, לא יתכן... מת, המלך מת... ומאשימים את...!"
אגרופו הולם בשולחן בכעס.
"הלאניסטרים, הלאניסטרים הארורים האלו!"

ooc: בכדי לחסוך תגובת ביניים מיותרת, תניחו שמולטון יראה לכם את תוכן האיגרת - היא מדווחת על מותו של רוברט, ועל כך שנד סטארק נאסר באשמת בגידה בידי המלכה. ג'ורי יכול להבין מבין השיטין, שכל חבריו מן המשמר נהרגו, ולמעשה כל הסטארקים בעיר הבירה, מלבד הימין ושתי בנותיו. כמו כן, האיגרת מסתיימת בדרישה, כי מולטון יבוא לכרוע ברך ולהשבע בפני המלך ג'ופרי.

ג'ורי מחוויר. "זה סימן רבותי," הוא אומר בקול רועד "הלאניסטרים איבדו את טיפת השפיות האחרונה שנותרה בהם. הם חמדו את השלטון עוד מאז המרד, ועכשיו הודות לתככיהם הם לבסוף הצליחו לתפוס אותו. הם ירצחו כל מי שיעמוד בדרכם, כיאה לנחשים בוגדניים" דזמונד.. ופורתאר.. כולם מתים הוא בולע רוק. "נד סטארק נאסר באשמת בגידה, אבל הבוגדים האמיתיים הם הכלבים של לאניסטר שרצחו את המלך. לא עוד רבותי, אנחנו צריכים לדאוג לכך שהם ילמדו על בשרם את מחיר החמדנות והתככנות."

ooc: אני מחלק את התגובה לשתיים, אחת לפני שהאריס רואה את האיגרת ואת התגובה של ג'ורי. ואחת אחרי זה.

הו אלים.
"נראה שנאלץ לסיים את השיחה ביום אחר הליידי, אך אני נשבע לך שאני אהרוג את אביר הצל בעצמי, מיד אחרי שאני אהרוג את קאסל. ועצה לי אליך , על תעמדי בדרכי"
הוא לוחש לדיאנה במהירות וברוגז וממהר להתקרב חזרה אל המשתה עצמו.
מת? הוא היה נראה בסדר גמור בתחרויות. בית לאניסטר לא היה הורג אותו, ומי כן? אביר הצל?

"עכשיו הם גם רצחו את המלך? מעניין, ואולי אתה שוכח שבתו של לורד צוק קאסטרליי היא המלכה? לעומת זאת אדארד סטארק כבר הראה סימנים של בגידה במלך בכך שחטף את אחיה של המלכה, נראה שהסטארקים הם אלה שרוצים את הכס. הם גם התחילו את המרד אחרי הכל."
אני חייב להגיע לצוק קאסטרליי מהר,ואני צריך לקחת איתי את סאנדרין.
"אתה אומר שהלורד שלך לא בוגד?" הוא פונה אל ג'ורי בזילזול. "אם כך למה אתה ממהר לצאת למלחמה? ומה היא האיגרת שהוא נתן לך למסור? קריאה לגיוס נושאי הדגל?"
הוא עוזב את ג'ורי ופונה אל לורד מולטון.
"קראו לך להשבע אמונים למלכך החוקי. אם אתם לא בוגדים הוכיחו את זה והניחו חרבותכם.
הממלכה לא זקוקה לעוד מלחמה, רובכם הייתם רק נערים בקודמת ולא יודעים מה היא מלחמה, גם אם תנצחו אלפים מבניכם ואנשיכם ימותו ובשביל מה? ג'ופרי באראתיאון הוא מלכם החוקי,וגם אם אדארד סטארק בוגד זה לא מכריח אותכם להיות כאלה."
אני לא רוצה לראות את קלאגן רוצח עוד הפעם, אך אתם טיפשים תגרמו לזה.

