• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היה היה חפצים+ חשמל מן השמיים+ עצים זוהרים

במסגרת החזרה של סדרות עבר אהובות, הגיע תורה של סדרת היה היה. מעניין אם ישלבו את רעיון חגורת הלוחות הסולאריים שחזר על עצמו בכל העונות. לא בדיוק מת על סגנון האנימציה המודרני.

השאלה אם זה בכלל אותם יוצרים של הסדרה המקורית, בעברית יש נטיה לתרגם איך שרוצים. לא מכיר את השם בצרפתית של הסדרה ההיא (שכל הילדים שלי גם צפו בה)

ככל הידוע לי, היוצר של הסדרה מת בשנת 2010. גם חברת הוט מעורבת בהפקה. אישית, הייתי מעדיף עונת המשך של 'היה היה החיים' אבל אין ממש צורך בה כשיש את 'תאים בעבודה'.
הפקת העונה החדשה היא קופרודוקציה בין חברות ההפקה PROCIDIS SAMKA GROUP ו-SKLAN&KA, כאשר גופי השידור שיקחו חלק בהפקת העונה החדשה הם HOT,FRANCE TELEVISION,TV5-Monde,KIKA-ARD,RTBF,SVT,NRK

ייתכן שהאובססיה האישית של יוצר "היה היה" תהפוך למציאות. עם זאת, בפרק של "היה היה החלל" שעוסק בכדור הארץ הוא מזכיר שניתן להשתמש בטכנולוגיה הזו גם כנשק.
נ.ב.
הפרוייקט הזה גם נשמע כתחילתו האפשרית של נחיל דייסון - נחיל של עצמים שוכני חלל שמטרתו לרתום את כוחה של השמש.

עריכה אחרונה:
חזרה