• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנהרות כלא, שבויה חסרת מזל, גנבת שיכורה אחת - רשומות הרפתקאה חדשות

הגיע הזמן לחדור למערות הכלא של שבט הרועים האלים של דולו, ולחלץ משם את קרובת-משפחתו השבויה של הקוסם דל'ארנור - לפני שהשעה תתאחר. הדמויות התבקשו לנסות להמנע ממרחץ דמים, שיכול לסכן גם את חייה של השבויה. עד כה, החבורה הצליחה לא להתגלות ולא להיגרר לקרב, אבל 'שירת ההמנון' המבישה באספה של השבט סיבכה את העניינים, והזמן קצר מתמיד.

ובינתיים, אי-שם גבוה על פסגת הרכס, אורות מוזרים מרצדים מחורבות מקדש עתיק של אורגי ערפל...

במילים אחרות: רשומות הרפתקאה חדשות בקמפיין 'עסקי דרקונים' עלו לאתר, וכולם מוזמנים (ומוזמנות!) לקרוא עוד פרק בעלילות הגבורה של הגנבת השיכורה מנדי, הלגיונר אורון, הקוסם הנוכל נאריקירוס ואורג הערפל נשוא הפנים דל'ארנור (וגם של הכבשים הפועות מכל הסוגים...)

* * *

לינק ישיר לרשומות ההרפתקאה החדשה

לינק לאינדקס של הקמפיין

עולם המערכה מלסטרה

טוויסט בתוך טוויסט. יפה מאד. אני מניח שהברית של אורגי הערפל עם הסקו נעשתה בברכת הקורל'סאג שלך תדע מה האינטרסים שלהם בנדון.

כל הקטע במנהרת הכלא היה עשוי היטב.

מהלך ההתגנבות שאמאנסטריה ביצעה היה די מרשים.

אורג ערפל שמתיימר להיות שמרן שמעיר "רומנטיקה מטופשת!" הוא באמת סתירה מהלכת על שתיים.

אני מניח שהרב-מאג העוג שפגשנו פה הוא נור-קאבביל הידוע לתהילה והפרק הבא אמור להיות החלק הסוגר של הקמפיין ובו נפגוש את "איש הדרקון".

פרק מאוד מעניין, נהנתי מאוד לקרוא.
שגיאת הקלדה אירונית למדי שאירעה בפרק - כאשר אמנסטריה מדברת על הגנות ההיכל, היא אומרת שלכאורה הכל אובד, אם כי הלהבות רק מפיצות אור ולא מחמממות, והיא מוכנה להתערב על זה שההיכל חסר הגנה. הכוונה (אני מניח) לעובד, אבל השגיאה משעשעת מאוד.
מעבר לכך, מעניין אותי לשמוע עוד על הסקו - האם הם הופיעו בעבר באחד הערכים של מלסטרה ואני לא זוכר זאת, או שזה האזכור הראשון שלהם?
להקים מחדש את הממלכה המוארת נשמע כמו משימה קשה מאוד. מי באמת שולט עכשיו בשטחים שבהם עמדה בעבר ממלכת האור הנשגב?
וכן, היה מאוד ברור שהשליח הזה איננו מה שהוא מתיימר להיות, אם כי ציפיתי שזה יהיה במודע ולא באמצעות חבלה של העוג המכשף-נקרומנסר.
אהבתי מאוד גם את ההתגנבות למנהרת הכלא.

תודה רבה על התגובות :)

הסקו היו משועבדים לשעבר לקור'סלאג ונחשבו כאחד הגזעים המרושעים הזוטרים תחת השירות שלהם.
לשליח היהיר לא חסרות סתירות... אם כי חלק מהגישה שלו היא טענה 'אנטי שמרנית' שאורגי הערפל חייבים לנטוש בריתות ואידיאלים ישנים כדי להקים מחדש את הממלכה שלהם.

האם זה נור קאאביל? יתכן - גם השחקנים תהו על כך.
(אפילו לנסיך המכשף אין הרבה מגים תחת שירותו שיכולים להגיע לכזו עוצמה, כך שבהחלט יש סיכוי).

הקמפיין אכן מתקרב לסופו - אם כי לא סגור עדיין האם זה יקח פרק אחד או קצת יותר.

הסקו הוזכרו עד עכשיו רק באחד הבתים של השיר על עלמת הסערה, כאשר מתואר שהיא ניהלה קרבות ים מול הספינות שלהם.

ואכן, ה-א' במקום ה-ע' היא שגיאת הקלדה אירונית. אני אתקן אותה בהמשך.

להקים את הממלכה המוארת זו אכן משימה קשה מאד, כי רובה לא רק חברה, אלא מוחזקת/נשלטת גם אם באורח רופף על-ידי בני האדם שהרסו אותה, וחלקים אחרים התמלאו קסמים אפלים, מפלצות ועוד. הנסיך שמטעמו הגיע השליח שולט כרגע רק באחד ממחוזות הצפון הפראיים שלה (כאשר אביה של הליידי ריילוריה שולט באחר), וגם שם לא חסרים לו אוייבים וצרות מסוגים שונים.
אולי בגלל זה - וגם בגלל הטינה לבני האדם - הוא כרת ברית עם האויבים לשעבר כנגד בני-הברית לשעבר.

השליח האמין שהוא בדיוק מי שהוא התיימר להיות. רק שהיה לו יותר אגו וידע בכללי הטקס של אורגי הערפל מאשר שכל, שלא לדבר על זהירות.

חזרה