• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות הרפתקאה חדשה בקמפיין 'עסקי דרקונים': "הכבשים פועות על תל".

חילוץ קרובת משפחה מידיהם של רועים אלימים זו מטרה נעלה.

אבל הדרך לשם לא תהיה קלה: היא עוברת בעסקאות עם בריונים מפוקפקים (ואיזה סוד מסתיר בן-הברית של החבורה מאחורי דלת נעולה?); דרישה במפגיע לנעליים; מנהרות נגועות בעופרים אדוקים שמישהו 'תיבל' להם את המזון; חדר טהרה עתיק מוגן ברונות מוזרות; בחור גדול עם דעה טובה מאד על עצמו, שמוכן לדבר אל העובדים שלו רק בפעיות של כבשים; ולקינוח המנון (סליחה 'מנון') שהקהל יתקשה לשכוח במשך ימים רבים.

במילים אחרות: תקציר הרפתקאה חדשה בקמפיין 'עסקי דרקונים' עלה לרשת: "הכבשים פועות על תל".

התמונה היא לאילוסטרציה בלבד, והועלתה לרשת על-ידי 5D diamond painting

* * *

לינק ישיר לתקציר ההרפתקאה החדשה

לינק לאינדקס של הקמפיין 'עסקי דרקונים'

עולם המערכה מלסטרה

* * *

קבצים מצורפים

• laughing sheep by 5d diamond painting.jpg
    laughing sheep by 5d diamond painting.jpg
    9.1 KB · צפיות: 0
פרק טוב. נראה שנאאמוש למדה מאנשי הלטאה השכוחים את הטריק של להגדיל את הפרט שהיא משחיתה. מה מחדש את המטענים של המטה?

לגבי קולרון, לפחות הדמויות לא צריכות לזכור מגילה ארוכה במיוחד כמו במקום הקודם. מה קרה לכלבים שלו?

נראה שהנקרומנסר הוא רק 'נקרומנסר סדרתי' שהדמויות פשוט נתקלות במעשי האומנות שלו ולא מישהו עם תוכנית על או... שאני טועה?

נחמד לפגוש גלגול נוסף של אמנסטריה. אני מניח שהיא אמורה להיות קצת פחות מרושעת מהגלגול הקאהרויאני שלה. אני מניח שאותם אבירים שתבעו חתימה של מועצת האור הנעלה הם התייחסות לאנשי המילואים שהחליטו להצטרף למחאה הפוליטית. אני מניח שהסרן נורווין מזכיר לה את אותם אנשי צבא למרות שהוא בטח מחכה להסכמה בשתיקה מגבירת הארמון השוקע לפעול בשטחה (ואם אפשר, לקבל קצת סיוע במשאבים ואנשים.)

הקטע עם המנון גבל בטיפשות מצידה של טירניל אבל היה אכן מבדר ביותר. דולו מזכיר לי מעט את הכבשה המפורסמת דולי.

עריכה אחרונה:
גם הגלגול הקאהרוייני של אמנסטריה לא ממש היה מרושע
בטח לא יחסית לקאהרוינית
צינית? כן
פסימית ואפלולית? גם כן
אולי קצת בעלת אכזריות תועלתנית? כן
מרושעת? ממש ממש לא

והיא כן שומרת על התכונות האלו עד כמה ששמתי לב

ממה שזכור לי, אמאנסטריה הייתה פשוט לצדם של הדמויות משום שזה התאים לאינטרסים שלה באותו הרגע. וכשאמרתי שהיא פחות מרושעת, התכוונתי שלא הרגשתי שהיא מונעת משיקולים תועלתניים. אני לא הרגשתי שאמנסטריה הזו מונעת מתועלתנות. היא יותר מלנכולית משהיא פסימית כלומר היא עצובה על מה שקרה במערב ולא מה שיקרה במזרח.

לי זה נשמע שהיא הרבה יותר כועסת ומרירה מאשר מדוכאת
וחכה
בקושי ראינו ממנה בקמפיין הזה
ואני לא חושבת שהיא הייתה תועלתנית כי היא קאהרוינית אלא כי זו הדרך הנכונה לדעתה לפעול כשהיא נמצאת מול יריבים מסוכנים וחזקים ממנה

נ.ב
זה מאוד כיף לנהל דיון עם מישהו שעורך את עצמו אחרי שהגבת לו ואז "עונה" על מה שענית לו בתגובה הערוכה מחדש ככה שהתגובה שלך הופכת למגושמת ונטולת הקשר

עריכה אחרונה:
פרק טוב. נראה שנאאמוש למדה מאנשי הלטאה השכוחים את הטריק של להגדיל את הפרט שהיא משחיתה. מה מחדש את המטענים של המטה?

לגבי קולרון, לפחות הדמויות לא צריכות לזכור מגילה ארוכה במיוחד כמו במקום הקודם. מה קרה לכלבים שלו?

נראה שהנקרומנסר הוא רק 'נקרומנסר סדרתי' שהדמויות פשוט נתקלות במעשי האומנות שלו ולא מישהו עם תוכנית על או... שאני טועה?

