• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כישור הזמן [רשומות משחק]-[ננעל]

סטטוס
נעול לתגובות.

מאור

פונדקאי ותיק
אני עומד לפתוח בעוד חודש בערך הרפתקה בעולם שבנה/תה(אני שכחתי אם היא בת או בן) רוברט ג'רדון, כישור הזמן.
אבל זה לא יהיה בזמן/לפני/אחרי, שהגיבורים שהיא יצרה התחילו לצאת למסעות אלא אתם תהיו הגיבורים, רק עם דמויות שאני אבחר להם: , גזע, גיל, מראה, ומין ואתם תבחרו להם רקע, אופי וציוד.
ההרפתקה מיועדת ל 4-7 משתתפים ופשוט רציתי לראות אם מישהו מעוניין בכלל לשחק עם זה כדי שאני אפתח פה עץ משלי.
ההרפתקה תתנהל כמו ההרפתקה שיצר הסופר/סופרת, אבל בינתיים אני עושה את ההרפתקה על שני הספרים הראשונים בסידרה.
כך שאתם צריכים להכיר רק אותם.

הנה הדמויות:

דמות ראשונה: (פתוחה)

שם: רונדו
מקצוע: לוחם
גזע: אדם
מראה: שער שחור עיניים חומות, רזה במקצת ובעל לבוש כפרי.
רקע: רונדו הוא נער כפרי משני נהרות בשדה אמונד, שעזר לאביו בחווה וגם קיבל ממנו אימונים בשימוש חרב, וכרונדו שאל אותו למה זה יועיל לו, אמר לו אביו "כשהצל יגיע אתה תדע למה זה יעזור".
כשמת אביו, רונדו רצה לעזוב את שדה אמונד כדי לראות את העולם הפתוח כמו שתיארו אותו הלהטוטנים.
הוא שמע גם על שלוגיין הדרקון הכוזב נתפס בשבי ולכן החליט להתחיל את מסעו אל קאמלין, הוא ידע שידידתו לאוין, גם רוצה לעזוב את העולם ולכן יום אחד ברחו שניהם מהכפר בלילה וכרגע הם נמצאים ביער המערב.

אופי: הוא עקשן כמו כל אנשי שני נהרות, והוא להוט לראות את אאס סדאי יום אחד, ובעיקר דרקון כוזב, למרות כל זה הוא גם פוחד ממי שיודע להשתמש בכוח האחד.
ציוד: חרב, פגיון, ושלושים מטבעות זהב, סוס לבן וקשת.

דמות שניה: (צל-אש)

שם: לאוין
מקצוע: מכשפה( אאס סדאי)
גזע: אדם
מראה: שער שחור(קלוע בצמה) עיניים חומות, רזה במקצת ובעלת לבוש כפרי
רקע: לאוין היא מתלמדת של חוכמת הכפר של שדה אמונד, כשהיא שמעה שרונדו רוצה לעזוב את שדה אמונד, החליטה גם היא לעזוב איתו בלילה למסע לקמאלין לפי המפה הישנה שראתה אצל להטוטן אחד שפגשה פעם.
כרגע היא ורונדו ביער המערב.

אופי: עקשנית כמו כל אנשי שני נהרות והאמת היא שחלומה הוא להיות אאס סדאי ולא חוכמה, ולכן היא הצטרפה לרונדו למסעו כדי לפגוש אחת שתגשים לה את חלומה.
ציוד: שלושים מטבעות זהב, קשת וסוס אפור.

דמות שלישית: (פתוחה)

שם: ג'ון
מקצוע: פייטן(או: להטוטן)
גזע: בן-אדם
מראה: עינים ירוקות ושער אדום, רזה במקצת ובעל לבוש עירוני
רקע: ג'ון היה להטוטן נודד, שהחליט להגיע לקאמלין, אחרי ששמע מרוכל שפגש בדרכו לשדה אמונד לעוד מופע, מכיוון שלוגיין הדרקון הכוזב מובל לקאמלין בקרוב. כרגע הוא עוקב אחר רונדו ולאוין ביער המערב, כי הוא מרגיש בדרך מוזרה שהוא מריח טרולוקים, ובגלל זה הוא רוצה לשמור על השניים כדי שלא יפגעו מהם כמו שמתה אמו מהתקפת הטרולוקים.

