• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ג'יימס קמרון יביים סרט מד"ב

Ogmios

פונדקאי ותיק
שש שנים אחרי שביים את טיטאניק, הסרט העלילתי הבא שקמרון מתכוון לביים יהיה מד"בי, כפי שנכתב בידיעה הזו בYNet.

האמת, אני לא מבין מה כל הביג דיל בזה שקמרון עושה סרט מד"ב. זה לא כאילו התחום חדש לו. למעשה, חלק נכבד מיצירתו הייתה בתחום המד"ב.

הוא היה התסריטאי (או לפחות אחד התסריטאים) של שלושת סרטי שליחות קטלנית, מלאך אפל (שמשודרת בימים אלה בערוץ 3 ובערוץ Star World), ימים משונים (או שמא זה ימים מוזרים? לא זוכר בדיוק את התרגום, אבל השם במקור הוא Strange Days), המצולות (ככה תרגמו את The Abyss, נכון?) ושל Xenogenesis שלמיטב ידיעתי לא הופץ בארץ.
מבין הסרטים שכתב הוא ביים גם את שליחות קטלנית 1 ו-2, את The Abyss, את Xenogenesis וכמה פרקים בסדרה מלאך אפל. כמו כן גם ביים את סרטי המד"ב הנוסע השמיני ואת The Pirana 2: The Spawning.

אני רק הקווה שזה לא יהיה דביק כמו טיטניק, שביננו הסצנה הכי עצובה עבורי היתה שהטיפשה זרקה את היהלום למיים, כמעט בכיתי. :( .
עכשיו ברצינות, הסרט הטיעודי על הביסמרק היה סרט מצויין, חרשו עליו בנשיונל גאוגרפיק, אבל טיטניק היה קיץ' אמריקאי עתור אפקטים במיטבו, אני מכווה מאוד שזה יהיה מוצלח יותר.

doctor wang אמר/ה:
טיטאניק היה סרט מגעיל ומשעמם... למה הכלבה לא יכלה לתת לדיקפריו לצוף יחד איתה על הדלת?!? למה?!
בעעעעעעעעע!
איחחחח איזה סרט גרוע!
הלכתי לראות עם חברה ואוח! כמה שזה משעמם.
סרט של בנות. גבר לא יבין זאת.

לא ראיתי האמת, אבל אמא שלי לקחה את זה בוידאו, וביקשתי ממנה לקרוא לי בסוף כדי לראות את הממזרים מתים. מסתבר שהאוניה טבעה איזה 3 שעות, כשכל מה שפשוט יכלו לעשות זה ככה:

סצנה א: דיקפריו עולה על האוניה
סצנה ב: החברה של דיקפריו ערומה
סצנה ג: פלופ!

אני רוצה להחזיר אותך לסצינה ב', רגע לפני הפלופ.
אתה רואה שי: זו סצנה שגברים יכולים להתחבר אליה.
(מבחינת עומק קולנועי כמובן)

אני מקווה שהבמאי יצליח ליצור סרט שלא יבאס כמו טיטניק,כי שראיתי את הסרט הזה עזבתי אחרי 10 דקות.
לא קורה שם שום דבר מעניין ואיך אפשר להפוך אסון לסרט דרמה דביק,זה כמו שעכשיו יעשו סרט דרמה על אדם שעובד במגדלי התאומים ולפני שהם מתפוצצים הוא מצייר בחורה עירומה. :confused:

אגב מגדלי התאומים, מישהו ראה את הסרט הדוקומנטרי של שני האחים הצרפתים על הכבאי בניו-יורק?

(יא אללה, איך כל דבר כמעט יכול להישמע כמו תיאור עלילה של סרט כחול... :) )

חזרה