• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז ספר הבסיס של Marvel Multiverse RPG יצא לאור

משחק התפקידים החדש של גיבורי העל של מארוול יצא לאור אתמול, וזמין עכשיו לרכישה - מבדיקה זריזה אפשר לקנות אותו עם שילוח חינם מאמזון לישראל:
המשחק מבוסס על שיטה מקורית d616 (כמו יקום 616 ...) ויצא כבטא לפני כשנה - הבטא למעשה לא הייתה מוצלחת במיוחד לפי רוב הביקורות שקראתי במרשתת, אבל אומרים שהגרסה הסופית משופרת מאוד.
אז אם מישהו כבר מכיר/קרא/מתכנן לקרוא, אשמח לשמוע חוות דעת :)
91ZoLwxsJfL.jpg

לצערי, 50 דולר לספר דיגיטלי זה מוגזם. אולי אקנה את הספר כשיהיה בהנחה. גם אם רק כי בריאן פיטרסון (הכותב מאחורי d20 monkey ועולם המערכה קארת'ון) צייר את המפות שם.
גם שמעתי ביקורות מאוד טובות על השיטה, ובהחלט נראה שהם לקחו לתשומת לבם את ההערות על הבטא המזעזעת.

לצערי, 50 דולר לספר דיגיטלי זה מוגזם. אולי אקנה את הספר כשיהיה בהנחה. גם אם רק כי בריאן פיטרסון (הכותב מאחורי d20 monkey ועולם המערכה קארת'ון) צייר את המפות שם.
גם שמעתי ביקורות מאוד טובות על השיטה, ובהחלט נראה שהם לקחו לתשומת לבם את ההערות על הבטא המזעזעת.
שלם עוד 4 דולרים ותקבל את הספר פיזית במשלוח הביתה.
הצצתי בגרסת הקינדל שבאמזון, נראה מרהיב חזותית כצפוי ונוראי מכנית שלא כצפוי. יש לי את ספרי השיטה הישנים יותר של "היקום של מארוול" ושל קורטקס שהם יותר מעניינים מכנית (הראשון משתמש בשיטת הכרעות דטרמיניסטית ללא קוביה והשני נראטיבי אבל מסורבל. יש לי גם פדפים של TSR אבל השיטה לא כל כך מעניינת) וגם ככה הסיכוי שאי פעם אריץ משחק של מארוול נמוך מאוד.

שלם עוד 4 דולרים ותקבל את הספר פיזית במשלוח הביתה.
הסיבה שאני מעדיף ספר דיגיטלי על פיזי במקרה הזה היא בדיוק כדי לחסוך כסף, אם היה לי את הכסף לבזבז כרגע על ספר שיטה שאני לא רואה את עצמי מריץ בה בשנים הקרובות בהחלט הייתי קונה כבר פיזית.

חזרה