• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 תוכן העניינים של האוצר האגדי של פיזבן התפרסם

מסתבר שאנשים כבר קיבלו עותק של הספר לטובת סקירות, למרות שפרסום הספר עצמו נדחה במספר שבועות:
8BFC444C-5615-4B7D-8BB7-F5D32D4F4C49.jpeg
זה ממש הרבה דרקונים ויצורים דומים. למי שאוהב דרקונים ומפלצות זה נראה כמו תענוג.
מעניין אם זה גם עובד עם הסטאטבלוקים העדכניים או לא?

נראה שהם מכסים פה כמעט כל סוג דרקון שהופיע במשחק, מלבד דרקוני מישורים.
זה כנראה כבר יעבוד עם פסקאות הנתונים החדשות.

מעניין שנותנים עכשיו לדרקוצב הגדרות גיל - יש פה רק עתיק, צעיר ועולל, כך שהדרקוצב באוגדן המפלצות הוא הבוגר.

ספר שהזמנתי מראש, מגוון דרקונים זה נחמד ומגניב, אני ממש רוצה לראות בספר דברים מעניינים מעבר לדרקונים יותר גדולים ויותר חזקים.
מה, חפצי קסם, ''מתנות דרקון'' (מה זה?), דם-דרקון של אבני חן, שני תתי מקצוע, מאורות, אוצרות, היתקלויות, הרפתקאות, קמפיינים, פלאף, רולפליי - והכול קשור לדרקונים. ברור שזה לא רק דרקונים חזקים יותר!

מה, חפצי קסם, ''מתנות דרקון'' (מה זה?), דם-דרקון של אבני חן, שני תתי מקצוע, מאורות, אוצרות, היתקלויות, הרפתקאות, קמפיינים, פלאף, רולפליי - והכול קשור לדרקונים. ברור שזה לא רק דרקונים חזקים יותר!
מעולה :)
לא אמרתי מתוך ידיעה, אלא מתוך תקווה, עדיין לא קראתי/ראיתי מה יש שם בדיוק.

הגיע בדואר! לשמחתי הרבה ולשמחתם הפחות רבה של השחקנים שלי :ROFLMAO:
לא הספקתי ממש לצלול פנימה, אבל יש פה הרבה עושר בהרכבת הדרקונים והתאמתם למערכה.
כמובן קסמים, מפלצות, חפצים, קלאסים הכל בהקשר של דרקונים.

1635933799371.png

מגניב-מגניב,
אשמח לנושא עם רשמים כשתגיע לזה :love:
בינתיים רק רפרפתי, אהבתי שם את החלק שנותן יחודיות לכל דרקון (טבלאות עם נתונים יחודיים כמו עין חלבית או אקסטרה קרניים וגם טבלאות bonds, flaws וכו').
אבל אני לא מתכון להעמיק שם עד שאני לא מסיים קריאה+סקירה(+אולי הרצה) של ערכת ההתחלה של קריאתו של קת'ולהו שאני כבר בתוכה :)

חזרה