• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 קצב התקדמות ובחירת מטרה למפלצות

בן בן-שמואל

פונדקאי מהשורה
לא מצאתי בספר פאת׳ את טבלת עליית דרגות לפי נק״ן. כמה נקן צריך כדי לעלות לדרגה 2?

ולגבי קרב- אם יש קבוצה של שלושה שחקנים מול מפלצת- כשמגיע תורה של המפלצת להתקיף, איך קובעים את מי היא תתקוף מבינהם?

התשובה הטובה ביותר
בן בן-שמואל אמר/ה:
נו את זה כברראיתי, אבל לא הבנתי מה הקטע של האיטי בינוני מהיר, מה אני צריך לבחור? משחקים בקצב נורמלי
הספר שלך הוא באנגלית או בעברית? אם הוא באנגלית, האם אתה מבין אנגלית? כי יש שם פסקא מאוד ברורה שמסכמת את הנושא. אין לי את הספר בעברית, אז אצטט ממאגר החוקים האינטרנטי החינמי של פאת'פיינדר, או בקיצור pfsrd:

As player characters overcome challenges, they gain experience points. As these points accumulate, PCs advance in level and power. The rate of this advancement depends on the type of game that your group wants to play. Some prefer a fast-paced game, where characters gain levels every few sessions, while others prefer a game where advancement occurs less frequently. In the end, it is up to your group to decide what rate...
לגבי השאלה הראשונה - בחייאת תחפש יותר טוב. יש חלק שנקרא "character advancment" , זה מופיע בתוכן העניינים.
בן בן-שמואל אמר/ה:
[post]650256[/post] ולגבי קרב- אם יש קבוצה של שלושה שחקנים מול מפלצת- כשמגיע תורה של המפלצת להתקיף, איך קובעים את מי היא תתקוף מבינהם?
זו שאלה מאוד טובה. והתשובה היא: המנחה מחליט. הידד!

בן בן-שמואל אמר/ה:
נו את זה כברראיתי, אבל לא הבנתי מה הקטע של האיטי בינוני מהיר, מה אני צריך לבחור? משחקים בקצב נורמלי
הספר שלך הוא באנגלית או בעברית? אם הוא באנגלית, האם אתה מבין אנגלית? כי יש שם פסקא מאוד ברורה שמסכמת את הנושא. אין לי את הספר בעברית, אז אצטט ממאגר החוקים האינטרנטי החינמי של פאת'פיינדר, או בקיצור pfsrd:

As player characters overcome challenges, they gain experience points. As these points accumulate, PCs advance in level and power. The rate of this advancement depends on the type of game that your group wants to play. Some prefer a fast-paced game, where characters gain levels every few sessions, while others prefer a game where advancement occurs less frequently. In the end, it is up to your group to decide what rate fits you best.

אני בטוח במאה אחוז שגם בגרסא עברית יש את אותו הסבר בדיוק. רק צריך לקרוא.

התשובה הטובה ביותר
חזרה