פרסמו סקירה, קבלו הנחה, וזכו במשחק

פרסמו סקירה, קבלו הנחה, וזכו במשחק

Information
פורסם ב30 מאי 2017
נכתב על ידי ויני האורק

board game tableבין החגים למשחקים, אחרי שחזרנו הביתה מהלימודים ומהעבודה, צבענו מחדש את הפונדק ושיפרנו אותו. אבל קודם כל, לרגל שנתיים לחנות המשחקים הממלכה, אנו שמחים להציג שיתוף פעולה חדש: כל מי שיכתוב סקירה בפונדק למשחק תפקידים או משחק לוח, יזכה להנחה של 10% ברכישה הבאה של משחק בחנות הממלכה ובנוסף יכנס להגרלה על משחק לוח חדש או ספר בסיס למשחק תפקידים - בהתאם לסוג הסקירה. 
קישור לסקירות יופיעו בנוסף גם בחנות האינטרנט החדשה של הממלכה - כך שהן יגיעו לקהל הגדול ביותר בעברית.

מה צריך לעשות?
בחרו משחק שאהבתם או שנאתם וכתבו עליו סקירה: זה יכול להיות משחק שיצא לאור ממש עכשיו או משחק ותיק ואהוב, כל עוד המשחק זמין לרכישה - מי שמתגעגע לשחר האדמה יצטרך לוותר. הסקירה עצמה צריך להציג את המשחק ואת חוות הדעת שלכם עליו. אין תבנית קבועה לסקירות, אך מומלץ לשאוב השראה מסקירות אחרות באתר או ב BGG. תמונות תמיד מוסיפות לכל סקירה, והטקסט צריך להכיל כ-800 מילה או יותר. 
אם לא כתבתם לפונדק קודם לכן, קראו את המדריך להגשת תוכן בפונדק למידע נוסף.

איך מקבלים את ההנחה ומשתתפים בהגרלה?
לאחר כתיבת הסקירה והגשתה לאתר, אנו נבדוק אותה ונשלח אליכם מייל עם הערות וגם הנחיות כיצד לממש את ההנחה. בנוסף, כל אחד ישתתף בהגרלה של משחק לוח חדש או ספר בסיס של משחק תפקידים, לפי בחירתו. עבור כל סקירה שכתבתם, מקבלים כרטיס אחד להגרלה - שתערך בכנס דרקוניקון 2017 ב-24 לאוגוסט. כדי שנגריל את המשחקים, הממלכה הציבו רף גבוה של עשר סקירות חדשות לפחות בפונדק עד להגרלה - אז ספרו גם לחברים :)

חידושים בפונדק

ועכשיו לדבר שבאמת מעניין את כולם - או לפחות את האורקים בקרבכם: השיפורים לפונדק.
ראשית, שדרגנו את גרסת הבסיס של ג'ומלה לגרסה 3.7: המשמעות העיקרית היא שכעת ניתן לבנות יותר בקלות מסדי נתונים ולהציגם באתר - למשל של משחקים. אני מקווה שבקרוב יהיו לנו עוד חדשות בתחום זה.

מעבר לכך בצענו שורה ארוכה של שיפורים:

- שיפרנו את התאימות של הפונדק לטלפונים חכמים, כעת בסקירות תראו את התמונה בבירור. 
- הוספנו עוד קישורים למאמרים וסקירות דומות ברחבי הפונדק, כולל תמונת קדימון. באותו אופן שיפרנו את "חדש בפונדק" עם תמונות.
- החלפנו את הכפתורים של שיתוף הכתבות, כך שיעבדו מהר יותר וללא עוגיות של צד ג'.
- הוספנו הכרזה חדשה לאורחים בפורום שמסבירה להם על הפורום ומזמינה אותם להצטרף לקהילה.
- עוד הרבה שיפורים קטנים.

ושיפור אחרון ומשמעותי, מזה כשלושה חודשים הפונדק עובד עם פרוטוקול תקשורת SSL שמאבטח את כל הפרטים שאתם שולחים ומקבלים מהפונדק.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.