• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים ניסיון ליצור עץ תעצומות- עץ כורה הבשר

בינתיים אני לא יכול לספר את הרקע לעץ, אבל ברגע שאני אסכם עם הקבוצה שלי אני אוכל לפרט.

בעיקרון זו קאסטה של קרב בעזרת מכוש, לי זה נשמע מגניב, ניסיתי להעביר את זה לנתונים:

טכניקת חדירת עור ובשר
מחיר: 3מ; מינ: קפא"פ 2, מהות 2; סוג: תגובה (שלב 7)
מילות מפתח: רצף
משך הפעולה: מיידי
דרישות קדם: אין

תיאור: הנשגב מניף את מכושו וחודר את העור והעצמות, מראה את כוחם של המחוקקים בהפגנת עוצמה כואבת.

מכאניקה: הנשגב חייב לאחוז במכוש בשביל להשתמש בתעצומה זו. התעצומה מתגברת התקפת קפא"פ אחת שנעשית במכוש ומוסיפה לה 2 קוביות נזק

טכניקת מגן הפלדה הנעלם
מחיר: 4מ; מינ: קפא"פ 3, מהות 3; סוג: תגובה (שלב 5)
מילות מפתח: רצף
משך הפעולה: מיידי
דרישות קדם: טכניקת חדירת עוד ובשר, מצוינות קפא"פ כול שהיא

תיאור: ברגע שנראה כחולשה, הנשגב מניף את מכושו וחוסם במהירות את המכה הנוראה, כאילו מגן פלדה אחוז בידו ולא מכוש פשוט.

מכאניקה: הנשגב חייב לאחוז במכוש כדי להשתמש בתעצומה זו. והיא חייבת לבוא כתגובה להתקפה פיזית, הנשגב זוכה בתוסף של דירוג הקפא"פ שלו לד"מ החסימה כנגד ההתקפה.

רסיסים של חומה מנופצת
מחיר: 4מ; מינ: קפא"פ 3, מהות 4; סוג: פשוט
מילות מפתח: אין
משך הפעולה: פעולה אחת
דרישות קדם: טכניקת מגן הפלדה הנעלם

תיאור: המחוקק מפגין את הטכניקות הנשגבות של השימוש במכוש, וזורק חפץ באוויר, בעוד בשבריר שנייה הוא הופך אותו למבול נורא של רסיסים.

מכאניקה: הנשגב חייב לאחוז במכוש בשביל להשתמש בתעצומה זו. בצע בדיקת (כוח+קפא"פ), למרחק של (מס' ההצלחות) * 5 מטרים, עפים הרסיסים מהחפץ, הרסיסים לא ניתנים לחמיקה או חסימה, אך ניתן לספוג אותם בקלות יחסית וכול ספיגה נחשבת כגבוהה ב-2 למטרתם. הרסיסים גורמים כמספר ההצלחות נזק קטלני לכול הנפגעים.

טכניקת אדון לקרקע ולאדמה
מחיר: 8מ, 1כר; מינ: קפא"פ 5, מהות 5; סוג: פשוט
מילות מפתח: ברור
משך הפעולה: סצנה אחת
דרישות קדם: רסיסים של חומה מנופצת

תיאור: הנשגב מתחבר אל המכוש, ופוגע בנקודה מסוימת בקרקע, מעביר דרך המכוש מהות, וכך משנה את מאזן הכוחות בקרב.

מכאניקה: הנשגב חייב לאחוז במכוש בשביל להשתמש בתעצומה זו. בצע בדיקת (כוח+ קפא"פ), למרחק של (מס' ההצלחות) * 10 מטרים, כול יצור העומד על הקרקע (חוץ מיצורים שאתה בוחר שלא יושפעו מכך) סופג ממך התקפת (כוח+ קפא"פ). ניתן להוסיף במחיר 2 מאנות 2 קוביות נזק לכול ההתקפות. בנוסף- למשך כול הסצנה, יצורים שנמצאים באזור ונוגעים בקרקע סופגים מחסר חיצוני 2- לד"מ החמיקה בגלל חוסר יציבות הקרקע שאתה גורם וחייבים לשלם 1כר בשביל לזוז (אין צורך לשלם על כול תזוזה, תשלום אחד מספיק לכול הסצנה).
אין אפשרות ש-2 תעצומות "טכניקת אדון לקרקע ולאדמה" יפעלו באותו אזור.

