חג שמח והכרזה על שדרוג הפורומים

חג שמח והכרזה על שדרוג הפורומים

פורסם ב16 ספטמבר 2020
נכתב על ידי ויני האורק

שנה טובה ומתוקה לכולכם מקהילת הפונדק - אנחנו מאחלים לכם שנה נהדרת ושתמשיכו לשחק וליצור עולמות מופלאים. אחד היתרונות בתחביב שלנו שאפשר גם לשחק אותו בסגר, בין אם זה במשחקי לוח עם המשפחה, משחקי תפקידים וירטואליים וגם בפורומים שלנו.
אז מה התוכניות והשאיפות שלכם לשנה החדשה בעולם המשחקים?

אחת מהשאיפות שלנו בשנים האחרונות הייתה לשדרג את הפורומים של הפונדק, והשנה החלטנו לנצל את תקופת החגים כדי לעשות זאת. הפלטפורמה הנוכחית של הפורומים, PHPBB, משמשת אותנו מאז יומו הראשון של הפורום - אי-שם לפני 17 שנה. לאחר תהליך ארוך של בחינת חלופות החלטנו לשדרג לפלטפורמה של Xenforo, שמציעה חוויית משתמש דומה מאוד לקיים - כך שהשדרוג יהיה קל - בנוסף לשיפורים משמעותיים בפורום ובאפשרויות שהוא מציע.

happy new year

Xenforo היא הפלטפורמה שגם משמשת (בין היתר) באתרים Enworld.org ובאתר rpg.net - אם כי העיצוב הסגול שם הוא בהחלט... ייחודי.  ניתן למצוא אותה בעוד מספר רב של אתרים כגון avforums ועוד. הנה סקירה קצרה של השיפורים המדהימים שמחכים לנו:

ושאלת השאלות - מתי כל הטוב הזה יגיע?

כשזה יהיה מוכן :) אנחנו מקווים שהשדרוג יקרה בין ראש השנה לסוכות, כך שיהיה לכם מה לעשות בחול המועד סוכות כשאין אייקון השנה.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק