• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לאיזו רמה של הרפתקנים ההרפתקה מתאימה?

לביאוריק

פונדקאי מהשורה
כרגע מריץ לחבורה את נגע הברקת, צפויים לסיים אותו עם שתי התקדמויות.
האם רלוונטי להמשיך משם לנקמה בוערת או שעדיף להתחיל מאפס עם דמויות חדשות?
אותה שאלה גם לגבי אם נמשיך למנזר דרוסקאר שיסיימו אותו גם עם עוד התקדמות או שתיים.

התשובה הטובה ביותר
הי,
עקומת הכח בפאת׳פיינדר פראי היא יחסית שטוחה, אז אפשר להתחיל את נקמה בוערת עם שתי התקדמויות.
כן הייתי מוריד את ההתקדמות הראשונה בהרפתקה עצמה, כך שיסיימו אותה עם ארבע התקדמויות.

זה בעיקר תלוי כמה השחקנים קשורים לדמויות - אם הם קשורים לא הייתי מאלץ אותם לבנות דמויות חדשות.

אם הדמויות מתחילות את נקמה בוערת ברמת ההתמחות, הייתי כבר מחזק את ההיתקלויות, משדרג את הגרסאות של הגובלינים וכך הלאה.
הי,
עקומת הכח בפאת׳פיינדר פראי היא יחסית שטוחה, אז אפשר להתחיל את נקמה בוערת עם שתי התקדמויות.
כן הייתי מוריד את ההתקדמות הראשונה בהרפתקה עצמה, כך שיסיימו אותה עם ארבע התקדמויות.

זה בעיקר תלוי כמה השחקנים קשורים לדמויות - אם הם קשורים לא הייתי מאלץ אותם לבנות דמויות חדשות.

אם הדמויות מתחילות את נקמה בוערת ברמת ההתמחות, הייתי כבר מחזק את ההיתקלויות, משדרג את הגרסאות של הגובלינים וכך הלאה.

התשובה הטובה ביותר
חזרה