שנה טובה, שיפורים באתר ובפורום, רשימת דיוור חדשה

שנה טובה, שיפורים באתר ובפורום, רשימת דיוור חדשה

Information
פורסם ב07 אוקטובר 2016
נכתב על ידי ויני האורק

new year 2016שנה חדשה התחילה, שנת משחקים מתוקה, עם הרבה הנאה וחברים. בסוכות מתקיים כנס אייקון, שם גם אנחנו נהיה עם ספרי איי הסערה, כולל ההרפתקה החדשה של פאת'פיינדר: אלופי האור.

אם אתם מחפשים חבורה לשנה החדשה, נמליץ על פורום חיפוש שחקנים ומנחים, שבו מאות הודעות מרחבי הארץ של שחקניות ושחקנים. זו דרך מצוינת למצוא אנשים ולהתחיל מערכה חדשה.

אזכיר שמי שמעוניין לכתוב סקירות, להכין מדריכים או בלוג בנושאי משחקי לוח ומשחקי תפקידים, מוזמן לצור קשר או פשוט להתחיל לכתוב בקישור.

בחודש האחרון בצענו גם מספר שיפורים באתר. בשבוע הקרוב יתחיל לפעול הדיוור של פורום הפונדק, שישלח אחת לשבוע עם תמצית הנושאים שהתפרסמו באותו השבוע: כך תוכלו להתעדכן באופן שוטף על לנושאים חדשים ומעניינים.

השיפורים באתר

- שדרוג תוכנת השרת וג'ומלה: בכדי להעלות את האמינות והאבטחה של האתר, שדרגנו גם את גרסת ה PHP של האתר, וגם את גרסת הבסיס של ג'ומלה לגרסאות החדשות ביותר.

- תיקונים לאתר ולפורומים: בין היתר שיפור השיתוף לפייסבוק, התגובה המהירה בפורומים, מערכת הגשת המאמרים באתר ועוד.

- שיפור מערכת ההודעות הפרטיות בפורומים, על-ידי השלמה מהירה של שם הנמען בעת הקלדתו. הוספת רשימת דיוור לפורומים: בשלב ראשון הדיוור ישלח לכל משתמשי הפורום. ניתן לשנות את ההגדרות של רשימת הדיוור או לבטל אותו באמצעות הקישור שיופיע בתחתית הדיוור או דרך לוח הבקרה למשתמש בפורום.

ההגדרות כוללות: בחירת הפורומים שיופיעו בדיוור, תדירות הדיוור, מבנה הדיוור ועוד.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.