• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקה שיצרתי במהלך מלחמת חרבות ברזל עבור המחלקה בעזה

לאחר מעל מ120 ימי מילואים מתוכם 60 בעזה, בחאן יונס החלטתי שאני רוצה לשתף את ההרפתקה שיצרתי במהלך הלחימה איתכם.
במקום לשחק שש בש ושח-מט כל היום בין פשיטה לפשיטה, היה רצון במחלקה לעשות משהו אחר, אז התחלתי לכתוב במחברת קטנה שהייתה בבית ששהינו בו את ההרפתקה
"הקבר של טור בראן בולס" ההענות של אנשים שבחיים לא שיחקו ויכולות המשחק ומשחק הדמות היו מטורפים, כל המחלקה כמעט נכנסה לזה חזק למרות שאף אחד מהם לא שיחק מעולם וכנראה גם לא היה מתנסה לולא הסיטואציה. המשחק הדהד ועשה גלים ברחבי הפלוגה עד שגם במחלקות אחרות ביקשו להצטרף וזה היה פשוט קורע מצחוק והעביר לנו את הזמן המת שהיה בין הפשיטות ובין השמירות על אף ששיחקנו רק עם קוביות D6 חח... כמובן שעשיתי טיפה עריכות ועיצבתי קצת תמונות באמצעות AI על מנת שיהיה יותר קל לכל מי שירצה לשחק וגם כדי להמחיש את זה יותר טוב.

החלטתי לשתף את ההרפתקה כי חשוב לי שנזכור להיות אופטימיים ושגם במצבי קיצון אנחנו צריכים להשאר אופטימיים ולעשות דברים שאנחנו אוהבים, ולפעמים להתנתק קצת דרך משחק זה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות כדי להמשיך במציאות.

1708434787810.png
לינק להורדה

אשמח לשמוע חוויות במידה ושיחקתם, תודה ומשחק מהנה!

עריכה אחרונה:
עוד לא הגעתי למחשב כדי להוריד את ההרפתקה אבל ממש סיפור מרגש ומחמם את הלב 👏
אשמח להעלות גם לאתר בהמשך (אנחנו באמצע שדרוג)

נ.ב. אפשר לשתף בעמוד הפונדק בפרצוףספר?

עוד לא הגעתי למחשב כדי להוריד את ההרפתקה אבל ממש סיפור מרגש ומחמם את הלב 👏
אשמח להעלות גם לאתר בהמשך (אנחנו באמצע שדרוג)

נ.ב. אפשר לשתף בעמוד הפונדק בפרצוףספר?
תודה לכולכם על התגובות החמות :) בכיף אפשר להעלות לאתר, רק אפשרות ההורדה נגמרת עוד כמה ימים אז אם יש איזהשהוא אתר שאפשר לעלות את זה לשם לנצח שאתה מכיר אז בכיף. למה הכוונה בפרצוףספר?

לאחר מעל מ120 ימי מילואים מתוכם 60 בעזה, בחאן יונס החלטתי שאני רוצה לשתף את ההרפתקה שיצרתי במהלך הלחימה איתכם.
במקום לשחק שש בש ושח-מט כל היום בין פשיטה לפשיטה, היה רצון במחלקה לעשות משהו אחר, אז התחלתי לכתוב במחברת קטנה שהייתה בבית ששהינו בו את ההרפתקה
"הקבר של טור בראן בולס" ההענות של אנשים שבחיים לא שיחקו ויכולות המשחק ומשחק הדמות היו מטורפים, כל המחלקה כמעט נכנסה לזה חזק למרות שאף אחד מהם לא שיחק מעולם וכנראה גם לא היה מתנסה לולא הסיטואציה. המשחק הדהד ועשה גלים ברחבי הפלוגה עד שגם במחלקות אחרות ביקשו להצטרף וזה היה פשוט קורע מצחוק והעביר לנו את הזמן המת שהיה בין הפשיטות ובין השמירות על אף ששיחקנו רק עם קוביות D6 חח... כמובן שעשיתי טיפה עריכות ועיצבתי קצת תמונות באמצעות AI על מנת שיהיה יותר קל לכל מי שירצה לשחק וגם כדי להמחיש את זה יותר טוב.

החלטתי לשתף את ההרפתקה כי חשוב לי שנזכור להיות אופטימיים ושגם במצבי קיצון אנחנו צריכים להשאר אופטימיים ולעשות דברים שאנחנו אוהבים, ולפעמים להתנתק קצת דרך משחק זה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות כדי להמשיך במציאות.

צפייה בקובץ מצורף 7909
לינק להורדה

אשמח לשמוע חוויות במידה ושיחקתם, תודה ומשחק מהנה!
סיפור מרגש מאוד, משמח אותי לדעת שגם ימי הלחימה הארוכים לא הפילו את מצב הרוח.
הצעה להרפתקה של ימי המילואים הבאים:
ה- כצ"ר (כוהן צבאי ראשי) של צה"ל מבקש מהדמויות עזרה והגנה עליו בזמן שהוא מבצע טקס איתור נשמות בלב מנהרות חמאס, במטרה לאתר את סינוואר, מכשף צללים אכזרי.

חזרה