דרקוניקון 2019 מגיע למרכז תל-אביב וקריאה אחרונה למנחים

דרקוניקון 2019 מגיע למרכז תל-אביב וקריאה אחרונה למנחים

Information
פורסם ב06 יולי 2019
נכתב על ידי האיש הזקן

דרקוניקון 2019

דרקוניקון נוחת במרכז תל-אביב

פחות מחודשיים נותרו עד לדרקוניקון 2019, שיתקיים ב 29-30 באוגוסט, ואנחנו עובדים עליו בהתרגשות שרק הולכת וגוברת - גם השנה יהיה דרקוניקון נהדר, גדוש במשחקי לוח, משחקי תפקידים ועוד. 

בכל שנה יותר שחקניות ושחקנים מגיעים לדרקוניקון, כנס המשחקים של הקיץ, כך שכל כמה שנים אנו עוברים מקום למקום גדול יותר ומפנק יותר. השנה מצאנו מיקום בלב תל-אביב, בצמוד לכיכר דיזינגוף, שבו יש שתי אולמות רחבי ידיים, ברמה גבוהה מאלו שאנו רגילים אליהם ברחוב בן-עמי 14. אולם אחד יוקדש למשחקי לוח, לספרייה ולטורנירים, בעוד האולם השני יתמקד במשחקי תפקידים, במיניאטורות ועוד. במקום יש גם מספר חדרים קטנים יותר, בהם ירוצו משחקי חדר (לארפים), משחקי תפקידים, סמינרים ועוד.

בואו להנחות משחקים בכנס

בעוד שבוע מסתיימת תקופת הרישום למנחים, וכמו בכל שנה, מספר השולחנות הפנויים הולך ואוזל. אז הצטרפו לשורות המנחים בין אתם רוצים להנחות משחק תפקידים, משחק לוח, טורניר או פעילות משחקים אחרת - שלחו את האירוע שלכם בעמוד הרישום למנחים.

אם מעולם לא הנחתם אירוע בכנס, לדעתי זו חוויה מופלאה ומיוחדת בפני עצמה, ומומלצת לכל אחד. צוות המשחקים שלנו ישמח לעזור לכם אם אתם רוצים עזרה או עצה, צרו עמם קשר.

בנוסף השקנו השנה שירות מיוחד של שידוך משחקים - אם אתם רוצים להנחות אבל אין לכם הרפתקה מוכנה לכנס, אז יש לנו מאגר הרפתקאות במגוון שיטות. למי שאין הרפתקה, או זמן לכתוב אחת, זה פתרון מושלם - פשוט מלאו את הפרטים שלכם בטופס שידוך משחקים, ואנחנו נדאג לכם להכל.

הארועים הראשונים בדרקוניקון יתפרסמו באמצע יולי, ובתחילת אוגוסט תפתח ההרשמה לשחקנים. אז שריינו את התאריכים של דרקוניקון ביומנים, וספרו לחברים על כנס המשחקים של הקיץ!

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.