אופי: חוץ מזה שהוא להטוטן, הוא גם לוחם מיומן ממשפחת עוצרים, שפשוט החליט לברוח יום אחד מהמוות שבמצרים כי לא יכל לסבול זאת והפך כך ללהטוטן, ועם יוכל לעזור למישהו בכשרונו הקודם הוא לא יהסס לעזור לו אלא אם כן זה יהי קשור למצרים.
ציוד: חרב(של עוצרים), נבל, חליל, שלוש פגיונות, שני סוסי משא חומים ושישים מטבעות זהב.

דמות רביעית: (פתוחה)

שם: רקלורי
מקצוע: דרואיד
גזע: אוגייר
מראה: בגדים חומים
רקע: רקלורי הוא אוגייר שמתמחה בשירה לעצים, הוא עזב יום אחד את הסטנדינג שלו, סטנדינג שנגטאי, ויצא למסע קצר(חמישה שנים) עד שעצר בבארלון למנוחה בפונדק העיט השחור, כדי להירגע לתקופה במסעו ואז להמשיך לנדוד.

אופי: לעולם לא יסכים להיות בחברת אוגייר אחר מחשש שיזהה אותו ויסגירו להוריו שבסטנדינג. הוא גם לעולם לא יהרוג שום יצור חי, גם אם הוא רע או טוב.
ציוד: שלוש ספרים ועשרים מטבעות.

אני אוסיף עוד שלוש דמויות אם יהיו עוד שחקנים שירצו להצטרף וגם את הטיזר כאשר יהיו את הארבעה שחקנים הראשונים.

רוברט ג'ורדן הוא גבר. ברכותיי על היוזמה ואני מקווה שהיא תניב פירות טובים.

האם השחקנים צריכים להכיר את עולם כישור הזמן היטב?

באמת רצוי שתרחיב בשורת ה-'מקצוע' יותר - לדוגמא, לאיזה אג'ה שייכת לאוין? והאם שני הלוחמים האנושיים הנזכרים הם שומרי הראש שלה?

הייתי רוצה את לאוין, אג'ה חומה אם אפשר.
אני מבטיח להגיב לפחות פעם ביום.
אני יכול להגיב רק ממחרותיים או עוד שלושה ימים, מקווה שזה בסדר.

הלדין אמר/ה:
א. רוברט ג'ורדן הוא גבר. ברכותיי על היוזמה ואני מקווה שהיא תניב פירות טובים.

ב.האם השחקנים צריכים להכיר את עולם כישור הזמן היטב?

ג.באמת רצוי שתרחיב בשורת ה-'מקצוע' יותר - לדוגמא, לאיזה אג'ה שייכת לאוין? והאם שני הלוחמים האנושיים הנזכרים הם שומרי הראש שלה?

א. תודה !
ב. רק את שני הספרים הראשונים, אז לפי איך שהם מסבירים את העולם, כך הם צריכים לדעת.
ג. רציתי להרחיב אחרי שאני אכתוב את הטיזר ואת ההרפתקה כשיהיו ארבעה שחקנים אבל הינה:
היא לא שייכת לשום אג'ה, היא בעצם כמו אגווין בספרים הראשונים.
והבחורים הם ידידה מהילדות חוץ מרונדי ומהאוגייר.
ד"א צל אש התקבלת
וגם נראה שאני צריך לבנות את הרקע האופי והציוד כי זה כנראה מקשה על השחקנים אז אני אכתוב.

טוב עקב בעיית חוסר שחקנים כי חסרים לי שני שחקנים, אני ביקשתי מהאחראים שאחראים על המשחקים שולחניים, לנעול את ההרפתקה עד שיהיו עוד שני שחקנים לפחות, כך שמי שמעוניין שיכתוב לי בה"פ.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה