• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משוב וגיוס שחקנים

טיזר זה בגדול "שיחת מעלית" "טריילר'.
בטיזר היותר מוצלח שכתבתי למערכת גיבורי על קצת אדג'ית, תיארתי תיאור של פשע שנותן את האופי של מה הגיבורים צריכים לגבור עליו.

אחר כך מסביר מה המשחק.
ןאז אחרי זה אני כותב בזריזות, מה שדרוש בשביל ששחקניםציוכלו לחשוב על רעיון לדמות.
אם יש למישהו רצון להעמיק באיזה נושא, הוא מוזמן לשאול.

אני חושב שאם באמת תסתכל על הרבה דברים, השחקן לא חייב לדעת הכול.
כאילו גם בלור של העולם האמיתי, כמה מאיתנו יודעים על כל הפלגים הפוליטים בנגיד... ירדן?

יצא לי לכתוב גם עצי הרשמה עם טיזרים ומגילות של רקע. במקרה או שלא, הם הרבה פחות הצליחו למשוך שחקנים

מצאתי את ההומברו החביב הזה.
וןאן פיס למו"ד 5.
יש גם שיטה יותר... נראטיבית שמישהו פיתח אבל לא ממש נוסתה.

אני עדיין עובד במגץ על תירגום ההתחלה המהירה לroot אבל זה לוקח זמן. לדעתי לפחות עוד חודש חודשיים.
אני מקווה שיאשרו לי להנחות גם רוט במקביל, אבל וואן פיס זה אחד הסיפורים הכי חביבים עלי שהכי השפיעו עלי.
יש מעוניינים?

שלום, אני מתכנן להריץ הרפתקת ניהול בשיטה מבוססת מו"ד 5.
המשחק לא יהיה ניהול יבש, ויתמקד יותר באירועים שהדמות חווה מאשר בניהול עצמו, אך הרעיון הוא שהשחקן משחק דמות-שליטה. אסביר במפורט יותר בעץ ההרשמה, אך כרגע, יש מעוניינים?

שלום, אני מתכנן להריץ הרפתקת ניהול בשיטה מבוססת מו"ד 5.
המשחק לא יהיה ניהול יבש, ויתמקד יותר באירועים שהדמות חווה מאשר בניהול עצמו, אך הרעיון הוא שהשחקן משחק דמות-שליטה. אסביר במפורט יותר בעץ ההרשמה, אך כרגע, יש מעוניינים?
קח עצה בחינם, תמצא משהו יותר מתאים מאשר מו"ד 5.
חוץ מזה, יש מצב שאני אהיה מעוניין (אני בעיקרון די אוהב משחקי ניהול) אבל זה מאוד תלוי בכיוון שאליו המשחק יתפתח.
אתה מתכוון למשחק פורום או למשחק שולחני?

משחק פורום, לזה העץ מיועד, לא?
הניהול איננו תיאור של השיטה, אלא הת'מה של המשחק. מו"ד 5 יהפוך את ההרצה לקלה עבורי בהרבה, היות ואני שולט בשיטה לבוריה. הרעיון הוא שהמשחק לא יתמקד בחבורת הרפתקנים שחווים הרפתקאות, כמו מרבית משחקי המו"ד 5, אלא יותר במאורעות מיוחדים שקורות לשחקן במהלך ההרפתקה, כחלק משלטונו בממלכה, נחלה או כפר (או שבט נוודים, או כל דבר דומה).
השחקן לא הולך באמת לנהל חד-חד את המשאבים של תחום השליטה שלו, וגם אני לא. השחקן יגיב לאירועים ייחודיים ש"תוקפים" את תחום השליטה שלו, אשר כולם חלק מסיפור-העל שמחבר את כל השחקנים לידי משחק אחד. ת'מת הניהול מעניקה לשחקן את היכולת ליזום פרויקטים, אירועים ודברים אחרים בפני עצמו, יחד עם אלו שאני אזרוק עליו כדי לקדם את הסיפור. הסיפור גם איננו מוגבל דווקא לניהול. יכול להיות שארצה למטרותיי שמהפכה תתנהל בתחום שלטונו של שחקן, מה שעלול להדיר אותו לחיי הרפתקנות בפועל, אך לא בלבד.

משחק פורום, לזה העץ מיועד, לא?
כן, אבל לא הייתי בטוח...
הניהול איננו תיאור של השיטה, אלא הת'מה של המשחק. מו"ד 5 יהפוך את ההרצה לקלה עבורי בהרבה, היות ואני שולט בשיטה לבוריה. הרעיון הוא שהמשחק לא יתמקד בחבורת הרפתקנים שחווים הרפתקאות, כמו מרבית משחקי המו"ד 5, אלא יותר במאורעות מיוחדים שקורות לשחקן במהלך ההרפתקה, כחלק משלטונו בממלכה, נחלה או כפר (או שבט נוודים, או כל דבר דומה).
השחקן לא הולך באמת לנהל חד-חד את המשאבים של תחום השליטה שלו, וגם אני לא. השחקן יגיב לאירועים ייחודיים ש"תוקפים" את תחום השליטה שלו, אשר כולם חלק מסיפור-העל שמחבר את כל השחקנים לידי משחק אחד. ת'מת הניהול מעניקה לשחקן את היכולת ליזום פרויקטים, אירועים ודברים אחרים בפני עצמו, יחד עם אלו שאני אזרוק עליו כדי לקדם את הסיפור. הסיפור גם איננו מוגבל דווקא לניהול. יכול להיות שארצה למטרותיי שמהפכה תתנהל בתחום שלטונו של שחקן, מה שעלול להדיר אותו לחיי הרפתקנות בפועל, אך לא בלבד.
הבנתי את זה (לא בכזה פירוט, אבל בגדול) ואני בהחלט ממליץ להריץ בשיטה אחרת. מו"ד 5 איננה הפתרון לכל דבר, ובמקרה כזה היא פשוט לא מתאימה.

לכמה שחקנים אתה מתכוון להריץ?

אני חושב שארצה להשתתף, אבל לא בטוח.

מחפש להצטרף למשחק מקוון בפורום.
מעדיף פנטזיה כלשהי.
אם אתם רואים את ההודעה הזו, גם אם זה בעתיד הרחוק, שלחו הודעה פרטית - סיכוי סביר שעדיין אהיה מעוניין :)

Humankind || Talisman

היי אני תומר, סטודנט בן 23 מחפש שחקנים שרוצים לשחק את המשחקים שכתבתי למעלה ביחד איתי וחברים שלי, אנחנו משחקים אונליין, אם אתם רוצים להצטרף אתם יכולים לכתוב לי פה אני אסתכל מידיי פעם אבל אני בעיקר זמין בדיסקורד Reptilian_Riddler #6584

היי שלום אני חדש בפורום, יש לי משחק שאני עבדתי עליו לזמן מה שכרגע באנגלית(לא שזה בעיה לתרגם).
זה לוקח מקום באזור שקוראים לו "עבר הקיץ" וזה משחק שבהתחלה יש הרבה נגיעה הפיות והאזור משם, רציתי לדעת מה אנשים חושבים והאם אנשים יהיו מעוניינים להצטרף?
מדובר במשחק מו"ד 5 למי שמעוניין.

עריכה אחרונה:
היי שלום אני חדש בפורום, יש לי משחק שאני עבדתי עליו לזמן מה שכרגע באנגלית(לא שזה בעיה לתרגם).
זה לוקח מקום באזור שקוראים לו "עבר הקיץ" וזה משחק שבהתחלה יש הרבה נגיעה הפיות והאזור משם, רציתי לדעת מה אנשים חושבים והאם אנשים יהיו מעוניינים להצטרף?
מדובר במשחק מו"ד 5 למי שמעוניין.
אתה מתכוון למשחק פנים אל פנים, אונליין או התכתבות?
מה האורך של המערכה?
אני בעניין של משחק בהתכתבות, אם הוא לא ארוך מדי.

K Knvknvknv ברוך הבא לפורום! כרגע, אין הרבה הסבר על המשחק. משחק מו"ד 5 עם פיות זה נחמד, אבל זה לא הרבה מידע- מה הדמויות יעשו בו? באילו דרגות הן? אם תענה על השאלות האלה, כנראה תוכל לדעת יותר על הביקוש.

שלום. אני מחפש שחקן אחד למשחק יחיד של ההרפתקה "hollow last hope", ואולי גם להמשיך ל"crown of the kobold king", שתי הרפתקאות שיועדו במקור לגרסה הראשונה של פאת'פיינדר, אך לצורך העניין נשחק אותן עם החוקים של מהדורה 5.

יש מישהו בעניין? המשחק ישוחק פה בפורום.

חזרה