• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאתו של קתולהו-בית קורביט עץ משחק(4/3)

נושא
הנדאאוטס
אאוט: הקרב נגמר וגם האי שפיות זמנית עברה.
עקרונית התרחיש נגמר.
אנחנו בAftermath.
אולי בהזדמנות הזאת אשאל אם אתם מעוניינים להמשיך לעוד תרחישים ואולי אפילו קמפיין.
או שהטעימה הספיקה בינתיים

אאוט: הקרב נגמר וגם האי שפיות זמנית עברה.
עקרונית התרחיש נגמר
אה וואו, לא הייתי בטוח! אז קודם כל מגניב ותודה!
אני בעקרון מכיר ואף משחק בקבוצה אורגנית קת'ולהו.
אם תהיה דרישה, אני דווקא ממליץ על תרחישים כי קמפיין בפורום עשוי להיות פשוט יותר מדי ארוך (אבל זו רק דעתי האישית).
אפילו התרחיש ששיחקנו שנחשב פשוט וקצר ממה שאני יודע, לקח זמן מטבע הדברים.

אאוט: בגדול התרחיש כותב כשקורביט מובס התרחיש נגמר.
כאן הוספתי קצת רקע מסביב וכמובן השחקנים אמורים לקבל את התגמול שלהם.
אז יכול להיות נחמד לשחק את זה. תכננתי עוד סצינב עם השריף רם
קמפיין זה לא בהכרח אומר שזה הרפתקה אחת ארוכה, אבל לתת מסגרת לקרסי עלילה לעוד תרחישים

אאוט:
אני אשמח להמשיך בפורמט כלשהו, מה שמתאים לאנשים

אין:
טיטוס מחליט לתעד את הדברים כמו שקרו.
אחרי שכולם יתאוששו, הוא יבקש מסקוט להישאר ליד הבית לכחצי שעה. אם סקוט יסכים, טיטוס יחזור לתחנה - הוא מתכנן לספר לשריף רם מה שקרה, ולפתוח קריאה לכמה שוטרים לבוא ולאסוף את הזירה.

החבורה עולה למעלה- ואספסוף של עשרות אנשים מקיף את הבית- מהשכונה של כנסית התבונה כוכבית.
חלקם אוחזים בנשקים מאולתרים כמו אלות וכלי מטבח, אחדים אפילו ברובים ואקדחים מיושנים.
"חילול הקודש!" מישהו קורא
"קודם יהודונים, ועכשיו כושים ואינדיאנים?!"
אבל נשמעת יריה וקריאת כאב מתוך הקהל.
ואז עוד כמה יריות.- עם כל יריה צעקת כאב.
האספסוף מתפזר בפניקה.

כעת כשהאספסוף מתפזר מחצר הבית, נחשפים שלושה ניידות משטרה, 2 רכבים "מסחריים" של המשמר הלאומי* ושוטרים לצד חיילים-

חלק מאנשי האספסוף עצורים ואת הפעילות מוביל השריף רוזוול אר רם.https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ8gvhMloAlJD0Dxlv_O7dR12mWLnOUjNoOiMZ4Wi_V4pxdjb75jS2TkNSrZX0ejiTiYPU&usqp=CAU

"טיטוס, גש הנה.. תביא את חברים שלך" הוא מורה.

רכב אדום חונה בחריקה ליד המהומה וממנו יוצאים שניים שליה וסקוט מזהים-
המשרת הנרי- https://i.pinimg.com/236x/d5/0d/9e/d50d9ea3d05c7b0476b19f954dee2a29--s-fashion-vintage-fashion.jpg
שממהר ופותח את דלת מושב הנוסע שממנה יוצא האדון שלו מאקסוול מייהאם- שאותו גם טיטוס אמןר לזהות. הבעלים הנוכחי של בית קורביט.

ובכן, מה כל המהומה הזאת סביב הנכס שלי?! מי ינקה את הבלאגן הזה?!' הוא רותח מיד כשהוא נחלץ מהרכב ויורה תלונות זועמות לכל עבר.

"אתם-" מצביע על סקוט וליה
"אני רוצה תוצאות!" הוא תובע

* National Guard

OUT:
רגע, הפתעתם אותי, לא ידעתי שממשיכים 😅
העדפתי (אם זה אפשרי) תרחיש חדש, אבל אני אזרום.

IN:
"איפה להתחיל..." סקוט ממלמל ומגרד את ראשו, מנסה ניסיון שנועד להכשל לסדר את צוארון חולצתו הספוגה בדם יחד עם כל שאר בגדיו.
"בוא נאמר שקונארד קורביט לא מת לגמרי ואפילו תקף אותנו באכזריות".
סקוט עוצר לרגע מריץ בראשו את תמונות הזוועה וממשיך.
"הבית שורץ עכברושים מסוכנים וכנראה סימנים לכת כלשהי", הוא אומר ומביט אל ליה.

אאוט: זה אפטרמאת' אפשר לסיים את זה בתגובה או שתיים.
ולסגור כמה קצוות- במיוחד להאיש הצעיר שמבחינתו אם הבנתי, הוא רוצה לסיים עם התרחיש הזה.
בגדול, משהו מקביל לשיחות סיכום של דמבלדור בסוף ספרים

"שריף, מר מייהאם, אני יכול להבטיח לכם שהנכס שלכם נמצא עכשיו במצב הכי טוב שהוא היה בו לפחות בעשור האחרון."
טיטוס מסמן לאחרים להתקרב לכיוון השריף
"שריף, תכיר בבקשה את סקוט, ג'ון, וליה. הייתה פה... בעיה חמורה של פולשים לא רצויים מהסוג הגרוע ביותר."
טיטוס פונה למר מייהאם
"אדוני, תדע לך שאני שירתתי בצרפת במלחמה הגדולה, ומה שהיה לך במרתף מאחורי הקרשים זה הדבר הכי גרוע שראיתי מעודי. הבעיה טופלה, הרבה בזכות אומץ לב של כל החברים פה, ובזכות עבודה מסודרת."
טיטוס פונה חזרה לכיוון השריף
"אל תדאג, אני אמלא את כל הניירת שצריך, אבל בוא נגיד שהבית הזה כבר יהיה משמעותית פחות מועד לפורענות. מה שקרה למשפחת אייזק לא יקרה שוב, דאגנו לזה"

ליה חיוורת ופעורת עיניים אבל מהנהנת. "זה.. נ-נכון לצערי." מגמגמת.

מייהאם נראה זועם, אבל משהו בטיטוס מרסן אותו.
"...אני אצטרך דיווח על כך'

השריף רם מביט בג'ון. "...זאת צורה לנסח את זה. אבל כן.. הוכחת.. שאתה לא הלכת בדרך הוריך." הוא אומר
"אתם זקוקים לטיפול רפואי ואני צריך כמה דקות לנקות כאן את האירוע. טיטוס.. תסיע אותם לבית חולים וגם אתה צריך להיבדק. ניפגש במיון ושם... אשתף אתכם במה שאני יודע"

הוא מביט במאקסוול מייהאם. "לאחר מכן, העובדים שלך יתנו לך דוח מפורט ואם יש צורך אתן לך אותו באופן אישי. אני מצפה שתשלם להם כמו שהבטחת להם'

הוא נראה נפגע מכך שעוד מישהו מדבר אליו בסמכותיות, אבל נכנס לרכב בטריקה ונהימה זועמת.

------

לאחר כחצי שעה במיון של בית החולים נצרת.
לגבי ג'ון נראה הסגל הרפואי הכי מודאגים, ולכן כשמתאספים, זה סביב המיטה של ג'ון, וסקוט מובל לשם בכיסא גלגלים- וגם זה רק בגלל שהשריף רם פקד זאת.
מאקסוול מייהאם עומד בפינת ה"חדר" שמורכב מוילונות לבנים.
ליה עומדת בעצבנות ומביטה באצבעות שלה שחבושות- בינתיים לא הצליחו לפענח ולא להוריד את הכתמים השחורים- אז בינתיים חבשו אותן עם חומרי חיטוי.
רם נכנס דמעות בעיניו והוא מנגב אותם.
"מאיפה אני אתחיל?"
הוא מעלה את השאלה באוויר.
"אז על כת התבונה כוכבית אתם יודעים. איני יודע עד כמה, אבל אתם לא הייתם מגיעים עד לקונראד קורביט בלי לדעת. אז... אולי תשאלו אותי, וככה אשלים לכם כמיטב יכולתי את החסר."
הוא מתקרב אל ג'ון "אני מניח שכבר הבנת שהוריך היו חברים בכת?"

"למען האמת.. זה כן מצדיק." הוא אומר.
"נאלצתי לחסל אותם לפני שירפאו את קונראד קורביט. ואי אפשר להסביר את זה ברשויות הנורמליות.
"אין הרבה חברים בסוכנות שלנו... ואם אחוסל או איעצר פורט ארמגדו שוב תהיה תחת שליטת הכת"

טיטוס וסקוט, בינתיים משותקים מהלם צופים בשיחה שהולכת ונהיית אגרסיבית יותר ויותר בין ג'ון אאנריאן לשריף רם.

יש דמעות בעיניו של רם אבל הוא מנגב אותם.
"הם עמדו להקריב את גופם לקונראד קורביט. מי שפגשתם היום בבית? היה גופו הכמוש של קורביט. הוא חיפש גוף צעיר... והוריך כבר הכינו את הטקס. לא היתה לי ברירה. אחרים בארגון שלנו, רצו לחסל גם אותך... כי הטקס שלהם בעצם כבל את כל השושלת שלכם אל קונראד קורביט... אבל אני התנגדתי... ואני שמח על כך"

"לך יש יותר הוכחות מאשר לי." רם אומר .
"קורביט ניסה לשרוד דרך גופו של אייזיק- אבל אייזיק לא היה משועבד לו, ולא יכל להכיל אותו לזמן רב. ואני בטוח שקורביט, גם בתור אייזיק וגם בגופו המקורי... התמקד בך. כל הוכחה אחרת- נשרפה."

חזרה