הערות, שיפורים ועזרה יתקבלו בברכה!

רוב העץ בסדר, חוץ מהצארמים הראשון האחרון עם המכאניקה הפאנקית שלו ששוברים את החוקים:
1. לא מקובל להוסיף הצלחות אוטומאטיות של נזק, וביחוד לא בשלב 7. זה עושה בעיות עם צארמים שמעלים ספיגה.
2. קומבו שהוא לא קומבו שמאשר להפעיל צארם פעם אחת ולקבל אותו על כל ההתקפה, ושוב בצורה בעייתית של רמות נזק ולא קוביות נזק.
3. מחסר חיצוני שלא ברור מאיפה הוא מגיע, ולכן אי אפשר להגן ממנו.
4. דרישת כוח רצון 2(!!!) כדי לזוז, עם אותן בעיות של 2.
5. 2 ו 3 קורים גם כאשר אתה מגן בהצלחה מההתקפה, שזה כבר קריפי ומנסה להכניס בדלת האחורית אפקט שאי אפשר להגן ממנו גם עם הגנה מושלמת (מה שטכנית לא אמור לעבוד בכל מקרה)

1. אז רגע, לא הבנתי כנראה את המכאניקה- אפשר להוסיף קוביות נזק?
2. קוביות נזק זה עד כדי כך חזק? וזה פשוט צ'ארם שלא נראה לי שמתאים להיות בקומבו, אבל אני רוצה שתהיה אפשרות לשפר אותו, להוסיף עלות לשיפור הזה?
3. אז להוסיף שזה רק למי שנוגע בקרקע וזה מאזן?
4. זה התעצומה הכי חזקה בעץ, עד שישיגו אותה הם כבר יתקדמו, זה עד כדי כך חזק?
5. אוקיי, אז איך אני עושה עוד אפקט שגם אם התגברת על הראשון לא בטוח שתיתגבר עליו?

1. בשלב 7 לרוב מוסיפים קוביות נזק, לא הצלחות.
2. זה לא העניין של חזק או לא, זה העניין שזה ממש מוזר איך שזה עובד. או שתעשה לו אפגרייד צ'ארם או שתגיד שתמורת X מוטים אפשר להוסיף נזק וזהו. לא צריך את הרפרס לצארם הזה.
2. לא. עדיין לא ברור מאיפה זה בא, ולכן אי אפשר להתמודד עם זה גם עם דברים שאמורים להתמודד עם זה. זה בגלל קרקע לא יציבה? בשביל זה יש graceful crane. זה בגלל תנאי שטח אלימים? בשביל זה יש immunity to everything. זה בגלל משהו היפנוטי? יש הגנות מנטליות. shaping? יש גם הגנה מזה. כאב? כנ"ל. אבל אתה סתם מצמיד 2- בלי להסביר למה, אז אי אפשר להתמודד איתו.
3. עלות של 2 כ"ר זה הרבה, לא משנה מתי, בהתחשב בעובדה שיש 10 מקס וזה אחד המשאבים שקשה להחזיר. ושוב, כמו ב2, לא ברור מאיפה הוא מגיע. עלות כ"ר לרוב אומרת התקפה מנטלית, אבל אין לזה תאג של התקפה מנטלית, ולכן הגנות מנטליות לא תופסות.
4. או שתעשה את זה משהו על הסביבה, או שתעשה את זה על מי שנפגע. לא מקובל בנשגבים לעשות אפקט גם על משהו שהחטאת.

חזרה