דזמונד מרים את ראשו באדישות מהכוב החצי מלאה שלו, "המלך מת?" הוא שואל את ג'ורי, "זה בטח עוד משהו שמשחקי הכוח האלו הניבו."
הוא פונה למלומד, לאחר שהוא רואה שאף אחד לא עושה זאת, "איך קרה הדבר, אדוני?" הוא שואל.
הוא עדיין מסובב את הכוס שלו ביד, והוא פונה לג'ורי, "קשה לי להאמין שבית סטארק אינו מעורב בדבר בדרך זו או אחרת. אולי רק כחלק מהמזימה של אחד הבתים האחרים, בטח לאניסטר, קשה לי להאמין שהם לא מעורבים מאוד, מאוד אישית."

דיאנה מרכינה את ראשה.
"עכשיו תהיה מלחמה" היא אומרת בשקט "המטומטמים יהרגו אחד את השני, ויקבלו מלך לטאה בתמורה. זה בדיוק מה שהוא רצה, האריס... בדיוק מה שהוא רצה שיקרה".

לורד מולטון הולם באגרופו על השולחן.
"להשבע אמונים לשרץ ג'ופרי ולכלבה שהמליטה, אתה אומר?" הוא שואג "לעולם לא. ברד חיצים וסערת פלדה, זה מה שיקבלו מאנשי הנהר הגיבורים, כל השרצים לבית לאניסטר. ואתה... תן לי סיבה אחת שלא לזרוק אותך לצינוק..."
"אתה לא תעשה את זה" אומרת סאנדרין בחריפות "הוא השבוי שלי, הלורד, ומחר הוא יעזוב את הטירה שלך. ו..." עיניה מרצדות בעצב "ג'ופרי אינו ראוי להיות מלך, ואינו זכאי לכך. מי כמוני יודעת".
בדברה, היא שמה ידה מנחמת על כתפו של ג'ורי, כאומרת צר לי, ג'ורי, באמת שאני מצערת על מה שקרה

"אתם מוזמנים להמשיך לתכנן את הבגידות שלכם ולמצוא שמות חדשים למשפחת המלוכה ובית לאניסטר, אך אדם בגילי מתעייף בקלות."
הוא אומר ומתחיל ללכת חזרה אל החדר כשהו מסתובב ומוסיף.
"העקשנות שלכם תהרוג אלפים לשווא, והאנשם שבאמת יפגעו יהיו האזרחים החפים מפשע.
אני רק מקווה שההגיון יחזור אליכם לפני שיהיה מאוחר מידי."
ולי יש נעיינים דחופים יותר מלדבר על כמה סלמונים.
"הליידי." והא מניד את ראשו אל דיאנה. "שנלך?"

"נלך..." מה אני צריכה לעשות עכשיו? היא מגניבה מבט לעבר האריס אני לא יכולה לסמוך עליו בכלל, עכשיו שהוא כל-כך שקוע בפאנטיות שלו. כל האבירים הטובים הם כמוהו? עיוורים למה שקורה סביבם? לא... "האריס, אתה לא שחכתה על אביר הלטאה נכון? החרב שלך לא תשנה שום דבר בצוק קאסטלי, אבל היא תשנה הכל, הכל, בצפון." דזמונד ילך לאן שסאנדרין תלך. הוא כרוך אחריה כמו כלבלב קטן. הינה עוד אביר שלא שווה יותר מידיץ לפחות סאנדרין רוכבת צפונה. וג'ורי, ג'ורי הוא כמו האריס, רק לסטארק. אני מקווה שלא, אבל אני בטוחה שזה מה שמתחבא אצלו עמוק ביפנים. אם נאלץ לפנות בחזרה, אני לא יכולה לסמוך עליו. היא פולטת ציחקוק מכל החברוה הזו, האדם הכי שקול והגיוני היא מישהי שהוצאנו מתוך קופסא, יש לה פיצול אישיות כבד, ונראת כמו המלכה. מה זה אומר עלינו?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה