שיפורים ושדרוגים לפונדק לקראת 2016

שיפורים ושדרוגים לפונדק לקראת 2016

Information
פורסם ב20 דצמבר 2015
נכתב על ידי ויני האורק

time to upgradeשנה חדשה בפתח וזה זמן מצוין לרענן את האתר (בשנה שעברה ניקינו אורוות). בשבועיים האחרונים שדרגנו את התשתית של אתר הפונדק, והאתר המעודכן עלה לאוויר ביום שישי האחרון.
השיפורים התמקדו בשלושה מישורים:

המנוע של הפונדק: הפונדק מבוסס על מערכת בשם ג'ומלה, ושדרגנו מגרסה 2.5 שכבר אינה נתמכת יותר לגרסה העדכנית ביותר (3.4). זה מתבטא בשיפורים ליציבות ולמהירות, תיקון באגים, וגם אפשרויות חדשות.

מהירות האתר: התמקדנו גם בשיפור מהירות התגובה של האתר, הן כשאתם צופים באתר במחשב, והן בטלפון חכם. אני בטוח שכבר כעת את שמה לב להבדל.

ממשק הגשת כתבות וסקירות: כל אחד יכול לכתוב לפונדק, וכעת התהליך פשוט וקל יותר. צור משתמש בפונדק והתחל לפרסם מאמרים וסקירות באתר בממשק המשופר.

בנוסף לעיל, תיקנו כל-מיני באגים מעצבנים, תרגמנו מלים נשכחות באנגלית ברחבי האתר לעברית, וגם טיפחנו את הממשק שלנו עם מנועי החיפוש השונים.

מבחינה חזותית, השדרג הנוכחי (גרסה 5.2 של האתר לספירת ויני) דומה לעיצוב החדש שהושק במהדורה החמישית של הפונדק. אם אתה מכיר מעצבת אתרים חובבת משחקים ובעלת ניסיון, אתה מוזמן ליצור קשר.

לדיווחים על באגים, הצעות לשיפור והערות אחרות, אנחנו בפורום המשוב של הפונדק.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.