חברים חדשים בצוות אתר הפונדק, ושנה אזרחית טובה

חברים חדשים בצוות אתר הפונדק, ושנה אזרחית טובה

Information
פורסם ב04 ינואר 2015
נכתב על ידי ויני האורק
תגיות: חדשות האתר

bye 2014 welcome 2015שנה אזרחית חדשה בפתח וזו הזדמנות לספר על המשחקים שלכם ב-2014 ולתכנן את 2015.
ראשית אני שמח להציג שני חברים חדשים בצוות: גל אבירי, שחקן תפקידים ותיק ומנחה מנוסה בכנסים, שמצטרף כעורך לצדם של גיא קאפח וחגי גומפרט, שעושים לילות כימים בכדי לערוך את כל הכתבות שמתפרסמות באתר.
ירין (Yarinarc) מצטרף כאחראי המדיה החברתית של האתר, והוא ידאג להפיץ ולפרסם את התחביב ואת הפונדק ברחבי פייסבוק כך שעוד אנשים יצטרפו אלינו.

השנה החולפת הייתה פוריה במיוחד בפונדק, ראינו גידול מרשים של קרוב ל-90% בכמות הגולשים היחודיים באתר לעומת 2013 ובכל שבוע פרסמנו בממוצע שתי כתבות חדשות.

סקרנו את הספרים החדשים של מבוכים ודרקונים 5, שיצאה לאור ב-2014. בשנה הקרובה יתפרסם תרגום לעברית של Pathfinder, לקראתו ערכנו ראיון עם מאנקיטיים על השיטה ויותם אבני פרסם סדרת סקירות על חרון הצדיקים. ב-2015 יש לנו הרבה תוכן והפתעות בקנה גם ל Pathfinder וגם למבוכים ודרקונים 5.

בתחום משחקי הלוח פתחנו אגף כתבות ומדריכים באתר, פרסמנו מעל ל-20 סקירות חדשות והכוונה שלנו להמשיך ולכתוב תוכן במלוא המרץ לתחביב שכובש את הארץ. אתם מוזמנים להצטרף לקהילה בפורום, ולכתוב על משחקי הלוח שלכם ב-2014.

לבסוף, בחודש האחרון של 2014 שדרגנו את פורום הפונדק - אתם מוזמנים לבקר ולהציע רעיונות משלכם ל-2015.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.