ההרפתקה "מגילות העוצמה" חוזרת ל Pathfinder בפסח

ההרפתקה "מגילות העוצמה" חוזרת ל Pathfinder בפסח

Information
פורסם ב19 ינואר 2015
נכתב על ידי האיש הזקן

scrolls teaserצאו למרדף סוער בעקבות עתק עוצמתי: מהרחובות השוקקים של פריהולד, לעבר ביצות אפלות וחורבות מסוכנות ועד לפשיטה אל מישור הצללים. "מגילות העוצמה" היא הרפתקה בעברית לדרגות 2-3 עבור Pathfinder שתצא לאור בפסח.

מגילות עתיקות נמצאו בהרי האופל, מכילות קסמים רבי-עוצמה ומאיימות לשנות את העולם כולו – משרתיו של אל התוהו שגורש גילו את קיומן של המגילות ויעשו כל דבר כדי להשיגן. אם הם יצליחו, התוהו יחזור לאיי הסערה והמלחמה תתעורר מחדש – האם תצליחו להשיג את מגילות העוצמה לפניהם?

לפני עשור יצאה לאור ההרפתקה "מגילות העוצמה" למבוכים ודרקונים 3.5, ומאות שחקנים נהנו מהרפתקה קלאסית המערבת דיפלומטיה, מסעות למקומות מסוכנים וחקר מבוכים. לרגל התרגום של השיטה Pathfinder (המבוססת על מבוכים ודרקונים 3.5) לעברית, החלטנו שזו הזדמנות נפלאה לפרסם מחדש את ההרפתקה – ולהציג אותה לדור חדש של מנחים ושחקנים.

"מגילות העוצמה" תצא לאור בפסח, בכנס המשחקים ביגור ובכנס עולמות, במקביל להשקה של ספר חוקי הבסיס של Pathfinder בעברית. "מגילות העוצמה" כוללת גם רשומון של פריהולד, העיר הגדולה במערכה איי הסערה. תוכלו להפוך את העיר לזירה להרפתקאות נוספות או לבסיס הבית של הגיבורים שלכם. ההרפתקה נכתבה עבור עולם המערכה הישראלי איי הסערה, אך ניתן להתאימה לכל עולם מערכה פנטסטי אחר.

ההמרה של מגילות העוצמה ל Pathfinder מתבצעת על-ידי יותם אבני, מנחה ותיק, סגן אגודת מגלי הארצות בישראל והמתרגם לעברית של ספר המפלצות של Pathfinder. יובל ספיר, שעורך את ספר הבסיס של Pathfinder, וגיא קאפח, עורך אתר הפונדק, אחראים על עריכה וביקורת להרפתקה.
ההרפתקה נכתבה על-ידי דניאל רוזנברג ביחד עם גדעון אורבך. דניאל הוא יוצר עולם המערכה הישראלי "איי הסערה", וכתב גם את רשומון איי הסערה ואת אוגדן המפלצות "מתוך האפלה".

הפונדק הוצאה לאור פרסמה עד היום את רשומון איי הסערה, מגילות העוצמה, "מתוך האפלה" ואת ואנור (בשיתוף עם אביב מנוח). בנוסף להוצאה לאור, הפונדק גם מכיל אתר תוכן למשחקי תפקידים ולוח, פורום קהילתי, ומארגן את דרקוניקון, כנס המשחקים של הקיץ.
יש לנו שאיפות וחלומות רבים ל Pathfinder בעברית, וביחד אתכם נצליח להגשים אותם. אנחנו שוקדים גם על הרפתקת המשך, בשם "אלופי האור”. פרטים נוספים על אלופי האור, תמיכה במבוכים ודרקונים 5 ועוד הפתעות - בקרוב!

לתגובות נלהבות, הצעות, הערות ובקשות, אנחנו ממתינים לכם בפורום!


עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.