• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מצאנו! קבוצה בהתהוות לקמפיין 5e בתהליכי כתיבה

Karmadon

פונדקאי חדש
טווח גילאים
20+
מיקום בארץ / פלטפורמה
חולון/תל אביב
דרושים שחקנים/שחקניות לקמפיין 5e פרונטלי - המפגשים יכולים להיות אצלי בחולון או אצל שחקן אחר במרכז (בימות השבוע).

מדובר בקמפיין בכתיבה ולכן מטרת הסשנים, מעבר לכיף חיים ואימת מוות, היא גם פלייטסטינג ופידבק. כרגע כתוב תוכן לכ10 מפגשים לפחות, והמטרה היא להרחיב ולשפר ככל שהקמפיין יתקדם. בסופו של דבר אאגד את הקמפיין לספר דיגיטלי שלם שאפרסם במודל PWYW (מי שרוצה שישלם, מי שלא רוצה - שייקח).

הsetting הוא פנטזיה - forgotten realms עם כמה אלמנטים מקוריים ומטרופולין שיכיל הרבה מהעלילה.

מבחינת שחקנים:
אני מעדיף שחקנים מעל גיל 20.
אני צריך אך ורק שחקנים שיכולים להתחייב לשחק פרונטלית פעם בשבוע, אידאלית ביום קבוע ככל שניתן.
היכרות עם משחקי תפקידים / מו"ד 5 - אין לי בעיה עקרונית עם שחקנים ושחקניות שחדשים למשהו מזה, אבל אני כן אצטרך מכם נכונות ללמוד ועניין במשחק.
הקמפיין לא מיועד בגדול לדמויות evil. מעבר לכך אין הגבלות מיוחדות לדמויות - נעבוד ביחד על קשר קליל לעלילה או למקומות שבה תתרחש.

אם נשמע לכם טוב - אתם מוזמנים לשלוח לי מייל בareyouquiteserious בג'ימייל.

חזרה