• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חץ זרחנים.

סטטוס
נעול לתגובות.

Ashardalon

פונדקאי ותיק
חץ בגודל של חץ, ובמקום הראש המחודד, יש חתיכת מתכת חדה ודקה. מסביבה קשורים גושי זרחנים קטנים בגומי שקוף (ניילון) ואטום.
הקשת צריך לעשות פעולת הכנה, ולדקור את הגומי.
הזרחנים מגיבים לאוויר, ואם הקשת יורה מהר את החץ הזרחנים שורפים במהירות את הגומי ומתפשטים לכל אורך החץ, מאכלים אותו במהירות.
האש עושה נזק 2/אש לגוש זרחנים.
בחץ רגיל, התאים לקשתות ארוכות וקצרות, ישנם גושי זרחנים בודדים.
כל גוש זרחן עולה כ1 מ"ז, בשל עלות הייצור והשמירה שלא יישרף, והגומי העוטף אותם עולה כ1 מ"כ.
ניתן ליצור זרחן עטוף גומי מתאים עם חומרים מתאימים, בבדיקת אלכימיה מוצלחת
(ד"ק 25), ובבדיקת מלאכה (כללי) מוצלחת (ד"ק 20).
אני מניח שיש עוד חומרים דומים.
---
חבילת נתרן.
נשק דמוי רימון, בצורת שק בד, המלא בשני שקי גומי דק קטנים.
בבדיקת פגיעה מטווח רחוק מוצלחת, עם מחסר -4 בשל מידות ה'נשק', הגומי נקרע ומים נשפכים על הנתרן.
פיצוץ הגורם נזק 1ק12.
---
חול מורעל.
חול הספוג ברעל מגע.
אם אתה פוגע באויב, האויב מקבל נזק רציני.
---
אולי אני שוגה בחומרים שנתתי, אבל אם אתה שם חומר X במים הוא מתפוצץ בעוצמה, ואם אתה שם זרחן X באוויר הפתוח הוא נשרף.
---
הגיוני במקצת?

Ashardalon אמר/ה:
גומי יש. למה אין?
זה סך הכל שרף.
לא, אין. אתה יכול להחליט שבעולם מערכה שלך יש, אבל במו"ד הרגיל אין, וזה לא הגיוני שיהיה. הגומי אמנם עשוי מחומרים טבעיים, אבל צריך מדע מאד מתקדם כדי לגלות ולייצר אותו.
חוץ מזה, ניילון הוא לא גומי דק ושקוף, אלא חומר סינטתי שעשוי מנפט. את זה בטוח אין במו"ד.

העץ ננעל.
יש מה שנקרא רמה מינימאלית של כתיבה/יצירה.
חול מורעל.
חול הספוג ברעל מגע.
אם אתה פוגע באויב, האויב מקבל נזק רציני.

אני ממליץ שלפני שאתה "ממציא" דברים, תקרא את ספרי החוקים.
אין כזאת הגדרה בחוקים "נזק רציני"
אם אתה רוצה תפתח עץ חדש, עם חפצים חדשים, אבל שתואמים או לפחות דומים לחוקים שמופיעים בספרי החוקים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה