• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קנייה / מכירה מוכר אוסף chaos 40k world eaters / imperial guard + ספרי BL

noamt

פונדקאי חדש
היי כולם,

בימי מהדורה שלישית/רביעית של wh40k צברתי אוסף קטן של chaos/world eaters וקצת מיניאטורות של imperial guard. מחפש למכור כיוון שעוזב את הארץ ולא מתכנן לקחת את זה איתי.

מפרט כאן את האוסף יחד עם צילומים. אם מישהו מעוניין בתמונות נוספות או רוצה לבוא לראות בעצמו, שייצור איתי קשר. מעדיף שתכתבו לי ישירות למייל כדי שלוודא שאני אקבל את זה, [email protected]

- Demon Prince - מתכת, צבוע
- Berzerkers X24 - פלסטיק. מתוכם 13 צבועים ו-11 עם coating שחור. לאחד נשברה היד עם ה-plasma pistol, בר-הדבקה
- Chaos lord - מתכת, צבוע
- Chaos marines x8 - בנויים וצבועים למחצה, יחד עם ה-sprues שעברו coating שחור
- Predator - מורכב, לא צבוע. ה-sponsers נשברו אבל בר-הדבקה
- Defiler - מורכב, לא צבוע. מה שהיה בזרוע השמאלית נשבר, לא זוכר מה היה מורכב שם, נראה לי heavy flamer שיש בקופסת ביטים
- Bloodletters x2 - מתכת (אלה זה מהדורה 3), לא צבועים. לאחד נשבר הגרזן, נראה לי בר-הדבקה
- Tallarn guardsmen x19 - מתכת, מתוכם 4 צבועים, 4 עם black coating, כל היתר לא צבועים. כולל גם כמה heavy weapons ומפקד
- Armageddon steel legion x9 - מתכת, מתוכם 4 צבועים, היתר עם black coating

זורק פנימה קופסאת ביטים עם דברים מגוונים וקודקס chaos marines מהדורה שלישית. כמו כן יש לי קצת מיניאטורות של Confrontation שעדיין סגורות בקופסא (אלה המיניאטורות).
כל המיניאטורות מגיעות בקופסא שבניתי ששימשה אותי בזמנו, אז אמור להיות קל לקחת את זה איתכם.

עדכון: זורק פנימה גם שני ספרי BL, ראו הודעה הבאה

מחפש למכור את הכל ב-500. איסוף מרמת גן. כרגע לא מעוניין למכור פריטים בנפרד, הכל הולך כעסקת חבילה.
למעוניינים נא לפנות אלי במייל [email protected]
נועם

עריכה אחרונה:
ממתיק את העסקה!

מוסיף באותו מכיר שני ספרי Black Library לחובבי Imperial Guard ו-Warhammer Fantasy
- Ciaphas Cain Omnibus - אסופה של שלושה ספרים על הקומיסר החביב ביקום WH40k. הדפסה של 2007 למי שזה משנה לו
- Malus Darkblade Omnibus - אסופה של שלושה ספרים על העפרד החביב ביקום ב-WF. הספר כבר לא קיים בהדפסה, נמכר באזור ה-100 שקלים באיביי כיום, פשוט לי אין כוח להתעסק עם זה

שני הספרים במצב טוב, עברו קריאה ויש קמטים על ה-binder שמראים את זה אבל חוץ מזה אין נזק נוסף.

כאמור 500 ש"ח עבור כל החבילה כולל הספרים
נועם

חזרה