פורום הפונדק התחדש, הכנסו והצטרפו לקהילה שלנו

פורום הפונדק התחדש, הכנסו והצטרפו לקהילה שלנו

Information
פורסם ב13 דצמבר 2014
נכתב על ידי האיש הזקן

server פורום מבוכים ודרקוניםבשעה טובה שדרגנו את פורום הפונדק - הצטרפו לקהילת השחקנים שלנו ולדיונים המרתקים בפורום. השדרוג כולל עיצוב חדש, מעבר לגרסה 3.1 של PHPBB ושיפורים טכניים נוספים.

הפורום קיים מעל לעשור, ונפתח ביחד עם כוכבי-כסף, המתרגם לשעבר של מבוכים ודרקונים לעברית. הפורום הוא בית לקהילת שחקנים ישראלית, בו תוכלו לפרסם ולמצוא תוכן חדש למשחקים האהובים עליכם (שאת המיטב אנו מפרסמים באתר). יש בו תחרויות ופרויקטים - כדוגמת ספר הפורום, לוח חיפוש שחקנים וקבוצות ברחבי הארץ, פורום מדע-בדיוני ופנטזיה, כתיבת סיפורים, מיניאטורות וגם משחקי לוח. אבל בעיקר, אנחנו קהילה.

אם עד היום לא הצטרפתם לפורום, זה הזמן. אם אתם חברים ותיקים, זו הזדמנות מצוינת לספר לחברים על הפורום המחודש, פנים אל-פנים, לכתוב סטטוס או לעשות לייק בפייסבוק או בכל דרך אחרת. 

השדרוג היה הפרוייקט "תכנות" שלי ל-2014 (לאחר שב-2013 שדרגנו את האתר), ואני מקווה שתהנו מהתוצאה. מי שמעוניין לקרוא יותר על התוספות והשיפורים, מוזמן לעשות את זה בדיון על השדרוג. אציין רק שהפורומים שינו את הכתובת מ- forums.pundak.co.il ל pundak.co.il/forums, וזאת בכדי שנוכל בעתיד לשלב אותם טוב יותר עם האתר.

אודות האיש הזקן

שחקן משחקי-תפקידים מזה 25 שנה, ובנוסף חובב מושבע של משחקי לוח וקלפים. בעלי אתר הפונדק.

מאמרים נוספים של כותב זה

האיש הזקן

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.