• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז קונאן ושליטי היקום חוזרים לקיקסטרטר

שני קמפיינים חדשים של משחקי לוח של הרפתקאות וחרבות, עם מכאניקה של 1 נגד רבים או שיתופיים יצאו לקיקסטרטר כמעט באותו הזמן.

הראשון הוא Conan Red Nails, שמציע גם הדפסה חוזרת של משחק הבסיס בגרסת הקיקסטרטר שלו, וגם הרחבה חדשה ומגניבה למשחק. היה לי את קונאן ונהנתי לשחק בו, על אף שבתחילה היתה לו חוברת חוקים לא ברורה, אבל עכשיו כבר שיפרו את זה. מכרתי אותו בסוף כי לא התלהבתי מהמכאניקה של אחד כנגד רבים.
עדיין ממליץ אם אתם מחפשים משחק בסגנון הזה ו/או אוהבים את קונאן (יש גם המון מיניאטורות!!)

המשחק השני הוא של הי-מן ושליטי היקום, שהיו פופולריים כשאני הייתי ילד, וחזרו להיות פופולריים בגלל הסדרות החדשות. מימון ההמון מציע את משחק הבסיס ואת ההרחבות כולל יעדי ההרחבה מקמפיין המימון המקורי בשילוח עולמי. זה נראה כמו עסקה מצוינת, ומכיוון שזה הדפסה חוזרת אז כבר יש סקירות - ורובן חיוביות
אישית זה נשמע מפתה, אבל לא בטוח שאני באמת צריך את כל ההרחבות, ולרכוש את רק משחק הבסיס דרך המימון זה לא כלכלי בכלל.... שוקל את זה.

חזרה