אלופי האור - הרפתקה חדשה בעברית, אתגר כתיבה, ועוד

אלופי האור - הרפתקה חדשה בעברית, אתגר כתיבה, ועוד

Information
פורסם ב01 פברואר 2015
נכתב על ידי האיש הזקן

logo publishבעוד חודשיים יושק משחק תפקידים חדש בעברית מבית מאנקיטיים – פת'פיינדר, שהוא בעצם הגרסה האולטימטיבית של מבוכים ודרקונים 3.5. אני וחברי הפונדק מתרגשים לקראת המשחק החדש, ביחד עם עוד רבים אחרים (הכירו את אגודת מגלי הארצות!). משחק תפקידים חדש בעברית גורם לי לתחושה נעימה בבטן :).

מעבר לספר הבסיס לפת'פיינדר, אנחנו מכינים מספר דברים מגניבים משלנו:

 אלופי האור, הרפתקה חדשה בעברית במימון המונים!
כבר הכרזנו על הדפסה מחודשת למגילות העוצמה, אבל אני גם רוצה לפרסם הרפתקה חדשה ל Pathfinder – ולשם כך אני מזמין את חובבי פת'פיינדר ומשחקי תפקידים בעברית להשתתף בקמפיין מימון המונים ולתמוך בהרפתקה חדשה לפת'פיינדר בעברית. הקמפיין ייפתח בתחילת פברואר, כשההרפתקה צפויה לצאת לאור באוגוסט.

• סיפורים מהפונדק, אתגר כתיבה בפורום.
כתבו דב"ש או מפלצת של פת'פיינדר וזכו בעותק של ספר הבסיס - אתגר הכתיבה הוא בשיתוף עם מאנקיטיים ואגודת מגלי הארצות. האתגר יתחיל באמצע פברואר, כשהזוכה יוכרז באירוע ייעודי כחלק מכנס ביגור.

• איי הסערה מגיעים ל PDF
כבר מעל לעשור אני מפרסם את עולם המערכה שיצרתי בחנויות ברחבי הארץ בגרסה מודפסת, ובשעה טובה בעוד כחודש תוכלו גם ליהנות מספרי איי הסערה בגרסה אלקטרונית , כחלק מרענון אתר הפונדק הוצאה לאור.

אלופי האור היא הרפתקה שאני רוצה לכתוב מזה זמן רב – הרפתקת המשך למגילות העוצמה, שמתרחשת בסביבה עירונית ומשלבת אלמנטים של חקירה, על-טבעי ושדים.
ההוצאה לאור של פת'פיינדר בעברית מהווה זמן מצוין לצאת להרפתקאות חדשות, אבל בהתייעצות עם רבים בקהילה, איש אינו יודע מה יהיה הביקוש להרפתקאות בעברית עבור פת'פיינדר.

לעומת ההדפסה מחדש של מגילות העוצמה, כתיבת אלופי האור מצריכה סדר גודל אחר של השקעת זמן וגם הרבה יותר כסף. לכן החלטתי להוציא את ההרפתקה במסגרת פרוייקט מימון המונים – אם יהיו מספיק אנשים שישקיעו בפרוייקט, זה יהיה בשבילי סימן ברור שיש ביקוש בישראל להרפתקאות בעברית לפת'פיינדר.

קמפיין מימון ההמונים יפתח במחצית הראשונה של פברואר, ואמתין לשמוע האם אתם רוצים הרפתקאות בעברית!

אודות האיש הזקן

שחקן משחקי-תפקידים מזה 25 שנה, ובנוסף חובב מושבע של משחקי לוח וקלפים. בעלי אתר הפונדק.

מאמרים נוספים של כותב זה

האיש הזקן

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.