נחמד לפגוש גלגול נוסף של אמנסטריה. אני מניח שהיא אמורה להיות קצת פחות מרושעת מהגלגול הקאהרויאני שלה. אני מניח שאותם אבירים שתבעו חתימה של מועצת האור הנעלה הם התייחסות לאנשי המילואים שהחליטו להצטרף למחאה הפוליטית. אני מניח שהסרן נורווין מזכיר לה את אותם אנשי צבא למרות שהוא בטח מחכה להסכמה בשתיקה מגבירת הארמון השוקע לפעול בשטחה (ואם אפשר, לקבל קצת סיוע במשאבים ואנשים.)

הקטע עם המנון גבל בטיפשות מצידה של טירניל אבל היה אכן מבדר ביותר. דולו מזכיר לי מעט את הכבשה המפורסמת דולי.

הגדלת הפרט המושחת או עטיפה שלו באנרגיית צל זה פשוט חלק אינטגרלי מלחש השתלטות מסויים, כך שלא נראה שמישהו למד אותו בהכרח ממישהו אחר.
הכלבים של קולרון נשארו ביחד איתו באחוזה שלו.

לגבי התוכניות של הנקרומנסר - פרטים יחשפו בהמשך.

אמנסטריה של מלסטרה היא במידה מסויימת 'חזרה למקורות' של הגלגול הראשון שלה בתור Blood elf בוורקראפט, לפני שהיא הומרה לקוסמת קאהרויאנית (ובאמצע היה עוד גלגול במקום אחר, שהוא פחות חשוב לכרגע, אבל שם בפעם הראשונה היא הפכה מסיירת לקוסמת).
אגב - לגבי אמנסטריה בגרסה הקאהרויאנית, היא אכן היתה אינטרסנטית ואפלולית, אבל חלק מהמניעים שלה היו תיעוב טוטלי לאפלה שבני הגזע שלה סוגדים לה, והבנה שהקאהרויאנים הולכים ומאבדים סופית את הנשמות שלהם לאפלה המוחלטת. בהמשך,עד כמה שהיא לגלגה על הצדקנות של שרלוט בכל הזדמנות, היא סיכנה את החיים שלה כדי לעזור לה.

(כך או כך - אמנסטריה בגרסה הזו, לפחות, היא עם מעט מאד סבלנות לקצינים עם שריון הרבה יותר מבריק מהמוח שלהם).

מה שכן - בהמשך הקמפיין אולי יתגלו/יהיו עוד סצנות עם אמנסטריה, והיה קל יותר לשפוט אותה אז.

לגבי האבירים והמחאה הפוליטית - לא מאשר ולא מכחיש :p

טירניל התבקשה לכתוב המנון מלחמה מרשים עבור הקלאן של דולו, ועבדה כמו שהיא יודעת לעבוד, תחת לחץ זמן - עם מילים גבוהות של אורגי ערפל שתורגמו לאנ'מירין גבוהה, ואז בחפזון ללהג המקומי של הרועים. לא הייתי מגדיר את זה כטפשות ממש - יותר אולי שיקול דעת לא נכון תחת לחץ זמן.

פרק נחמד ביותר. מעניין אותי לשמוע עוד על העוג הנקרומנסר, ואולי על הקשר שלו לאחד מנבלי העל שאנחנו כבר מכירים... אני מניח שזו נאאמוש.
הדמויות לדעתי היו צריכות להיזהר יותר כשהרימו את המטה.
בנוגע לאנשי הלטאה, אני מניח שזה עתיק עד כדי כך שזה היה לפני שעוד היו בני אדם בבקעת קיירן? כלומר, אנחנו יודעים שיש אנשי לטאה באורג'אקה שמעבר לגראן-א-דרום, אבל אני לפחות לא זוכר שיש כאלו גם באדמות הארמון השוקע וגבעות השחר הזהוב (שלהבנתי הגבעות הן המיקום של הדמויות כרגע). אז המבנים האלו צריכים להיות ממש עתיקים, לא? ולמה לא השתמשו בהם עד השנים האחרונות? המקום של דולו נשמע כמו מקום שהארמון השוקע - בתקופת הפריחה שלו - היה שמח להקים עליו מבצר צבאי לעת צרה.

תודה רבה :)

אני משער שמתישהו יתגלה עוד על העוג הנקרומנסר, האם הוא משרת אדון גדול ממנו (לא בהכרח דאנז'ון נאאמוש) או לא, אבל זה תלוי כמובן במעשים ובהצלחות/כשלונות של החבורה, כמו גם הגדרת העדיפויות שלה.
לגבי אנשי הלטאה - שים לב שהגבעות מצפון-מזרח לאגם השוקע די רחוקות ממנו, ונמצאות די קרוב לגבול של אורגאקה (כלומר, הקצה הצפוני שלהן יורד אל אורגאקה) מה שמסביר את הקיום של חורבות אנשי לטאה, שכנראה פעם היו חזקים ועם ציביליזציה מפותחת יותר מאשר כעת.
הגבעות תמיד היו איזור ספר עם אוכלוסיה מעטה יחסית.

המיקום של הקלאן של דולו הוא אכן נקודה קלה מאד להגנה, אבל רחוקה מדי מהאגם השוקע או אפילו מהגבעות שחולשות עליו יותר מקרוב מכדי שיהיה לו ערך אמיתי בתור מבצר שנועד להגן על האגם והארמון.

חזרה