• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

"הילד בן שלושים": רשומות הרפתקה חדשות בקמפיין 'לאחר עלותם לגרדום'

"אמת המוכרת לכל היא, כי הרפתקן המפצל את החבורה, עלול להhקלע לצרות צרורות"

רשומות ההרפתקה האחרונה בקמפיין 'לאחר עלותו לגרדום' עלו סוף-סוף לאתר של מלסטרה.
קל'ריס וראנ'סיל שבות ומסתבכות בתככים וסודות מתחת לטירת אבאריל, מנסות להתפרץ למסיבת יום הולדת פתטית למדי, מוצאות דרכים מקוריות להתגבר על חסרונו של מפתח; ומסתבכות עם ידידים ויריבים לא צפויים.

* * *

לינק לרשומות ההרפתקאה החדשה

לינק לאינדקס של הקמפיין

עולם המערכה מלסטרה

פרק טוב. להסתכל על הפיתוי מנקודת המבט של המפתה זה אף פעם לא עושה טוב למפותה.

האם לא היה עדיף לראנסיל גם לגנוב את הפנקס שבו רשומה תכולת הגנזך? יש לה מזל שהמקום כל כך מאורגן ומזל עוד יותר גדול שהרשומה לא בוערה.

אני מניח שקרס העלילה שקשור לגריפונים יעבור עכשיו עריכה עתה שיש רוכבי גריפונים בשירותו של הלורד אבאריל.

למדתי מילה חדשה: "לרלר".

אני מאמין שהשם אומגניר הוא שם טוב לנבל. הוא מכיל את האות היוונית 'אומגה' אבל זו רק דעתי.

לא זכור לי שהיה פנקס עם רישום תכולת הגנזך.
היתה לראנ'סיל יכולת להסתכל באופן כללי על ארון ספרים ולהבין מה בערך הנושא של רוב מה שמאוחסן שם (בלי גלגול, אובדן זמן והקמת רעש - מה שהיה קורה מחיפוש יותר מדוקדק). אבל לא משהו כללי.

דברים בחוברת הכללית לא ישתנו בגלל יישום בהרפתקה כזו או אחרת - בעיקר שלא מדובר במידע שממש משנה את הדברים. קרי, אין כאן איזו יחידה צבאית או לורד שיש לו פלוגה של רוכבי גריפונים, אלא לכל היותר גריפון אחד שמוחזק בידי אדם ספציפי.

לרלר - בסלנג, סוג של קשקש; אדם שמדבר בלי הפסקה, בלי לשים לב אם הצד השני מעוניין לשמוע, ובדרך-כלל על דברים לא מאד רלוונטיים או מעניינים.

אומ זו אחת התחיליות שקשורות להשתקפות האפורה. אין בה משהו חריג יחסית לתחיליות אחרות כמו 'אור' 'אונ' שמייצגים גם הם אפור (או תחיליות לבנות כמו 'נימ' או שחורות כמו 'מינ').

השלכתי את זה מהעבודה שלי בארכיון שם יש פנקס מהתקופה הפרה-דיגיטלית. מנין לדמויות האלה איך מתנהל גנזך? הן עשויות לפספס את האפשרות הזאת. אני מניח שהמספור של הארונות והוויטרינות לא קיים בעולם המשחק עצמו (מספור כזה עשוי לרמוז שמישהו הכין אותו לצורך רשימת התמצאות.)

האם נגלה מי רוכב הגריפין בהמשך הקמפיין?

הדיבור של מורפרין נשמע מעט כמו גרסה מוקצנת של איך שטוקבקיסטים מעיזים לדבר לפעמים מאחורי צללי האינטרנט.

המספור היה מטעמי נוחות של התקציר, לא משהו רשמי בתוך המשחק. הגנזך בעולם המשחק לא היה ממוספר, ולא היה לו פנקס שהדמויות ראו או נרמז להן על קיומו.

באחד מפרקי הפודקאסט יהיה כנראה רמז לגבי הרוכב.

ומורפרין הוא אכן חלאה מהסוג הגרוע ביותר.

חזרה