• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 מחירי ספרים ווירטואליים

למה, בD&D beyond, צריך לשלם 30 דולר על ספר ווירטואלי? זה לא ממש מוגזם? זה ממש יותר יקר ממה ששילמתי על הספרים הפיזיים שלי! לא יהיה יותר הגיוני להוריד את המחיר, או לשים קוד בספרים לביאונד?
בכללי, גם ברול20 זה ככה, ועכשיו במשחק פאוור-ריינג'רס ההוא ראיתי שPDF עולה 38 דולר. למה זה ככה?

מסכים לחלוטין.
זה ממש מבאס שנוצר מצב שמביא אנשים להזדקק גם לספר פיזי, גם דיגיטלי בביונד וגם נניח ברול 20...
אני יודע שלא חובה כלום, אבל לי לדוגמא יש כמעט את כל הספרים הפיזיים וחבל שאין לפחות הנחה רצינית למי שרכש אותם על הדיגיטליים, אבל כנראה שזה המצב.
לגבי משחקים/שיטות חדשות זה כבר סיפור אחר, לדעתי תחכה קצת, המחיר בסוף ירד באתרים מסויימים.

זה בהחלט מעיק ומעצבן וגם לא חדש - אז כנראה שלא ישתנה שבקרוב או אי-פעם.
עם זאת, שים לב שהמחיר של הספר הפיזי הוא 50 דולר. נכון שאין הרבה הנחות על המוצרים הדיגיטליים, אבל צריך להשוות (לדעתי) מחיר מחירון.

חשוב לזכור שD&D beyond לא שייכים לוויזארדס, ככה שוויזארדס לא יכולים להתחייב שהשותפות תשאר לאורך זמן, ולא יכולים לתת קוד לכל מי שקונה ספר.
שים לב גם שבביונד אפשר לקנות חומרים ספציפיים, ולא את כל הספר. כן יש להם מדי פעם הנחות מטורפות, אם כי זה פחות מההנחות על ספרים פיזיים- אבל זה בעיקר כי אמאזון יכולים להרשות לעצמם למכור במחיר הפסד כדי שאנשים יקנו אצלם ולא אצל מתחרים.

חזרה