• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 דרקונים ונתונים [דו"נ 161] צורות אימים- 2 כוחות חדשים לברברי ולנוטר

זעם גורילת האימים- התקפת ברברי 15
בשאגה חייתית, אתה מרסק את מירב העוצמה שלך לתוך אויב- מעיף אותו הרחק ממך, וממשיך לרסק דרך שדה הקרב- מפיל בקלות את הגבוהים שבאויבים ומשליך הצידה כל מה שעומד בדרכך.
יומי * זעם, נשק, קדמוני
פעולה רגילה * קפא"פ
נשק או טווח נשק
דרישות: על מנת להשתמש בכוח זה ככוח טווח עליך להחזיק בנשק הטלה כבד.
מטרה: יצור אחד
התקפה: כוח נגד דרג"ש
פגיעה: 3[נ]+ מתאם כוח ואתה דוחף את המטרה מספר משבצות השווה למתאם החוסן שלך.
החטאה: חצי נזק.
השפעה: לפני ההתקפה, אתה יכול לפסוע 2 משבצות. אתה נכנס לזעם גורילת האימים. כאשר בזעם זה, אתה יכול אחת לסיבוב כפעולה משנית להפיל יצור הסמוך אליך שרוע או לדחוף יצור הסמוך אליך משבצת.

צורת מרעיד הארץ- התקפת נוטר 15
אתה לוקח את ממאפייניהם של חיות האימים הענקיות- דובי אימים, אריות אימים ויתר הענקים המסתובבים בארץ- צעדיך כעת מורגשים על פני האדמה, וכאשר אתה נע- רק החזקים ביותר מסוגלים להישאר יציבים.
יומי * התמרה, קדמוני
פעולה משנית * אישי
השפעה
: אתה לוקח את צורת מרעיד הארץ עד סוף ההיתקלות. אתה זוכה בתוסף כוח 2+ לדרג"ש ולקשיחות, וכאשר אתה מסיים תנועה אתה יכול להחליט להפוך את השטח מסביבך לתוואי שטח קשה אם תרצה בכך עד סוף תורך הבא.
מיוחד: אחת להיתקלות אתה יכול להשתמש בהתקפת צורת מרעיד הארץ.

התקפת צורת מרעיד הארץ
בסערה, אתה נע ומרעיד את העולם מתחתיך.
היתקלות * התמרה, נשק, קדמוני
פעולת תנועה * קפא"פ
1
דרישות: אתה צריך להיות בצורת מרעיד הארץ.
השפעה: לפני ביצוע ההתקפה, אתה פוסע את מהירותך.
מטרה: כל אויב שהיית סמוך אליו בתנועתך.
התקפה: כוח נגד תגובה.
פגיעה: 1[נ]+ מתאם כוח נזק והמטרה נופלת שרועה.
פספוס: חצי נזק והמטרה לא נופלת.

עריכה אחרונה:
זעם גורילת האימים- התקפת ברברי 15
בשאגה חייתית, אתה מרסק את מירב העוצמה שלך לתוך אויב- מעיף אותו הרחק ממך, וממשיך לרסק דרך שדה הקרב- מפיל בקלות את הגבוהים שבאויבים ומשליך הצידה כל מה שעומד בדרכך.
יומי * זעם, נשק, קדמוני
פעולה רגילה * קפא"פ
נשק או טווח נשק
דרישות: על מנת להשתמש בכוח זה ככוח טווח עליך להחזיק בנשק הטלה כבד.
מטרה: יצור אחד
התקפה: כוח נגד דרג"ש
פגיעה: 3[נ]+ מתאם כוח ואתה דוחף את המטרה מספר משבצות השווה למתאם החוסן שלך.
החטאה: חצי נזק.
השפעה: לפני ההתקפה, אתה יכול לפסוע 2 משבצות. אתה נכנס לזעם גורילת האימים. כאשר בזעם זה, אתה יכול אחת לסיבוב כפעולה משנית להפיל כל יצור הסמוך אליך שרוע או לדחוף כל יצור הסמוך אליך 2 משבצות.
מגניב, אבל קצת חזק. הבעיה העיקרית שלי היא שמדובר בשיפור מכל בחינה לScytheclaw Rage מPrimal Power (עמ' 18).
הכוח Scytheclaw rage גם כן עושה 3[נ] נזק, גם הוא עושה חצי נזק בפספוס. ההשפעה שלו היא שהמטרה נופלת שרועה, והשפעת הזעם אומרת שאתה יכול לדחוף אויב סמוך 2 משבצות כפעולה משנית פעם בסיבוב.

הכוח הזה עובד גם ככוח טווח, הוא דוחף את המטרה מס' משבצות השווה למ' החוסן בפגיעה וגם נותן לך לפסוע 2 משבצות לפני ההתקפה, והזעם מאפשר או לדחוף כל יצור סמוך 2 משבצות (בניגוד לאויב אחד בכוח הקיים), או להפיל כל יצור סמוך שרוע (מה שאומר יתרון קרבי חינם).
הייתי לפחות מוריד את זה ל2[נ] נזק כדי לאזן, וגם אז אני חושב שזה עדיין טיפה חזק והייתי מוריד את היכולת להפיל כל אויב סמוך שרוע.

צורת מרעיד הארץ- התקפת נוטר 15
אתה לוקח את ממאפייניהם של חיות האימים הענקיות- דובי אימים, אריות אימים ויתר הענקים המסתובבים בארץ- צעדיך כעת מורגשים על פני האדמה, וכאשר אתה נע- רק החזקים ביותר מסוגלים להישאר יציבים.
יומי * התמרה, קדמוני
פעולה משנית * אישי
השפעה
: אתה לוקח את צורת מרעיד הארץ עד סוף ההיתקלות. אתה זוכה בתוסף כוח 2+ לקשיחות, וכאשר אתה מסיים תנועה אתה יכול להחליט להפוך את השטח מסביבך לתוואי שטח קשה אם תרצה בכך עד סוף תורך הבא.
מיוחד: אחת להיתקלות אתה יכול להשתמש בהתקפת צורת מרעיד הארץ.

התקפת צורת מרעיד הארץ
בסערה, אתה נע ומרעיד את העולם מתחתיך.
היתקלות * התמרה, נשק, קדמוני
פעולת תנועה * קפא"פ
1
דרישות: אתה צריך להיות בצורת מרעיד הארץ.
השפעה: לפני ביצוע ההתקפה, אתה פוסע את מהירותך.
מטרה: כל אויב שהיית סמוך אליו בתנועתך.
התקפה: כוח נגד תגובה.
פגיעה: 1[נ]+ מתאם כוח נזק והמטרה נופלת שרועה.
אהבתי את השפעת הכוח! להפוך את השטח מסביב לתוואי שטח קשה זה מגניב ברמות. עם זאת, הייתי נותן תוסף לשתי הגנות, לא רק לאחת. אולי גם לדרג"ש?
ההתקפה גם סבבה, אבל הייתי מכניס גם חצי נזק בפספוס.

באמת לא קראתי את Scythesclaw Rage לפני כן, והשוויתי יותר ל-Tyrant's Rage מדרגה 1 ול-Iron Hammer, אבל אשנה אותו- אהפוך את הדחיפה למשבצת אחת ואת ההפלה לאויב אחד. את הנזק אני פחות רוצה לשנות- ואני מרגיש שהבעיה היא יותר בכוח אליו אנחנו משווים מאשר בכוח הזה.

לכוח השני אוסיף חצי נזק בפספוס ובונוס גם לדרג"ש.

חזרה