• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים שחקנים לקמפיין חדש במו"ד 5

טווח גילאים
18-26
מיקום בארץ / פלטפורמה
מרכז
בתשלום?
אחר-פירוט בגוף ההודעה
מחפש שחקנים אמיצים להרפתקה חדשה 💪
טיזר: "אתם חבורה של צעירים המתאמנים קשה כדי להגשים יום אחד את חלומכם: להצטרף לקווינסגארד ולהגן על המלכה אלינדה וכל ממלכת אימפיריה. אבל ייתכן שהיום הזה יגיע מהר יותר משחשבתם. בעקבות מרדף אחרי שודדים שבזזו עיר קטנה מתחילה להתגלות קונספירציה עתיקה ותוכניות מסוכנות שמאיימות על העולם כולו. ורק אתם יכולים לעצור אותם."
פרטים טכניים:
משחק: מבוכים ודרקונים מהדורה 5
רמת ניסיון: כל רמה! זאת פעם ראשונה שאני מריץ קמפיין רציני שאני הכנתי אז גם אני קצת מתלמד 😊
שפה: רוב הקמפיין יתקיים באנגלית.
שעות: יוחלט על פי השחקנים - אבל יהיה בערבים ולא בשבת.
מחיר: חינם! יתכן שנצטרך לשלם על מקום לשחק בו, אבל אני לא לוקח שקל.
מי אני: אהרן, בן 20 שחטף השראה מה"הרפתקון" שהיה שבוע שעבר והחליט לבנות לו קמפיין. לא פעם ראשונה שלי כשה"מ אבל גם לא הכי מנוסה בעולם 🥴
מעוניינים? מוזמנים ליצור קשר בהודעה פרטית… אם יש לכם אומץ 👑
Seeking brave adventurers for a new quest 💪
Teaser: “You are a group of teenagers training hard to one day fulfill your dream: to join the Queensguard and protect Queen Elinda and the kingdom of Imperia. But that day may come sooner than expected. After chasing down a group of pirates who ransacked a small town, you begin to uncover an ancient conspiracy and dangerous plans that threaten the entire world. And only you can stop them.”
Technical details:
Game: Dungeons and Dragons 5e
Experience Level: Any level! This is my first time running my own serious campaign, so I’m also learning a little bit 😊
Ages: Preferably 18-26
Language: Mostly in English
Times: Will be decided by the players - in the evenings, and not on Shabbat.
Price: Free! We may have to pay for a place to play, but I'm not taking a shekel.
Who am I: Aron, 20 years old, struck by inspiration from the הרפתקון last week and decided to build himself a campaign. Not my first time as a DM, but I’m also not super experienced 🥴
Sounds interesting? You’re welcome to send me a private message… if you’re brave enough 👑

חזרה