• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טבח על האוריין אקספרס - עץ משחק [מו"ד 5, 3/3]

מבט זריז אל המחנה מגלה שזהו המצב. השודדים שערים מתאספים במעגל סביב שתי דמויות שפיהן קשור - צוות ההתגנבות של להבת הכסף. הם חבוטים ומדממים, וכך גם כמה מהשודדים שמקיפים אותם.

אחד השודדים צועד קדימה, ורוכן אל מול שני האסירים החדשים שלו.
באור הלפידים, ניתן לראות שהעיניים שלו לא בדיוק תקינות. האור מרצד מעל הקשתיות האפורות, ובמקום שבו אמור להימצא אישון לא נמצא דבר.

''כל הכבוד, ילדי הלהבה הכסופה. מצאתם את המחנה שלנו, גיליתם את המזימה שלנו. אתם באמת בעלי תושייה יוצאת דופן.'' הוא מדבר בקול מהדהד, ולמרות שהנימה שלו היא כמו כזו של שיחה אינטימית, אתם שומעים כל מילה שלו כאילו הוא דיבר אליכם.
''אני יודע להעריך כשרון כשאני רואה אותו, אז הרשו לי להרים כוסית לכבוד התעוזה שלכם.''

הוא שולף מחגורתו מיימיה וכוס מתכת מוכתמת, שנוצצת לאור הלפידים, ומוזג נוזל שקוף לכוס, שאותה הוא מניח על הרצפה ביניהם.

''למרבה הצער...'' הוא נאנח ונעמד, מחווה בידיו לשאר השודדים להתרחק ''יש לי מספיק משקה רק לאחד מצמד הגיבורים שלנו.''

הוא שולח יד לחגורתו פעם נוספת, ובדממה שמשתררת ניתן לשמוע את נקישת הדריכה של אקדח.
''כמו שאמרתי, אני מעריך תעוזה. הראשון שיגיע לכוס יזכה לשתות ממנה, האחר יזכה לפגוש את הלהבה היקרה לו כל כך.''

הוא מניף אקדח אחד קדימה, ואקדח אחר הוא מכוון לעבר קבוצת השבויים ''לצערי, בגילי המתקדם האצבעות שלי לא יציבות כל כך. בכל דקה שתגרמו לי לחכות, אזרח אחד נוסף ימות.''

הוא מעיף מבט בשאר השודדים, ורובם מתחילים לחזור לעמדותיהם - מלבד מעגל קטן של חמושים שנותר לצידו.

"יהיה לנו קשה עד בלתי אפשרי להשיג את האספקה, וזו באמת הזדמנות חד פעמית." ראת' מהנהן בהסכמה עם לוקשייר, העדיפות במשימה היא לאספקה על פני האזרחים, אבל עדיף שלא לתת לחפים מפשע למות. המלחמה כבר נגמרה.

לאחר רגע של דממה, צליל שריקה חדה נשמע דרך הלילה ההולך ונעלם. לרגע קט, היקום כולו רועד כמו האוויר שמעל למדורה בוערת. החסיד של הנשר האפור מתגלגל לרגליכם, וניתן לראות שמפקד השודדים מתקפל גם הוא על הרצפה בכאב, בזמן שהשומרים מסביבו שלא נופלים לקרקע ממהרים להצמיד אקדחים לראשיהם של השבויים. ערמת הגופות שלצידם, יחד עם קבוצות קטנות של שודדים מרחבי המחנה, מתחילה לרעוד כאילו כוח בלתי נראה מטלטל אותה - ובעבור חלק מהשודדים האלמתים הרעידות הן יותר מדי, והם מתרסקים לקרקע ללא רוח חיים. הרעש מעיר את השודדים הישנים ומסב את תשומת ליבם של השבויים. נראה שזוהי ההזדמנות הטובה ביותר שלכם.

Meta
משתמשים במפה של מחנה השודדים.
גלגלו יוזמה. כרגע זה לא ממש קריטי מתי מי פועל כי כל השודדים במחנה מופתעים, אז פשוט תפעלו בבלוק

יוזמה 12+3=15
טרביס צועד כמה צעדים הצידה, מנסה לקבל נקודת מבט טובה על שדה הקרב, כשהוא עוצר הוא מסתכל עם נקודה מסוימת, במרכז שדה הקברות כשהוא מתחיל לנגן שיר ערש קצר, מוזיקה פשוטה ונעימה לאוזניים, כשהשומרים סביב בית הקברות נראים מנומנמים יותר ועייפים יותר. לבסוף הוא צועד כמה צעדים אחורה, טרביס מעדיף לרפא את הפצעים של חבריו מאשר אלו שלו.

מטיל שינה מדרג 2 על האיזור שמסומן בשחור במפה (A7 עד H15), מרדים 34 נק"פ של יצורים, מתחיל מהנק"פ הכי נמוך
טרביס זז לM15

הרונות על זרועות השריון של מירו מאירות ושני ברקים נשלחים לעבר השומרים המאיימים על השבויים.

META
יוזמה-10
שתי התקפות ברקים כלפי שודד עם אקדח לראש של שבוי.
התקפה ראשונה- 19+7=26
נזק-6+4+4=14
התקפה שנייה- 2+7=9
נזק-4+4=8

ניקולא שורק ומרים את האקדח שלו, הוא יורה לעבר מנהיג השודדים בזמן שעין שמאל מזנק קדימה לעברו, מנסה להפיל אותו
META
יוזמה
16
התקפה
19+8=27
10 נזק
התקפה שנייה
20 טבעי, אז 9 נזק סה"כ.

התקפה של עין שמאל
21 סה"כ
6 נזק

לוקשייר מודע למיקום שלו בשרשרת המזון של החבורה אליה נקלע.
הוא יניח לחיילים לטפל בגרעין הקשה, הוא יוריד מחסום קטן שעלטל להציק בהמשיך,ויסלול דרך לשבויים.
הוא רץ ושולף את האקדח תוך כדי כך, משחרר קליע חימר לעבר השומר ההמום שחוסם את המסלול המלטות העיקרי.
לאחר מכן הוא ממשיך לרוץ אל השבויים, אם המטרה שלו *לא* נוטרלה(לא חוסלה..) הוא עובר לידו ומבגמישות לעבר השבויים כדי לחלץ אותם.

מטא-
התקפת פתע על המום ב20i

יתרון
9+6=15
7+6=13

נזק(?)
10+11=21
---

אם הוא לא הורד משתמש בניתוק מגע כדי לחלוף על פניו.

אם הורד, אומר לשבויים לברוח

חזרה