• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תזכורת מדיניות ספאם בפורום

הודעה ניהולית קצרה בעקבות הפוסט הזה ועוד פוסטים:
לא ראיתי את זה, אבל הרי יש את זה בעודרגה אם הבנתי נכון, ונראה שזה הכיוון הכללי. אין לדעת מה הם יעשו עם זה בסוף.
אנחנו לא פלטפורמת פייק ניוז, לא משלהבי ספולקציות וגם לא מעודדים שיח ארסי.
יש מספיק מקומות באינטרנט שאפשר למצוא את זה.

אתם מוזמנים להביע את דעתכם, אבל דעתכם על מוצר/חברה/ארועים, זה צריך להיות מבוסס על המציאות. לא על ספוקלציות, מניפסטים של שנאה ואנטי מהאינטרנט וכיו״ב
אפשר בהחלט להגיד שאתם לא אוהבים את X, בתנאי ש X זה משהו אמיתי ולא המצאה.
להגיד דברים בסגנון ״אבל ההוא סיפר לי״, ״שמעתי ש…״, ״כי אם הוא עשה אז״ או ״אין לדעת מה היהודים יעשו״ זה התרגילים של כל דמגוג וממציא שקרים בהיסטוריה האנושית.
ובפורום זה ספאם.

ועל הדרך, בבקשה לא לקשור את זה לפוליטיקה.

ספוקלציות זה סבבה, כל עוד זה ספוקלציה וזה ברור שכך.
אין בעיה להגיד "שמעתי שבספר החדש הולכים להוציא גרסה חדשה של כוהן, והייתי רוצה שהיא תהיה XYX".

אבל לא "הם מוציאים ספר חדש, ושמעתי בפינה אפלה של האינטרנט שמישהו לחש למישהו שהולך להיות שם גבינה צהובה שאוכלת כוהנים לארוחת בוקר, אני שונא לאכול גבינה צהובה, ובכלל במבוכים ודרקונים של פעם כוהנים היו מכסחים את הגבינה הצהובה ואז מקבלים הרעלת קיבה ועכשיו הם לא צריכים לגלגל כנגד הרעלת קיבה והספר החדש הולך להיות חרא אמיתי ואני מחרים מהיום והלאה את כל הספרים שלהם"

חזרה