מערכת התגובות של הפונדק עלתה לאוויר

מערכת התגובות של הפונדק עלתה לאוויר

Information
פורסם ב10 יוני 2016
נכתב על ידי ויני האורק

Homer and bart horrayבשעה טובה מערכת התגובות החדשה של הפונדק פעילה כאן באתר, וגם בפורומים!

המערכת החדשה היא למעשה גשר בין האתר לבין הפורומים: כשאתם כותבים תגובה באתר, היא מתפרסמת גם בפורום. האתר בתורו יודע לשלוף את כל התגובות מהפורום ולהציג אותן באתר. המטרה הייתה לאחד בין המערכות ולא ליצור מערכת עצמאית ומנותקת של תגובות. אם אתם מחוברים לפורום בעת שאתם כותבים את התגובה באתר, אז היא תופיע תחת שמכם. אך גם אורחים מוזמנים לפרסם תגובות.

מערכת התגובות ממפה את הקטגוריות באתר לפורומים המתאימים, כך שתגובות למאמר של משחקי תפקידים יתפרסם בפורום משחקי תפקידים. בנוסף, אם אתם כותבים כתבה באתר ושם המשתמש שלכם (עמו אתם נכנסים לאתר) זהה לשם המשתמש בפורום, אזי עץ התגובות יפורסם תחת המשתמש שלכם.
עשינו את המיטב כדי שכתבות קיימות יצביעו לעצי תגובות קיימים, אבל במידה שפיספסנו עדכנו אותנו בתגובות ונתקן בהתאם.

כהערה התגובות עדיין לא פעילות לסקירות של משחקי תפקידים, וזאת מכיוון שכדי שמערכת התגובות תמפה באופן נכון את התגובות לפורום המתאים, נדרש להוסיף קטגוריה של סקירות מבוכים ודרקונים.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.