• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

להיקבר מחוץ לאטמוספירה

Atkinson

פונדקאי ותיק
חברה בשם celestis מציעה שירות מסוג חדש.
אם תרצו, החבר'ה האלה יסדרו לכם קבורה רשמית בחלל החיצון.
שתי הבעיות היחידות עם זה, אם אתם שואלים אותי, זה שראשית - תיאלצו להיפרד מ - 11,000 דולר, ושנית - לחברים והקרובים שלכם תהיה בעיה נורא קשה לשים לכם פרחים על הקבר...

Atkinson אמר/ה:
שתי הבעיות היחידות עם זה, אם אתם שואלים אותי, זה שראשית - תיאלצו להיפרד מ - 11,000 דולר, ושנית - לחברים והקרובים שלכם תהיה בעיה נורא קשה לשים לכם פרחים על הקבר...

הוזמן!
נתראה בעוד חודש בחלל ;)

רעיון מפגר לאללה, בלי קשר ללהניח פרחים, לא יהיהו לכם הזכרות כמו שצריך (מה יילכו לאובסרביטוריום ויתחילו לקורא תפילות? :rolleyes: )
אבל אני מניח שיש אנשים *אהם*חולי נפש*אהם* שרוצים להקבר בחלל...

Atkinson אמר/ה:
אם אני לא טועה, הידיעה הוזכרה (איפשהו) בהקשר לארץ אסייאתית כלשהי (לא זוכר), שבה מחירי הקבורה הרגילה זהים. מה גם, שאסייאתים מתים על חידושים גם, ואולי במיוחד, כשהם כוללים שריפה של גופם לכמה גרמים של אבק ושיגורם על גבי מעבורת.

Ferenheit אמר/ה:
ובכלל לא בכל העולם מקובל לבכות על הקבר אחת לשנה. גם המינון וגם המקום משתנים מתרבות לתרבות, אם המנהג קיים בכלל.
אני דווקא אוהב את המנהג להניח פרחים על הקבר פעם בשנה.
אני מוצא אותו... ראוי.

shay5525 אמר/ה:
Ferenheit אמר/ה:
ובכלל לא בכל העולם מקובל לבכות על הקבר אחת לשנה. גם המינון וגם המקום משתנים מתרבות לתרבות, אם המנהג קיים בכלל.
אני דווקא אוהב את המנהג להניח פרחים על הקבר פעם בשנה.
אני מוצא אותו... ראוי.

אצל חלק מהיפנים (דת השינטו) המתים חיים איתך יום יום בפועל. יש ארון בבית שמוקדש להם והם זוכים לטיפול מסור. בעיניהם אתה לא מכבד מספיק את זכר אבותיך ולכן הם אולי לא יברכו אותך. מנגד, אצל האסקימו, שמים את הזקנים על קרחון ומשיטים אותם לאלף עזאזל, אז אתה בטח לא כל כך גרוע.
בקיצור - הכל תלוי מאיפה באת, ואתה יכול לבחור לאן אתה הולך.

doctor wang אמר/ה:
tangelwoogd אמר/ה:
לא מספיק זיהמנו את סביב האטמוספרה אז עכשיו גם קבורים שמה אנשים...
למה נגיע?

מדובר על החלל החיצון = מחוץ לאטמוספירה

זיהמנו סביב האטמוסרפה (סביב= גם מחוצה לה)
אני משאר שהם יקברו קרוב אליה בשביל לא לבזבז דלק...

ארררר...
מה הקשר למד"ב, בחייאת שמישהו יסביר לי!

אני מכיר מישהו שעובד בחברה קנדית שעושה את זה, קודם כל הבהרה שמדובר בגופה ששורפים אותה - כלומר רק האפר, אז אין ממש זיהום.
הלוויין נכנס למסלול הליוצנטרי (סביב השמש)

The oldman אמר/ה:
ארררר...

אני מכיר מישהו שעובד בחברה קנדית שעושה את זה, קודם כל הבהרה שמדובר בגופה ששורפים אותה - כלומר רק האפר, אז אין ממש זיהום.
למיטב הבנתי, מכתבה אחרת על אותו נושא, לרוב אותה קפסולה תיכנס שוב לאטמוספירה שלנו, לאחר כמה חודשים או אפילו שנים, ותישרף (מה שמשאיר אותך כאבק פלנטרי, ולא קוסמי).

ולכל החישובים על הדלק, למיטב הבנתי הקפסולות ישוגרו על מעבורות שיוצאות גם כך לעשות משימות אחרות, כך שלמעשה אתה משלם "רק" על משקל (דלק), ולא על כל השיגור.

shay5525 אמר/ה:
The oldman אמר/ה:
ארררר...

למיטב הבנתי, מכתבה אחרת על אותו נושא, לרוב אותה קפסולה תיכנס שוב לאטמוספירה שלנו, לאחר כמה חודשים או אפילו שנים, ותישרף (מה שמשאיר אותך כאבק פלנטרי, ולא קוסמי).

ולכל החישובים על הדלק, למיטב הבנתי הקפסולות ישוגרו על מעבורות שיוצאות גם כך לעשות משימות אחרות, כך שלמעשה אתה משלם "רק" על משקל (דלק), ולא על כל השיגור.

ייתכן שיש תיכנון אחר שמדבר על כניסה מחדש, אבל אז מה הטעם? כל העיקרון בקבורה בחלל זה שתהיה שם לנצח נצחים.

בקשר למעבורת, קודם שתמריא ואז נדבר על שימושים אחרים :D

אני לא רואה שום דבר פסול ברעיון להפך(בהנחה שאתה באמת נשאר בחלל) זה יכול להיות די מגניב, לא משנה איפה בעולם יקיריך יהיו הם תמיד יוכלו להביט לשמים ולדעת שאתה שם משגיך ממעל, אפשר לומר שאתה קבור בכל מקום וכל שצריך כדי להביע כבוד זה להביט לשמים ולומר מה שיש לך על הלב. לדעתי, זה עומד להכנס לצוואה שלי.(כלומר ברגע שתיהיה לי אחת)

חזרה